Skocz do zawartości

Zdjęcie

odtwarzacz przenośny DVD/TV

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wlodek3121

wlodek3121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,sadownictwo,wędkarstwo, sport, motoryzacja, muzyka

Napisany 29 listopad 2011 - 18:10

odtwarzacz przenośny DVD/TV Witam. Na nowy sezon chciałbym zamontować do mojego lambo odtwarzacz przenośny który będzie odtwarzał telewizję. Czy to zda wogóle egzamin. Mi się zdaje że jednak może być dobrym rozwiązaniem gdyż w moim przypadku robię nocki przy opryskach(w sadzie) a kabina jest dobrze wytłumiona bo to jest przecież lamborghini 660 f-plus. Z tego co wyczytałem na forum to część forumowiczów mają zamontowane kamery cofania w kombajnach i one zdają egzamin. Jak na razie wystarcza mi radio ,ale musimy sobie tą naszą ciężka prace polepszać by był lepszy komfort. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
odtwarzacz przenośny DVD/TV Dzisiaj, 22:05
  •  

#2 Share kombajnista84

kombajnista84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 519 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:40

odtwarzacz przenośny DVD/TV ja bym wolał dwie Blondynki 18letnie..lepsze od telewizora :lol:

#3 Share MichalP

MichalP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Kompy i rolnictwo :-)

Napisany 29 listopad 2011 - 18:51

odtwarzacz przenośny DVD/TV pomysł ciekawy, czemu nie, tylko zamiast skupić się na pracy będziesz skupiał się na .. ;)

#4 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 18:55

odtwarzacz przenośny DVD/TV A nie łątwiej poprostu kupić dvd przenośne i oglądać sobie njakieś filmy np. wypożyczone. Odpada Ci wtedy wszystkie problemy z zakładaniem a wogóle w dvd jak np. zakręcasz możesz sobie film zatrzymać a w telewizji tego nie zrobisz.

#5 Share wlodek3121

wlodek3121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 19:12

odtwarzacz przenośny DVD/TV damian95 mi właśnie chodzi o taki odtwarzacz który zarazem ma tv i odtwarzacz DVD. Jak już to może jakieś wiadomości trochę filmów i tak czas zleci a może świat wg kiepskich będzie leciał albo jakaś komedia, można też sobie włączyć jakiś film na DVD. Wg mnie nie jest to drogi interes (mówię o takich do 400zł). Tyle co mnie denerwuje że te wszystkie odtwarzacze mają wejście do zapalniczki jako zasilacz a w moim lambo nie ma owego wejścia może pomożecie dodam że jest niepotrzebna lampka nocna która nie świeci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share MichalP

MichalP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Kompy i rolnictwo :-)

Napisany 29 listopad 2011 - 19:39

odtwarzacz przenośny DVD/TV gniazdo założyć nie problem. Więc myślę ze spokojnie byś się wpiął.

#7 Share kombajnista84

kombajnista84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 519 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 08:30

odtwarzacz przenośny DVD/TV ile masz wogule lat ze ty masz takie pomysły z DVD w ciagniku..jak Ty masz powieszchnie pola ze az tak Ci sie strasznie nudzi..

#8 Share wlodek3121

wlodek3121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 18:03

odtwarzacz przenośny DVD/TV Lat 25. Powierzchnia gosp. 15ha w tym 13ha jabłoni i 2 ha pszenicy. Na forum nie znalazłem takiego postu więc się pytam grzecznie, a i żeby obrobić te 13 ha sadu to jednak jest trochę pracy. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:18

odtwarzacz przenośny DVD/TV Np: takie gniazdo
http://allegro.pl/gn...1943729969.html
Odtwarzacz możesz wykorzystywać w innych pojazdach, więc lepiej dołożyć dodatkowe gniazdo, nawet podpinając do tej lampki.