Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z mf 255 prosze pomocy!!!

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 13 październik 2007 - 20:07

problem z mf 255 prosze pomocy!!! otoz problem wyglada nastepujaco ;robiac w polu ferdkiem z kosiarka przy obrotach 1800 strzalka od temp na zielonym i miala daleko do czerwonego,silnik nagle stanal tak jakby go ktos wylaczyl ,sprobowalem odpalic i kreci i nie lapie myslalem ze sie zapowietrzyl wiec zaczelem odpowietrzac , zrobilem to no i odpalil (paliwa mialem caly zbiornik) popracowalem jeszcze jakies dwie godziny i chodzil dobrze tylko na wo,nych obrotach nierowno stukal (duze wachania obrotow) wracajac do domu znowu mi zdechl odpowietrzylem przejechalem jakies 200 m i znowu zdechl juz nie odpowietrzalem tylko zholowalem na dom i zaczalem szukac przyczyny wymienilem nastepujace czesci:
-pompka zasilajaca,
-filtr paliwa,
-wymiana uszczelki pod głowicą

oraz :
-przeczyscilem wszystkie przewody paliwowe
-wyczyszczony filtr powietrza
-ustawione zawory
-sprawdzone wszystkie szczelnosci polaczen oraz wozilem pompe do sprawdzenia i sie chyba nadzialem bo zaplacilem 70 zl za 5 min roboty pompiarza ktory stwierdzil ze pompa podaje i jest git i zebym uszczelke pod glowice zmienil

tak zrobilem i objawy czesciowo przestaly lecz sa ndal silnik na wolnych obrotach ladnie pracuje lecz wysokich nie da rady osiagnac no i potrafi zgasnac schodzac z wysokich obrotow a jak juz zgasnie to trzeba odpowietrzac bo nie zapali , wg mnie to cos z pompa wtryskowa (regulator kata wtrysku) ale jesli sie to potwierdzi to nadam hu*i dla pompiarza ktory mi powiedzial ze pompa jest lux

jesli ktos mial podobny problem niech da jakies wskazowki w celu usuniecia usterki moje gg 935690 mail raf_17@tlen.pl

prosze o pomoc:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z mf 255 prosze pomocy!!! Dzisiaj, 11:42
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 październik 2007 - 08:52

problem z mf 255 prosze pomocy!!! Miałem podobne problemy kiedys to gumki na przewodach paliwowych były winne, niby ok a się przez nie zapowietrzał lekko

#3 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:48

problem z mf 255 prosze pomocy!!! problem rozwiązany -najprawdopodobniej byl zapchany ktorys z przewodow ale po zalozeniu ''nowego '' filtra FIRMY SEDZISZOW usterka sie poglebila NATOMIAST PO ZALOZENIU filtra paliwowego z firmy FILTRON ciągnik chodzi jak nówka ,rada : NIE KUPUJCIE FILTRÓW Z SĘDZISZOWA !!!!!! przez glupi filtr paliwa ktory byl nowy musialem zmarnowac tyle czasu no i pieniedzy!! glupie 6 zl!!

#4 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 14 październik 2007 - 19:51

problem z mf 255 prosze pomocy!!! dobrze że tylko na takich kosztach sie skończyło :P to też bedzie przestroga dla mnie :P
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share prox7441

prox7441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 21:23

problem z mf 255 prosze pomocy!!! przed chwilą czytałem w innnym temacie o mf255 że to filtron nie jest do niego dobry a sędziszów ok.no to o co chodzi?

#6 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 22:20

problem z mf 255 prosze pomocy!!! heh, miałem ten sam problem kiedyś, teraz sprawdzony sposób mam, wystarczy lać czyste paliwo, i czasmi zobaczyć jak wygląda sitko w zbiorniku :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Diacon

Diacon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 22:22

problem z mf 255 prosze pomocy!!! Może trafił na wadliwy egzemplarz :)