Skocz do zawartości

Zdjęcie

Landini ładowanie problem

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mlody5674

mlody5674

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 14:45

Landini ładowanie problem Witam ma ciągnik Landini Globus 75, mam problem z ladowaniem, alternator sprawdzalem w serwisie co je naprawiaja i mówili ze jest dobry, a w ciagniku trzeba dodac gazy do 1.8 obrotów zeby zaczoł ladowac, jak sie tak przygazuje to jest wszystko wporzadku nie wiem jaka moze byc tego przyczyna ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Landini ładowanie problem Dzisiaj, 16:27
  •  

#2 Share Rpalka

Rpalka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 02 grudzień 2011 - 20:24

Landini ładowanie problem Kupiles traktor z ta awaria czy teraz to nastapilo i po czym twierdzisz ze przy wysokich obrotach sie wzbudza
Nie wymieniales zarowki w kontrolce?

#3 Share mlody5674

mlody5674

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 16:29

Landini ładowanie problem jak kupiłem ciagnik było wszystko wporzadku, tylko po jakims czasie tak sie zaczelo dziac, najpierw trzeba bylo troche przygazowac a teraz trzeba coraz wiecej, jak sie przygazuje to laduje normalnie sprawdzalem takim miernikem, alternator niby jest dobry sprawdzali go na takim specjalnym stole, dziwi mi to ze jak go sie przygazuje to laduje normalnie nawed na niskich obrotach nie wiem co to moze byc

#4 Share Rpalka

Rpalka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 09:08

Landini ładowanie problem Daj go do serwisu niech go zregeneruja lub niedlugo bedzie do wymiany - wkoncu wogole sie nie bedzie chcial wzbudzic

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 04 grudzień 2011 - 09:19

Landini ładowanie problem Kolego jak szukasz przyczyny to zacznij od klem , mialem tez podobny problem w nh , tylko ze moj byl nowy i w fabryce nie dokrecili dobrze klemy, zaczelo wszystko wariowac , brak ladowania, a jak bylo to dopiero po przegazowaniu, podnosnik nie podnosil itd, dokrecilem i wszystko ok.Nie wiem czy to byla glowna przyczyna ale teraz jest ok.
Albo tak jak kolega wyzej pisze alternator siada...

Edytowany przez rafal11195, 04 grudzień 2011 - 09:20.

#6 Share mlody5674

mlody5674

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 14:02

Landini ładowanie problem klemy sa dobre, alternator byl sprawdzany w serwisie i mówili ze jest dobry, moze jest jakies przebicie na przewodach ale po przygazowaniu jest wszystko dobrze

#7 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 04 grudzień 2011 - 14:28

Landini ładowanie problem W zetorze też włącza mi się przy podobnych obrotach i jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza. Alternator jest nowy. Ale mimo wszystko tak chyba być nie powinno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share mlody5674

mlody5674

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 16:26

Landini ładowanie problem wiesz jak jest cieplo to mozna ciagnik przygazowac i nic sie nie stanie gorzej zimo przy duzych ujemnych temperaturach wtedy takie przygazowanie i zimny olej to nic dobrego moze cos rozsadzic