Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pług sniezny do belarus 820

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share raf21

raf21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:wszystko po trochu ....D i oczywiscie gospodarstwo

Napisany 26 listopad 2011 - 23:43

Pług sniezny do belarus 820 hej koledzy ma ktoś pług do odśnieżania przy belarus 820 macie jakieś schematy jak najszybciej zrobić taki pług i dobry jak ma swojego na krzyżakowym moście miał być tur ale funduszy za brakło tak to bym zrobił do tura a tak murze go jakoś inaczej zawiesie podpowiedzcie co i jak a fotki najlepsze by były

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pług sniezny do belarus 820 Dzisiaj, 09:20
  •  

#2 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 06:35

Pług sniezny do belarus 820 http://zapodaj.net/f...70e4df.jpg.html

http://zapodaj.net/7...0b464c.jpg.html

KPK Kumurun Team

#3 Share RuszQ

RuszQ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, meteorologia, informatyka, muzyka

Napisany 27 listopad 2011 - 18:54

Pług sniezny do belarus 820 Jeżeli nie masz dużo do odśnieżania to zrób pług zawieszany na tylni podnośnik. To najłatwiejsze rozwiązanie. Jednak jeżeli masz sporo do odśnieżania to nie zda to egzaminu.

#4 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 27 listopad 2011 - 22:45

Pług sniezny do belarus 820 Najlepiej zrób coś na tej zasadzie bo chyba prościej się nie da http://allegro.pl/pl...1912043319.html może nie jest to zabójczo skomplikowana konstrukcja ale napewno będzie dobrze działać ;) chyba że coś na ten wzór http://otomoto.pl/mt...gu-A110298.html ale tu idzie strasznie dużo materiału na ramę ;) I pierwszy sposób wydaje mi się być lepszym ;)

#5 Share komar4

komar4

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 18:55

Pług sniezny do belarus 820 mam pług 2 m

#6 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:48

Pług sniezny do belarus 820 myślę nad pługiem do mtz jak sądzicie łatwiej zrobić na czołownicy czy na tej ramie pod traktorem jaki był by koszt

#7 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 20:53

Pług sniezny do belarus 820 ....Witam u mnie firma dorabiala plug do 952 ae i w 820 przod taki sam chodzi mi glownie o przednie obciazniki z zaczepem....jesli chcesz moge zrobic pare fotek jak zamontowany jest moim zadaniem super sprawa.....

#8 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 30 listopad 2011 - 21:14

Pług sniezny do belarus 820 Lepiej na pewno zrobić na czołownicy tylko np tak jak ja robię dużo turem i wtedy pług przeszkadza to lepiej taki na ramie ale jeżeli w zimie nie potrzebujesz ciągnika do innych zadań niż odśnieżanie to tylko na czołownicy rób bo to jest o wiele lepsze rozwiązanie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 08:17

Pług sniezny do belarus 820 czy ta rama pod traktorem nie przeszkadza przy skręcaniu i czy w robocie jest stabilna rozumiem że z tyłu mocuje się do ramion podnośnika

#10 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 08:48

Pług sniezny do belarus 820 Stabilna będzie, Ciężka i nieporęczna nadajaca sie tylko do roboty w zimie. W lcie w polu nie ma sensu targać takiego żelaza. Lepiej zrobić lagi na półrame. Nie musisz ich zdejmować w ogóle, przystawke zrobić montowana osobno do lag a w lecie obciążniki i zaczep. Tak jak na zdjęciach które wstawiłem. Tyle że to droższe, bardziej skomplikowane rozwiązane i czasochłonne w zrobieniu.
KPK Kumurun Team

#11 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 20:35

Pług sniezny do belarus 820 fajnie zrobione ,profesjonalnie u mnie na zimę tylko się przyda myślę nad czymś prostym i szybszym w wykonaniu dziś na złomowisku trafiłem na białoruske która u ramy ma takie mocowania które idą pod silnik pewnie były do lemiesza jeśli nadadzą się do mtz to ramkę dorobić siłownik i lemiesz tylko skośny lepszy czy taki na szpic mógłby też być

#12 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 22:59

Pług sniezny do belarus 820 Wszystko zależy jakie macie drogi. Jak wąskie i meter śniega to szpica. Rzyca na dwie strony ale lżej idzie i nie zamiata przodem. Ale jak szerokie to skośny bo cały śnieg odwali na pobocze.

Edytowany przez seweryn20, 01 grudzień 2011 - 23:01.

KPK Kumurun Team

#13 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 16:25

Pług sniezny do belarus 820 ...Przepraszam za spoznione zdjecia....uwaznie sie przyjzyjcie .. do zdemontowania trzeba 5 min za***ista konstrukcja.......

Załączone miniaturki

• Zdjęcie0041.jpg
  • Zdjęcie0043.jpg

#14 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 18:40

Pług sniezny do belarus 820 dobrze przemyślane rozwiązanie też chodziło mi o obciążniki z tych uchwytów z białorusi nic nie wyszło bo gościu nie dał odkręcić ale trafiłem lemiesz trochę wąski ale po przeróbce się nada i materiał mam będę działał może coś z tego wyjdzie

#15 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7618 postów

Napisany 14 grudzień 2011 - 20:06

Pług sniezny do belarus 820 Prawie zrobiony. Kilka maznieć pędzlem i czekamy na śnieg.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share cornerpl1

cornerpl1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:ciężarówki czyli tiry itp komputery

Napisany 23 grudzień 2011 - 14:17

Pług sniezny do belarus 820 dokładnie to nie wiem jaki pług śnieżny do odśnieżania ale proponuje jeżeli ktoś ma tura to turem odśnieżać lub coś samemu skombinować bo sie nie opłaca kupowac no chyba ze ktoś ma duże podwórko to sie opłaca kupować. mój wuja odśnieża c360-tką turem a podwórko ma nawet galante.

Dodaj odpowiedź