Skocz do zawartości

Zdjęcie

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jopi1991

jopi1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 20:04

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej witam
sprawa wyglada tak
90 tys zl zadluzenia,pieniadze na raty(1800z zl) sie koncza i trzeba myslec o hipotece pod zastaw ziemi 11 ha.

historia w bik czysta oraz dobra bez zadnych opozniien oraz 2 kredyty spacone terminowo.
gdzie najlepiej wziasc kredyt pod hipoteke ziemi rolnej ??

bylem w SGB i pani mi powiedziala zl konsolidacja 90 tys zl na 20 lat wyniesie mnie rata UWAGA 1600 ZL nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac.
bardzo prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kredyt dla rolnika gdzie najlepiej Dzisiaj, 22:17
  •  

#2 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 20:13

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej Czekaj, jeśli dobrze zrozumiałem. Masz 90 tys. zadłużenie i nie masz czym spłacać? I teraz kombinujesz następnym go spłacać> Czy chcesz kupić ziemię na kredyt hipoteczny?

#3 Share jopi1991

jopi1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 20:18

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej tak kombinuje nastepny aby moc splacic ten ktory mam obecnie i jestem w stanie dac bankowi grunt rolny pod zastaw.

#4 Share david697

david697

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 20:51

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej W SBG jeśli jest tak jak mówisz to czysta chciwość banku na biednym rolniku, a niby oni tacy dobrzy. Ostatnio BGŻ reklamuje się z tanimi kredytami dla rolników.

#5 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 01 grudzień 2011 - 21:20

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej Spłacanie kredytu następnym kredytem to jak miotanie się w ruchomym piasku im bardziej się kręcisz tym szybciej cię wciągnie.

#6 Share jopi1991

jopi1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 21:31

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej mercedses to wedlgug ciebie nie splacac i dac wejsc komornikowi na ziemie ? no prosze CIe
jak narazie wole splacac a jak sie nie uda trudno ede musial sprzedac z 2 ha

#7 Share DFkujawy

DFkujawy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 21:59

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej jopi1991- to nie lepiej od razu sprzedać z 2ha żeby to spłacić i mieć czyste konto, a nie pchać się w kolejne kredyty, odsetki itd?

#8 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 02 grudzień 2011 - 00:35

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej dobra to powiedz mi co jest teraz zastawem tych 90 tysi które wisisz bankowi? bo jeżeli jest nią twoja ziemia (11 ha) to już żadnego kredytu na nią nie dostanieszz...chyba że z 10-15 tysi w tym samym banku

#9 Share jopi1991

jopi1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 02 grudzień 2011 - 00:47

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej nic nie jest HIPOTEKA jest czysta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 02 grudzień 2011 - 01:14

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej W czym Ci możemy pomóc? Nie znamy twojej sytuacji, warunków obecnego kredytu itp. Wiemy, że masz dług i masz problem ze spłatą. Najlepszym rozwiązaniem jest polatać po bankach i pozbierać oferty na różne kredyty i w domu wybrać najlepszy. Zobacz w umowie obecnego kredytu na jakich warunkach możesz spłacić go wcześniej. I zostało ci do spłacenia 90 tys z oprocentowaniem czy 90 tys bez?

I tak jak koledzy pisali wcześniej. Jeśli masz już problem ze spłatą kredytu to sprzedaj te 2 ha i go spłać bo jak tak będziesz następnymi kredytami go spłacał to wyjdzie ci, że za 5 lat będziesz miał 200 tys. długu i aby go spłacić będziesz musiał sprzedać połowę tego co masz.

#11 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 02 grudzień 2011 - 06:55

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej Tak jak wyżej. Nie próbuj spłacać kredytu drugim kredytem ba zamiast spłacać 90tys. będziesz miał do spłaty 2x tyle lepiej z 1 ha ziemi sprzedać i spłacić zaległe raty (a może nawet kilka rat do przodu) no i czekać i spłacać może sytuacja zmieni się na tyle, że będziesz w stanie znowu robić to regularnie.

Edytowany przez kokoman0, 02 grudzień 2011 - 06:57.

#12 Share sylwek24

sylwek24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 maj 2014 - 04:49

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej Nawet nie trzeba bardzo biegać po wielu bankach i szukać, wystarczy udać się do dobrego doradztwa, np Idea Expert, ten mogę śmiało polecić bo tam na auto szukałem kredytu. Myślę, że będą mogli pomóc w twojej sytuacji.

#13 Share PL01

PL01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 01 maj 2014 - 06:08

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej Spróbuj wziąć kredyt w rachunku bieżącym, ok 6% teraz kształtują się oprocentowania. Masz kasę to spłacasz, nie masz to spłacasz tylko odsetki. No i nie słuchaj doradców co sugerują Ci sprzedać ziemię

#14 Share julek34

julek34

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:informatyka,elektronika,fotografia,rolnictwo

Napisany 09 maj 2014 - 10:35

kredyt dla rolnika gdzie najlepiej ludzie czy wy patrzycie na daty to było 3 lata temu a swoją drogą to najpierw idzie sie do banku obecnego i robi restrukturyzację obecnego dopiero puzniej konsolidacja a nie inny kredyt sprzedaz ziemi jest ostatecznoscią

#15 Share ukaszKruszyna

ukaszKruszyna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 maj 2015 - 09:52

Ja szukałem pomocy z konsolidacją i przez znajomego trafiłem na portal www.spinkredyt.pl. Tutaj mi znaleźli takie rozwiązanie, że w końcu raty mnie nie dobijają finansowo.

#16 Share jaroWM

jaroWM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 09 maj 2015 - 22:14

spam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share kredyt

kredyt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 maj 2016 - 11:57

Rolniku,

Potrzebujesz pieniędzy??? Koniecznie skontaktuj się TERAZ odpisując w treści ,,proszę o ofertę” - prosimy dodatkowo o dopisanie numer telefonu do kontaktu.

Pomagamy w obniżaniu rat kredytów i uzyskiwaniu nowych środków finansowych na bardzo dobrych warunkach (warunek konieczny: w miarę dobra sytuacja w BIK).

Na co możesz przeznaczyć pieniądze?

- cel dowolny,

- zakup maszyn i urządzeń,

- remont,

- zakup nowego samochodu,

- spłatę innych zobowiązań.

Wiele metod liczenia zdolności dobieranych indywidualnie.

Oferta specjalna!

Dla pierwszych 10 osób, które skorzystają z oferty atrakcyjny prezent do wyboru.

Telefon kontaktowy: + 48 507 125 749