Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ares 540 pytanie

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krzycho2607

krzycho2607

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 16:12

Ares 540 pytanie witam mam takie pytanko do was.Powiedzcie mi bo ogladałem ostatnio aresa 540 chce własnie taki ciagnik kupic z ładowaczem czy kazdy model ares 540 ma tylko dwa połbiegi pod obciazeniem czy wszystkie maja 4?Bo niby zapalaja sie 1,2,3,4 na wyswietlaczu te półbiegi jak sie przekreci kluczyk ale jak sie jedzie to w ciagniku dzialaja tylko 1 i 2 wiec niewiem jak jest, no chyba ze 3 i 4 dzialaja na wyzszych biegach bo sprawdzałem tylko na pierwszym biegu i na drugim.Doradzcie mi bo juz nie wiem jak to jest.A drugie pytanie to co moze byc ze biegi wchodza bardzo ciezko praktycznie zeby właczyc jakis bieg to musi byc na luzie rewers ,właczam 1 i daje rewers do przodu ruszam i zeby zmienic na dwójke musze dac rewers na zero i dopiero wejdzie mi 2 .Co moze byc tego przyczyna czy to cos ze sprzegłem czy cos juz skrzynia jest padnieta sory ze tak pytam ale nie chce kupic ciagnika do remontu.dzieki z góry i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ares 540 pytanie Dzisiaj, 17:20
  •  

#2 Share wpysiu

wpysiu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 17:15

Ares 540 pytanie ja mam Aresa 550RZ i są w nim cztery półbiegi, i wydaję mi się, że w 540 też tak powinno byc....a co do ciężko wchodzących biegów to nie wiem.... jaka tam jest skrzynia powershift??

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 listopad 2011 - 18:26

Ares 540 pytanie ja mam 550 i też 4 półbiegi są ale oglądałem raz 610 z rewersem mechanicznym i miał 2 półbiegi.... ze skrzynia to pewnie coś do regulacji a nie buja czasem ciągnikiem lekko przy próbie włączenia biegu ???

#4 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 listopad 2011 - 19:10

Ares 540 pytanie Ja mam że buja wiecie co to jest? a skrzynie są jak w MF tylko zamiast Dynashift to Hexashift i jeszcze Speedshift był co miał 2 pod obciązeniem w MF to pewnie w Renault też były.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wpysiu

wpysiu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:26

Ares 540 pytanie może to jest kwestia jakiejś kalibracji, ustawienia ciężko powiedziec

#6 Share krzycho2607

krzycho2607

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:55

Ares 540 pytanie no wlasnie juz sam niewiem chyba bede szukał dalej jakiegos ciagnika bo ten to cos za bardzo podejrzanie mi wyglada no dobra panowie wielkie dzieki

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 grudzień 2011 - 08:26

Ares 540 pytanie jak byłem oglądac mojego aresa to identyko mi robil biegi ciezko wchodzili i w dodtaku lekko nim zabujalo. Osoba od ktorej kupowałem mi to zrobila jakas kalibracja to byla czy cos mowil ze 300 zlotych to go kosztowalo i po tym biego wchodza lekko :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share krzycho2607

krzycho2607

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 17:54

Ares 540 pytanie aha no to moze tu było by trzeba zrobic to samo no niewiem gosciu mial to naprawic i sie odezwac zobaczymy czy sie odezwie narazie dzieki panowie i pozdrawiam