Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie macie Fergusony ???

359 odpowiedzi na ten temat

#41 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 13 sierpień 2006 - 14:49

Jakie macie Fergusony ??? Tutaj możesz sobie swoich pól poszukać są tutaj ortofoto mapy

http://geoportal.gov.pl/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie macie Fergusony ??? Dzisiaj, 07:54
  •  

#42 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 14 sierpień 2006 - 19:04

Jakie macie Fergusony ???

w sumie to i lepiej u mnie górki miejscami dość spore do tego albo piach albo glina..przy jednym przejeździe to nieraz 5 razy i więcej musze zmienić bo albo ma za lekko albo za ciężko..

Ile płacisz za oleje ciekawe czy u mnie podobnie chcą dzisiaj za 10 litry hydramotu dałem 190 a za 15 litry cargo 278

#43 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 14 sierpień 2006 - 19:44

Jakie macie Fergusony ??? narazie miałem jeden przegląd na 50 mth 760zł olej w silniku i przednim moście filtr oleju i paliwa oleju było 20 litrów..

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#44 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 14 sierpień 2006 - 19:57

Jakie macie Fergusony ??? Ja też tyle za 1 przegląd dałem a wymieniali ci filtr od przekładni nawrotnej ?

Ja muszę filtry poczyścić od hydrauliki bo już mam 1057 mth a mam dwa sitkowe i 1 odśrodkowy ale muszę koło prawe odkręcać bo inaczej lipa nie ma podejścia

#45 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 15 sierpień 2006 - 07:41

Jakie macie Fergusony ??? od nawrotnej nic nie wymieniali mnie narazie czeka tylko silnik ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#46 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 15 sierpień 2006 - 08:06

Jakie macie Fergusony ??? Już masz go po gwarancji to możesz zmienniki filtrów zawsze sporo taniej , przedni most u ciebie jest włoski firmy DANA ??

Na zegarze od temperatury ile ci wskazuje jak dasz mu kunkretnie po garach bo u mnie jak nie jest przeciążony to na środku a jak go przycisne konkretnie to troche ponad środkową kreske

#47 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 15 sierpień 2006 - 09:01

Jakie macie Fergusony ??? przód DANA ale czy to lepsza firma od CARRO albo ZF to nie wiem..aż tak bardzo sie nie przyglądałem ale normalnie to jest troszke przed środkiem i chyba bardzo się nie zmienia ale to nie 360 żeby go przegrzać :)

#48 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 15 sierpień 2006 - 09:21

Jakie macie Fergusony ??? Ja teraz mam delikatnie wtrysk przyspieszony i jakby troszke mniej palił ale większą temperature łąpie ale ja cały czas na barszczyku śmigam już z 800 mth zrobiłem na takim paliwie

#49 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 15 sierpień 2006 - 20:37

Jakie macie Fergusony ??? to jak na barszczu to co narzekasz że Ci duż pali!? :) :) :) mi mojego szkoda..pozatym 4512 też zawsze jeździłem na normalnym..mówią że pompa nie będzie miala smarowania ale ile w tym prawdy to niewiem :/ kumpal mf 255 już 4 lata jeździł i jak mechanik robił mu kapitalny to mówił że tak zdrowej pompy to dawno nie widział.a to że się mocniej grzeje to napewno od przyspieszonego wtrysku.

#50 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 15 sierpień 2006 - 21:05

Jakie macie Fergusony ??? ja na gwarncji jeździłem na ropie talonowej i wtrysk stanoł a teraz nic się nie dzieje ty masz pompe elektronicznie sterowaną ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 16 sierpień 2006 - 19:59

Jakie macie Fergusony ??? Dzisiaj troszke MFa męczyłem bo wyrywłem drzewa orzechów bez poobrywania korzeni turem nie dał rady , a rosły przy siatce i nie mogłem do okoła jeździć dobrze że ma sprzegło mokre to nie śmierdzi ja kiedyś w 1014

#52 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 16 sierpień 2006 - 20:33

Jakie macie Fergusony ??? u mnie pompa mechaniczna dopiero 6 cyl (5465)ma elektro..koleś z serwisu mówił że lepiej bo te elektroniczne nie za bardzo chodzą..ale mówił też że tylko fendt..:) do nich prawie nigdy nie jeżdżą po gwaranji..u mnie sprzegło też mokre ale pedał srasznie lekko chodzi i trzeba sie przyzwyczaić bo inaczej szarpie przy ruszaniu.jaką masz pompe zasilającą bo u mnie elektryczna.mnie najbardziej denrwują krzaki jak trzeba gdzieś odorać a tu mało ci lusterka nie urwie niby obcinam ale dopuki się nie wyrwie to nie będzie dobrze

#53 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 16 sierpień 2006 - 20:48

Jakie macie Fergusony ??? U mnie też pedał lekko chodzi a pompke mam normalną przeponową

#54 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 27 sierpień 2006 - 20:19

Jakie macie Fergusony ??? Siema!dzisiaj gadałem z kumplem ma 5465 2 lata.i mówił że jak w zeszłym roku orał pod pszanice (bardzo sucho czarnoziem) ibisem 4*48 i podwójna cambella to mu spali 23l na ha (!), a jak jest normalnie to zbiornik 150l na 8 ha..także chyba jeszcze więcej od Twojego.mój ma 301 mth a na 350 chce mu w silniku olej wymienić jaki lejesz do swojego??

#55 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 27 sierpień 2006 - 22:31

Jakie macie Fergusony ??? no to tez smok ten 5465 ja leje fychsa tytan cargo takiego jak na gwarancji

#56 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 28 sierpień 2006 - 20:05

Jakie macie Fergusony ??? ja chyba też ten kupie..ile on kosztuje?bo mi se wydaje że ok 80 zł 4l.u mnie wchodzi 7,5l a w 5465 14l..musze się jeszcze za filtrem rozejrzeć..

#57 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 28 sierpień 2006 - 21:04

Jakie macie Fergusony ??? Ja dałem chyba za 15 litry dałem koło 280 zł a filtr mam polski z sędziszowa , paliwa też nasze pasują do mojego są takie same jak w mf 255

#58 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 03 wrzesień 2006 - 09:40

Jakie macie Fergusony ??? Wczoraj poszedł mi gwint w łączniku górnym -cięgle w MF 4270 ciekwe ile ta rura z gwintami oryginalna będzie kosztować jak drogo to od ursusa 6 garowego kupie całe cięgło albo od pronara 1221 aby tylko długość pasowała

#59 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 05 wrzesień 2006 - 19:16

Jakie macie Fergusony ??? Już wiem ile oryginalna rura z gwintami kosztuje 524 zł :o i : ale z nalazłem gdzie indziej zamiennik za 80 zł !!!!!!!! i nawet jedna rzecz mniee ucieszyła że będe miał filtr do przekładni nawrotniej nie jak wcześniej zamiennik za 150 tylko za 50 zł , ale ta rura będzie w piatek i pojechałem do tokaża i za 50 zł dorobił mi nowy gwint ciekawe czy spawy nie puszczą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 05 wrzesień 2006 - 19:57

Jakie macie Fergusony ??? ale to dlaczego poszedł ten gwint?miałeś mocno wykręcone?ładnie kasują...mi się marzy do pługa chydrauliczne bo jak zaczynam orać to na początku więcej wyłarze z ciągnika niż jade..filtr olejowy do silnika dostałem za 40 zł gorzej z paliwowym koleś powiedział że nie ma takiego zamiennika :/ musze jeszcze poszukać.wymiany oleju robisz sam czy ktoś Ci robił??ja się troche boje bo to w końcu nie C-330 ;)

Dodaj odpowiedź