krycha094

Motopompa

Polecane posty

krycha094    7

witam

 

Chciałbym zakupić sobie motopompę tego typu http://allegro.pl/pompa-do-wody-spalinowa-6-5-km-3-motopompa-promo-i1954542855.html i mam pytanie czy nie rozleci mi się to po przepompowaniu kilku tys litrów?? jeśli ma ktoś coś podobnego to niech napisze opinie czy warto czy tez nie.Pompę głównie potrzebował bym do nawozu rsm i ewentualnie do gnojówki(bez szlamu) policzyłem ze rocznie bym przepompował bym ok 200tys litrów i chciałbym kupić coś za w miarę niskie pieniądze.Widziałem takie cacko w akcji i naprawdę robiła robotę tylko ze była to honda (cysterna 18tys litrów w niecałe 20 min) ;)

Edytowano przez krycha094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

przy takiej ilości radzę ci dołożyć i kupić honde a się nie zawiedziesz np http://allegro.pl/wb20xt-pompa-spalinowa-honda-wb20-motopompa-wb-20-i1934299818.html

Widziałem nie raz w akcji taką i robi wrażenie z tym że trzeba dobrze o nią dbać i wody w niej nie zostawiać a przed uruchomieniem już nie pamiętam ale chyba trzeba ją właśnie trochę wodą zalać bynajmniej u nas w straży tak jest bo inaczej nie można jej odpalić ale to szczegół. Niezawodna pali na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

ja mam pływającą 60 tys L /ha czy więcej nawet mogę ci sprzedać:P


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumada    7

Witam,mam podobną pompę,od trzech sezonów używam jej do napełniania opryskiwacza.Tej wiosny pompowałem staw pracowała cztery dni z przerwami na tankowanie i nadal żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsen    58

mam od 7 lat taka chinska pompe i uzywam do rozpuszczania mocznika i siarczanu do oprysków

w sezonie chodzi dzien w dzien

moge z czystym sumieniem polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowano przez gonzobonzobong

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radian    0

Co do zalewania pompy wodą to konieczność - takie pompy nie mają trokomatu, więc całą ssawną musimy zalać wodą. "Smok" ssawny powinien posiadać zawór zwrotny i wtedy taka pompa ładnie będzie pompować. (W celu zalania należy odkręcić czarną nakrętkę w alu korpusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzzi    0

a ja mam u siebie w gospodarstwie. już drugi sezon działa, dobry sprzęt, wydajny i jednostajnie pracuje. jest ok i do polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zastanawiałem sie własśnie ostatnio nad tym kruzerem, bo szukałem jakiejś fajnej pompy, nie najdrozszej a dobrej, widziałem to co mają, to taka moja półka cenowa i właśnie może sie zdecyduje, bo jednak sie nie obejdzie bez takiego sprzetu. ponoc maja dobry seriws w razie czego i długą gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jatgak    0

Motopompy od kruzera się sprawdzają. Wiem bo mój sąsiad ma. Raz nawet sobie pożyczyłem jak mnie podtopiło i naprawdę fajnie działa. Zaskoczyła mnie całkiem spora wydajność nie spodziewałem się tego po sprzęcie wcale nie tak drogim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak    1

Te wszystkie podróbki są takie same. Nie ma znaczenia jaka firma tylko inna naklejka i inny kolor. Ja mam chyba z naklejką bass polska i użytkuje 2 lata i z awarii to tylko wydech raz odpadł. Przebiegu ma kilkaset godzin . Wydajność też jest zadowalająca. Linie kroplujące na 0,5ha z doprowadzeniem wody 300m ciągnie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrej77    0

ale te Kruzery to nie sa podróbki. miałem okazję miec taki sprzęt w domu, pożyczony i spisywał się dobrze. gdybym kupował brałbym Kruzera pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Pi.. O tych Krauzerach jak poj....Jam mam Hondę o nie narzekam drugi ma chińczyka o też jest zadowolony wiec taki nachalny marketing przynosi tylko odwrotny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arion650    1

Witam ,odnawiam temat, zakupuje małą motopompe o wydajności 150-300l/min do napełniania opryskiwacza,Jakiej firmy polecacie? Biorę pod uwagę bass polska lub demon, obydwie polskie cena podobna A może jeszcze coś innego polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj