Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mobil Delvac opinie

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 listopad 2011 - 15:50

Mobil Delvac opinie Witam!
Przeglądałem forum i wielu z was leje ten olej do ciągników kombajnów, rozejrzałem się w okolicy za olejami i ogólnie nie ma nic po sklepach poza turdusem, orlenem shpd 15w40 api CI to chyba byłby odpowiedni i akros turbo który też z trudem ale można kupić, oraz mobil delvac mx 15w40, oleje mobil uchodzą za jende z lepszych wielokrtonie przewijało się na forum opinie że mobil delvac pomimo że ma te same api itd jest o klasę lepszy od orlenu czy lotosu, czy faktycznie taki super, czy warto przejść na delvac czy lpiej pozostać przy zalecanym przez producenta acros turbo, bo na delvacu wyszło by trochę taniej a najtaniej na orlenie :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mobil Delvac opinie Dzisiaj, 20:57
  •  

#2 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 24 listopad 2011 - 16:13

Mobil Delvac opinie Moim zdaniem nie zawsze jest warto oszczędzać ja już od 3 lat leje do wszystkich maszyn Mobil Delvac :) I jestem w sumie zadowolony bo cenę ma bardzo dobrą no i z jakością jest o wiele lepiej niż u konkurencji. Także ja go śmiało polecam :))!

#3 Share pawel89

pawel89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 24 listopad 2011 - 16:14

Mobil Delvac opinie witam... ja mam średnią opinię o tym oleju... po 100 mtg czyli u mnie wymiana :D zauważyłem duuuży spadek parametrów... a wiem że ludzie cykają na nim 200 mtg :D teraz stosuję TOTAL RUBIA we wszystkich maszynach i jestem zadowolony
gmhnbmbnm

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 listopad 2011 - 17:25

Mobil Delvac opinie

Moim zdaniem nie zawsze jest warto oszczędzać ja już od 3 lat leje do wszystkich maszyn Mobil Delvac :) I jestem w sumie zadowolony bo cenę ma bardzo dobrą no i z jakością jest o wiele lepiej niż u konkurencji. Także ja go śmiało polecam :))!

Cena nie jest zła 70-75zł za 4l mobil 2000 mam w osobówce w dieslu znajomy taksówkarz również tylko mobile leje, polityka cenowa jest akceptowalna, tylko właście co z jakością czy mobil delvac będzie lepszy od akros turbo klasy jakościowe takie same ale liczba tbn 10 a w acros turbo 11 :rolleyes: lotos http://www.lotos.pl/...moto_plus_15w40 też tbn wyższy niż w mobil-u
turdus ma api ch tak więc czyli odpowiednikiem akros turbo będzie agrol moto plus róznica w cenie niemała za 5l agrol moto plus 62zł za akros turbo 105zł tak więc czy zalewać agrolem ? :rolleyes:

#5 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2011 - 18:04

Mobil Delvac opinie Ja mam Delvac 15W40 w kombajnie zbożowym Massey ,gość od którego kupiłem kombajn powiedział mi żeby lać do silnika albo delvac albo Total ,zdecydowanie odradzał stosować Turdus .Facet też prowadzi naprawy silników to chyba wie co dobre .(chyba że specjalnie w błąd wprowadza żeby silniki padały i chce mieć robotę -ale to mało prawdopodobne )

Dwa sezony kombajn przepracował na delvac-u i nie mogę powiedzieć złego słowa na ten olej ,w ciągu roku kombajn robi ok. 80 Godź.i jak na razie żadnych niepokojących objawów nie widzę ,ale co jest w silniku tego nie wiem i wolę jeszcze długo nie wiedzieć ;)

#6 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 24 listopad 2011 - 18:55

Mobil Delvac opinie U nas w Kubocie od pierwszego przeglądu Mobil Delvac, już 700 mth za nami i jesteśmy super zadowoleni z tego oleju. Stosunek ceny do jakości doby. Ja bym nie żałował kasy, orlen mobila nie dogoni... Z resztą mój diler wie co zaleca, ma też droższe oleje, ale ten jest wg nich doby, i cena bez przegięcia więc go używamy.
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

#7 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 07:08

Mobil Delvac opinie w kubocie masz delvac 15w40 mx tak?

