Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szymon17

szymon17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 16:13

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz Witam. Mam ładowacz czołowy POL-MOT z 3 wyjściami na rozdzielaczu tura do ciągnika. Podłączyłem go następująco
-odpiełem przewód który łączył pompę pod kierownicą z rozdzielaczem pod siedzeniem
-podłączyłem od pompy ciągnika który znajduję się pod kierownicą do rozdzielacza tura (jeden przewód tzw. przewód czerwony)
-od rozdzielacza pod siedzeniem do rozdzielacza tura drugi przewód tzw. żółty
-od rozdzielacz tura do miski z olejem który znajduję pod kabiną trzeci przewód tzw. niebieski.

Tur działa tylko w momencie gdy włącze wywrot (jakby było na powrocie na żółtym.)
Ciśnienie oleju na czerwonym jest ale jakby słabe.
Po za tym TUZ działa. Ciągnik mtz r.87
Jak podłączyć aby było dobrze????

Edytowany przez szymon17, 26 listopad 2011 - 16:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz Dzisiaj, 03:39
  •  

#2 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 16:45

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz http://www.agrofoto....907#entry800907 Ten temat już poruszałem w ostatnim poście masz opisane jak udało mi sie to zrobić.

Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#3 Share janek82

janek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team ponad wszystko oraz rolnictwo

Napisany 27 listopad 2011 - 16:41

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz zbigi mozesz wstawic zdjecie lak podlaczyles tura

#4 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 19:28

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz Macie temat o tym więc poczytajcie dobrze moje posty i się dobrze zastanówcie jak podłączyć. To nie jest trudne. Wątpię żeby ktoś rozbierał osłony i robił zdjęcia.

Wężami. Pompa- rozdzielacz tura-- trójnik- rozdzielacz pod kierownicą i siłowy.

#5 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 20:52

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz http://www.agrofoto....-pod-pompe-mtz/ Prosze oto fota na życzenie. Teraz to już chyba wszystko jasne ;)
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share szymon17

szymon17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 17:27

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz Dzięki Zbigi. Dałem radę alę dzięki Tobie. Patrzyłem również na Twoje zdjęcia dałem inny trójnik ale tak po za tym to OK. Działa super ale mam inny problem tym razem z krokodylem.
Zaczepiłem krokodyla do tura. Otworzyłem go ale nie mogę zamknąć. Przemieniłem węże na krokodylu - zamknąłem go ale nie mogę otworzyć.
Więc odkręciłem węże na krokodylu żeby zobaczyć czy daję ciśnienie z węży. Daję z jednego i z drugiego więc dochodzę do wniosku że ciśnienie jest, brak powrotu, tym bardziej że jak odkręcałem jeden wąż na krokodylu to z niego strzeliło.
Co może być?????

Edytowany przez szymon17, 29 listopad 2011 - 17:34.

#7 Share Stas25

Stas25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 19:35

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz szybko złączki pewnie masz wadliwe kupywałeś nowy krokodyl pewnie skręć te przewody i sprawdz wtedy czy działa

Edytowany przez Stas25, 29 listopad 2011 - 19:37.

#8 Share szymon17

szymon17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 30 listopad 2011 - 17:33

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz Zaczynam mięć dosyć tego tura. Dzisiaj już przyjechał serwis walczył półtora godzinny i doszedł że jedna szybko złączka do tura jest wadliwa.
Więc pojechałem do sklepu i wymienili mi i nadal to samo. mała poprawa chodzi w dwie strony ale na powrocie tak ciężko że aż wąż na złączu strzelił ,jedno połączyłem na nowe szybko złącze a drugie skręciłem na redukcję-redukcja strzeliła, więc zamieniłem węże i a drugie znów na redukcję znów redukcja strzeliła . Jutro chce bezpośrednio połączyć na dwa węże bez redukcji ani szybko złączy. jak to nie pomoże serwis Warfama.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share szymon17

szymon17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 19:04

Jak podłaczyć hydraulike tur-6 w mtz Wymieniłem drugie szybko-złącze euro i jak ręką odjął. Naprawione.
Zamykam temat.