Tibrot

Proźba o pomoc STUDENT

Polecane posty

Tibrot    0

Jestem Studentem 5 roku Rolnictwa na Warszawskim SGGW, przygotowuję prace magisterską dotyczącą automatyzacji procesu produkcji rolniczej. Poszukuję osób prowadzących gospodarstwa które zechciały by wypełnić krótką ankietę na temat automatyzacji procesu produkcji. Wypełnienie ankiety zajmuje 2-5 min.

Oto link do mojej ankiety http://moje-ankiety....pond-15981.html

Z góry bardzo dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1251

Jesteś warszawiakiem czy z terenów wiejskich a studiujesz tylko w Warszawie?


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

pomoglbym, ale nie mieszcze sie w przedziale wiekowym :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Wybacz, może nie w temacie napiszę, ale jako student i to w stopniu zaawansowanym, powinieneś wiedzieć, że nie ma takiego słowa jak proŹŹŹŹŹŹŹŹba !!!


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Panowie, jeśli kolega "prozi" to trzeba pomóc ;)

 

Ale podanie z "proźbą" do Dziekana o przedłużenie sesji, chyba miałoby nieciekawy skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tibrot    0

Co do błędu ortograficznego, cóż na imprezę zwalić tego nie mogę, wstyd jaki odczuwam po tak wielkiej wpadce już na samym początku jest nie do opisania.

Jestem dyslektykiem i pomimo pracy nad językiem i ostrożności takie wpadki się zdarzają. Chylę głowę i przyznaje się do błędu.

 

Nie jestem Warszawiakiem ale niestety nie pochodzę z terenów rolniczych, pochodzę z pod Warszawy.

 

Na koniec chciałem podziękować za szeroki odzew użytkowników forum jest to dla mnie bardzo cenne i nieśmiało proszę o jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tibrot    0

Dziękuje:]

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Tworzyć pracę magisterską na podstawie anonimowej ankiety. Już się nie dziwię dlaczego polskie szkolnictwo jest na tak niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Kolego to jest pół biedy że anonimowo, a co powiesz że dostajesz 50 ankiet i sobie wypełniasz tak na "pałę".

 

Moja też poszła jeżeli tylko coś pomoże.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tibrot    0

Tworzyć pracę magisterską na podstawie anonimowej ankiety. Już się nie dziwię dlaczego polskie szkolnictwo jest na tak niskim poziomie.

Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem wypowiedź kolegi, ale czy mówiąc o anonimowości miałeś na myśli to że nie proszę respondentów o legitymowanie się danymi osobowymi lub gospodarczymi?

Jeżeli tak to tak ta jak większość ankiet badawczych a zwłaszcza internetowych są anonimowe. Musi tak być gdyż w odwrotnym przypadku trzeba przedstawić podmiot gospodarujący zbieranymi danymi osobowymi, które to z natury Polskiego prawa podlegają ochronie ustawowej. Oczywiście można by przedstawić osobę fizyczną studenta np. mnie ale zaufanie do takiego podmiotu jest tak niskie z natury rzeczy iż szanse na powodzenie takiej ankiety były by znikome.

 

Jeżeli chodzi o wiarygodność danych pozyskanych w sposób anonimowy, to prostą metodą ich weryfikacji jest statystyka matematyczna, i reguła rozkładu normalnego zdarzeń losowych, tzn "nie prawdopodobne jet żeby znacząca większość respondentów kłamała w jednakowy bądź zbliżony sposób". Dodatkowo metoda ta jest powszechnie uznana, pod pewnymi warunkami, przez cały naukowy świat [nie tylko polski].

 

Odnośnie dzielenia się wynikami to oczywiście jak najbardziej zamierzam to uczynić, aczkolwiek z powodów formalnych będzie to musiało poczekać do obrony pracy. Po obronie postaram się napisać kilku-kilkunastu stronicowy artykuł z omówieniem zebranych danych.

Obecnie mogę powiedzieć że do tej pory w ankiecie wzięło udział stu dziewięćdziesięciu dziewięciu respondentów w tym stu osiemdziesięciu dwóch z portalu "agrofoto.pl". Z grona stu dziewięćdziesięciu dziewięciu respondentów, stu dwudziestu czterech w tym stu sześciu z portalu "agrofoto.pl" wypełniło ankietę do końca.

 

Bardzo dziękuje za tak duży odzew i ciągle proszę o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tibrot    0

Witam bardzo serdecznie w nowym 2012 roku i jednocześnie pragnę wszystkim użytkownikom oraz administratorom życzyć wszystkiego dobrego oraz dużo szczęścia w wszelkich prowadzonych działaniach.

Jednocześnie jeszcze raz serdecznie zapraszam do wypełnienia mojej ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszło

Kolega przedstawił by się jako studentka i od razu byłby większy odzew :lol:

Edytowano przez andrzej261082

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

Również z mojej strony poszło.

z tą studentką na AF na pewno by przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez miki86
      Witam,czy miał może ktoś do czynienia z niespełnieniem jednego z punktów umowy w programie Młody Rolnik,przez 1 rok,gdzie trzeba było siać rośliny wysokobiałkowe przez 3 lata,a były tylko siane 2 lata,jakie sankcje grożą,może ktoś wie?
    • Przez janbers
      Biznes i dodatkowe stałe dochody jako Ambasador wsi. Jako ambasador projektu przede wszystkim zyskujesz uznanie mieszkańców dostarczając im różne udogodnienia i korzyści. 
      Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 
      Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 
      Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
      Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. Więcej na stronie oraz po kontakcie  https://www.bezkredytu.net/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj