Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rejestracja ciągnika z Francji.

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rafii

Rafii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 21:53

Rejestracja ciągnika z Francji. Koledzy jak wygląda rejestracja ciągnika z Francji. Jakie dokumenty są potrzebne.Mam nagrany ciągnik tylko że nie ma tablicy rejestracyjnej. Gość twierdzi że tam nie ma obowiązku wyrabiania tablic.Dowód rejestracyjny wygląda jak kartka z zeszytu koloru chyba zielonego. Czy bez tablicy u nas w urzędach nie będą robić problemów?

Proszę moderatora o usunięcie postu. Sorry za zły dział

Edytowany przez Rafii, 27 listopad 2011 - 22:18.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rejestracja ciągnika z Francji. Dzisiaj, 02:34
  •  

#2 Share Kent

Kent

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 14 grudzień 2011 - 22:09

Rejestracja ciągnika z Francji.

Koledzy jak wygląda rejestracja ciągnika z Francji. Jakie dokumenty są potrzebne.Mam nagrany ciągnik tylko że nie ma tablicy rejestracyjnej. Gość twierdzi że tam nie ma obowiązku wyrabiania tablic.Dowód rejestracyjny wygląda jak kartka z zeszytu koloru chyba zielonego. Czy bez tablicy u nas w urzędach nie będą robić problemów?

Proszę moderatora o usunięcie postu. Sorry za zły dział

Witam
Tak Francuzi jeśli chcą mogą ciągnik zakwalifikowac jako maszyna rolnicza bez tablicy rejestracyjnej. Tak jak w Polsce robi sie z kombajnami. Spotkałem się z takim problemem osobiście. Mósisz zapytac w swoim urzędzie czy zarejestrują taki pojazd, zależy to tylko od widzi mi śię od urzedasa czy zechce czy nie, a jak niezechce to nic mu nie zrobisz.My zarejestrowalismy w innym powiecie bo tam nikomy to nieprzeszkadzało.

#3 Share dominik1882

dominik1882

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisany 15 grudzień 2011 - 19:39

Rejestracja ciągnika z Francji. ja mam traktor z francji 2 lata temu z prowadzony i miał tablice rejestracyjną ale przy rejestracji podaliśmy brak tablicy i nie było problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share malopolanin64

malopolanin64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 20:47

Rejestracja ciągnika z Francji. Panowie zeby mieć spokój wystaczy czy to na fakturze czy na umowie kupna sprzedarzy wpisać że ciągnik był przywiexiony bez tablic rejestracyjnych i po problemie. Temat wyjaśniony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share marek16145

marek16145

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 22:24

Rejestracja ciągnika z Francji. Witam, odgrzeję trochę temat, wujek kupił ciągnik sprowadzony z francji, posiada następujące dokumenty :
-umowa pomiędzy francuzem a Panem xxx
-umowa pomiędzy Panem xxx a Wujkiem
-Opsi ciągnika tzn. dokument w którym jest opisany model, nr vin, rocznik itp oraz zapiska że ciągnik jest bez rejestrcji
-przegląd

Wczoraj opłacił umowę w skarbówce, potem do wydziału komunikacji a tam lipa, powiedziano mu że ciągnika nie można zarejestrować bo nie posiada on faktury zakupu ciągnika od nowości przez Francuza.....

Czy ktoś miał taki przypadek ? i jak można to rozwiązac ?

Edytowany przez marek16145, 23 czerwiec 2012 - 22:24.