SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Gość   
Gość

To może i ja spróbuje się poskarżyć. Decyzja z 08.01.2014 a dopłat ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askakonik    4

Decyzja na bezpośrednie 17.01 - dzisiaj przelew, na RŚ decyzja z początku lutego - jeszcze nie wypłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Szanowna łagencjo racz wypłacić proszę moją jałmużnę w formie dopłat - może to pomoże heheee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Decyzja z 20.02 przyszła w poniedziałek,kasy nie ma. dzwoniłem do gościa co się wypłatami zajmuje to powiedział że mnie na liście nawet nie ma i że wypłacają tym co dostali decyzję na początku lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tech132    0

Ja miałem kontrolę obszarową 16 stycznia 2014 ,a raport pokontrolny dostałem 7 marca ,czyli dopłaty będą w czerwcu?Może wiecie ile czeka się na decyzje po otrzymaniu raportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa się kończy a dopłat nie widać . Podobno wypłacili już 80% , ja w swojej okolicy nie spotkałem nikogo z tych 80% .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

po kontroli obszarowej z za biurka długo się nie czeka u mnie było z miesiąc możę dwa od raportu (to było w 2010 to dobrze nie pamiętam)

 

Ale to zależy też od agencji ja mam w małym mieście powiatowym to uwijają się ze wszystkimi podobno do wiosny , ale był jeden rolnik w ubiegłym roku, co podlega pod miasto wojewódzkie to składał wniosek o dopłaty u nas (prześlą potem) to mówił że jemu dali w czerwcu ... aż się u nas w agencji zdziwili mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

W tym roku dopłaty wpłyneły na konto prawie 4 miesiące wcześniej niż w poprzednim roku. (chyba jestem pierwszy który nie narzeka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Wczoraj w końcu otrzymana...decyzja

Edytowano przez pit17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

to ja wam powiem taki numer że w mojej wiosce tylko 2 na 10 rolników dostało dopłate. i to w grudniu. ja i ojciec. przypadek? do tej pory nikt jeszcze nie dostał prócz nas. az jestem w szoku ze tak wczesnie spłyneły dopłaty mi i ojcu oczywiście po 2 raty wpłacali ale całość wpłacili do połowy stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja dostałem na początku marca, w mojej wsi z tego co wiem prawie wszyscy już dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5301

Pod koniec listopada miałem konrolę z RŚ. W piatek był przelew z RŚ i ONW a dziś bezpośrednie, nawet szybko im to wyszło a mówili mi, że pod koniec kwietnia najpredzej bede miał kase :)


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

Dziś złożyłem wniosek na kolejne dopłaty. Przez te zmiany przepisów to było kreślenia co nie miara, ale usłyszałem ciekawą rzecz że od następnego roku jeśli nie ma się żadnych zmian to wniosek składa się raz na 5 lat. Słyszeliście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jk33    3

U mnie ani decyzji ani raportu z kontroli ani kasy powiat jędrzejów.... masakra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj