Skocz do zawartości

Zdjęcie

sortownik do ziemniakow

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemek111447

przemek111447

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Zainteresowania:wszystkim;p

Napisany 30 listopad 2011 - 19:24

sortownik do ziemniakow witam.wiece moze gdzie znajde nowy sortownik do ziemniakow? chodzi mi o taki zwykły polski...widziałem taki co ma z 2,5m długosci i na całej długosci jest walec z siatki w ktory sie wsypuje ziemniaki...gdzie moge taki kupic nowy i za ile?mam nadzieje ze wiecie o co chodzi:)sortownik chce na własne potrzeby do sortowania ziemniakow z 1 gora 2 ha rocznie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sortownik do ziemniakow Dzisiaj, 03:12
  •  

#2 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 22:54

sortownik do ziemniakow Czy chodzi ci o taki bebnowy sortownik do ziemniakow,przewaznie napedzany recznie za pomoca kolby z przodu?

#3 Share przemek111447

przemek111447

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Zainteresowania:wszystkim;p

Napisany 01 grudzień 2011 - 12:39

sortownik do ziemniakow tak własnie o taki...albo zamiast korby z przodu montije sie koło pasowe i napedza sie ten beben silnikiem.wiesz gdzie takie cos kupie nowego i za ile?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 13:31

sortownik do ziemniakow Z tego co wiem to chyba teraz takich to nie juz produkuja. Teraz to przewaznie eleltryczne sa. A takie jak ty szukasz to sa nieraz na allegro za 1000zl np. A wiem dokladnie o jaki ci chodzi bo tez mam taki w domu stoi juz niepotrzebny narazie.

Edytowany przez milanreal1, 01 grudzień 2011 - 21:44.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:12

sortownik do ziemniakow

witam.wiece moze gdzie znajde nowy sortownik do ziemniakow? chodzi mi o taki zwykły polski...widziałem taki co ma z 2,5m długosci i na całej długosci jest walec z siatki w ktory sie wsypuje ziemniaki...gdzie moge taki kupic nowy i za ile?mam nadzieje ze wiecie o co chodzi:)sortownik chce na własne potrzeby do sortowania ziemniakow z 1 gora 2 ha rocznie.

Mam taki sortownik używany w niezłym stanie bębnowy napędzany silnikiem sprzedam za 700 pl.Do Konina mam 80 km.