#8 Share maverickt4

maverickt4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Zainteresowania:mechanika, majsterkowanie, motoryzacja, VW T4 Syncro i jeszcze coś na pewno się znajdzie.

Napisany 25 listopad 2011 - 14:45

Mobil Delvac opinie Ja za kilkanaście mth będę miał przepracowane 1000mth na Mobil Delvec 10w/40 w ciągniku Same Roller 50. Przeszedłem na delveca z akros turbo 15w/40 przy przebiegu 4700mth i jestem z tego oleju zadowolony. Zdecydowanie lepiej odpala w zimę, zużycia większej ilości oleju nie zaobserwowałem u siebie.
Także mogę polecić ten olej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 grudzień 2011 - 08:42

Mobil Delvac opinie @Maverickt4 lejesz taki mobil? http://mobil.pl/Pola...xtra-10w40.aspx ten jest tylko w 20stkach u mnie w okolicy nieosiągalny a na allegro nie chce zamawiać bo nie wiadomo co przyślą, dostepny mam wszędzie zwykły mobil , nie zaobserwowałeś zwiekszonego zużycia oleju a nie zauważyłeś może że to zużycie zrobiło się mniejsze?> słyszałem opinie ze ten acros to taki olej że silniki lubią go sobie troszkę podbierać,

#10 Share maverickt4

maverickt4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Zainteresowania:mechanika, majsterkowanie, motoryzacja, VW T4 Syncro i jeszcze coś na pewno się znajdzie.

Napisany 01 grudzień 2011 - 17:31

Mobil Delvac opinie @ Fedrek07 chciałem taki kupić ale w mojej hurtowni olejów również nie mieli MX 10W/40 tylko MX 15W/40. Więc grzecznie się pytam czy mają coś z Mobila 10w/40 do ciągnika rolniczego i zakupiłem ten olej Mobil Delvec XHP LE 10W/40
A co do pytania czy mniej silnik pobiera olej to chyba bym musiał bardzo dokładnie mierzyć u siebie tego też nie zaobserwowałem.

Edytowany przez maverickt4, 01 grudzień 2011 - 17:33.

#11 Share kpieczarka

kpieczarka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 16:12

Mobil Delvac opinie

Ja za kilkanaście mth będę miał przepracowane 1000mth na Mobil Delvec 10w/40 w ciągniku Same Roller 50. Przeszedłem na delveca z akros turbo 15w/40 przy przebiegu 4700mth i jestem z tego oleju zadowolony. Zdecydowanie lepiej odpala w zimę, zużycia większej ilości oleju nie zaobserwowałem u siebie.
Także mogę polecić ten olej.

mam pytanko co ile motogodzin zmieniasz olej w tym same?

#12 Share maverickt4

maverickt4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 21:15

Mobil Delvac opinie Ja zmieniam co 330mth.

#13 Share kpieczarka

kpieczarka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 10:41

Mobil Delvac opinie 330 to niemało nie wiem co tam przewiduje producent w tej kwestii, ale dzięki za odpowiedź,

#14 Share maverickt4

maverickt4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 15:17

Mobil Delvac opinie Producent przewiduje co 250mth. Tylko że liczniki w nowych ciągnikach nie liczą mth a godziny pracy. Dlatego ja w swoim spokojnie wydłużyłem do 330mth (godz). Jeżeli ciągnik miałby dzień w dzień ciężko to zmieniałbym co 250mth (godz)

#15 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 04 lipiec 2012 - 15:26

Mobil Delvac opinie A ja wymieniam raz do roku na wiosnę. Na tym mobilu od 10 lat kombajn, a od 7 ciągniki. Jak w t25 czyszczę filtr to tam nic nie ma wytrąconego. A jak kiedyś na superolu to 2-3cm szajsu nalepionego na ściance.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share David-28

David-28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 09:34

Mobil Delvac opinie Witam
Ja wymieniłem teraz olej w swoim DF agroplusie 315 z Akrosa Turbo 15W/40 na Mobil Delvac 15W/40 i na zimnym silniku kontrolka oleju gasnie po ok 3 sekundach czy coś takiego zaobserwowaliście u siebie?