SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ice2006    4

a u mnie żadnej decyzji nawet ONW nie dostałem a najlepsze to że dzisiaj kontrole z obszarówki miałem oco tu chodzi przecież kontrole miały być do końca roku to teraz pewnie czekać do czerwca na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

U mnie tak samo żadnych decyzji jeszcze. Podobno do końca marca jest termin na decyzje.


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

Decyzja przyszła w połowie grudnia, kasa koniec stycznia była na koncie. :) Znajomi wszyscy dostali decyzje w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interes13    0

U mnie nic nie przyszło nawed nie ONW ani zadna decyzja ;[ .

kolego czym pozniej przyjdzie na dłużej starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

u mnie decyzja leży ponad 2tyg kasy niema,wiekszosc znajomych których pytałem też jeszcze nie dostała,słyszałem ze pod koniec lutego mają wypłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Decyzję dostaliśmy w piątek (czyli wczoraj :) ) od razu na całość. Chociaż na kasę jeszcze se poczekamy to jednak nie ma co ukrywać + 10 do szczęścia :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

koledzy Uzupełniająca Płatność Obszarowa - płatności zwierzęce do jakich jest zwierzą ?

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

do krów, które ukończyły ileś tam miesięcy 30 albo 36 dokładnie nie wiem! ale to jest napisane w instrukcji wypełniania wniosku, wystarczy popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Decyzja z 16grudnia kasa dzisiaj przyszła B)

Najlepsze to jest to że panowie co ta kasę przepijają kase mają już od około 2tygodni ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Najlepsze było w piatek, koleś nawalił się w jednym sklepie przyszedł do drugiego sklepu z barem i pospał sobie trochę gdy przyszło do zamknięcia musieli go do domu odwieźć i jeszcze na nim nie zarobili u siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Decyzja z 9 grudnia a kasa dziś na koncie. Teraz mogę ziemie kupować bo czekałem tylko na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie do kiedy musza wyslac decyzje?

Maja czas do konca lutego a jak sie niewyrobia to przysla pismo ze nienaliczyli jeszcze platnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
Napisano (edytowany)

U nas latem w całym powiecie były kontrole. Na ponad 1900 gospodarstw skontrolowano 1600 !!!. Na dzień dzisiejszy do powiatowego biura ARiMR powoli spływają protokoły pokontrolne.... Kasa powinna być w maju albo czerwcu...

Wielu rolników nie ma kasy na nawozy itp. Okoliczne firmy zaopatrujące rolnictwo też cierpią bo im towar słabo schodzi...

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

U nas wyjątkowo wcześnie dopłaty przysłali za zeszły rok. Decyzja na początku grudnia chyba a kase przesłali 23 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

Ja mialem kontrole oznakowania zwierzat w czerwcu.Decyzja z 11 01 2012 a kasa dzis nareszczie!


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

Dziś dostałem papiery na dopłaty na rok 2012 a jeszcze za 2011 nie dostałem kasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Decyzja z 17.01.2012 a kaska dziś na koncie. Długo niestety nie poleży bo prawdopodobnie jutro jadę zamówić nawóz. Chyba, że potanieje i poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

taniej to już chyba było B) atak poważnie to obniżek możemy spodziewać się w maju-czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

a jak jest z dopłatami rolno-środowiskowymi już prawie połowa lutego a ja jeszcze nie mam decyzji gdzieś słyszałem że do końca lutego powinny być wypłacone . (Wczoraj chyba w Agrobiznesie słyszałem ze ponad milion gospodarstw dostało już decyzje a ja pytam znajomych i nikt nie dostał więc ktoś tu kłamie- chyba zatrudnię Rutkowskiego :ph34r: - :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj