Gość Profil usunięty

Jak zwiększyć moc w TD5010 ?

Polecane posty

wasil10    0

WItam właścicieli td 5010 lub td 60 D. mam pytanie. do jakiej minimalnej szerokości można go zwężyć? i czy ma on biegi pełzające.? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

czylijak podkręciliście? można trochę jasniej? czy to tajemnica? to pompa rotacyjna Boscha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka25495    0

Witam . może ktoś mi pomoże otóż posiadam new holland td 5050 i chodzi mi o kalibracje skrzyni czy rewersu mechanicznego. jak to zrobić i czy da się samemu ?? jak włączam rewers np do przodu czasami jest szarpnięcie tak jakby ciągnik nie był dobrze wysprzeglony i słychać zgrzyt w skrzyni, ale nie zawsze się tak dzieje .skrzynia to Synchro Shuttle 12 na 12 ...  szukałem w instrukcji ale tego nie ma  :( może obędzie się bez serwisu , a jeśli ktoś wie to niech da znać ile kosztuje taka kalibracja w serwisie .proszę o pomoc i z góry dzięki koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiane36    2

Witam 

Odświeżam kotleta....ale po to jest forum rolnicze aby pomagać dokonaniami żeby inny miał łatwiej

Miesiąc temu zrobiłem zabieg zwiększania 

Sciaglem zabezpieczenie po godzinie grubym śrubokrętem spod spodu na want a od góry pręta wyszlifowałem w kwardat żeby mi madnie od góry ładnie wantowal i w bok młotkiem najlepiej 2 osoby 

Czapaka spadła zaznaczyłem sobie stare miejsce na srubie przed regulacja zrobiłem jeden pelny obrot wkręcając i zakatrowalem 

Ciągnik nie ten jest eleatyczny nie trzeba dużo red. Robić i kłaść na obrotach leci lekko ma werwy sporo naprawdę bez owijanki.  Fakt teraz jak mu się depnie to dyma pusci ale tylko przy gwałtownym dodaniu gazu tak to na obrotach wyższych jest bez dymu.

Jeśli chodzi o spalanie nie wiem bo mam problem ze zbiornikiem jest on przelewowy niby pelny po nocy opadnie doleje ale wskazówka maxa nie pokazuje tylko 3/4  a w zbiorniku juz fulll

Polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

Z dużo ja w case jx 60 1/4 obrotu i jest dobrze każdy  robi jak uważa a z tego silnika można wyciągną 108 km tylko chodzi o sprzęgło i inne części 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj