Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma "KOPI'' Dmosin

52 odpowiedzi na ten temat

#21 Share slepinio

slepinio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 20:18

Firma "KOPI'' Dmosin witam. zaczelem tak szperac o firmie KOPI i patrze ze wiecej ludzi ma znimi problem. Moge o nich troche napisac w negatywnym swietle, bo to sa zlodzieje, nierzetelna i niewyplacalna firma. Od lutego 2013r zwlekaja wyplaty pieniedzy, sprzedalem 3szt bydla (wyszlo 14 tys z groszami), zaplacili kocowke naleznych pieniedzy (4 tys.), a 10 tys do dzis nie moge doczekac sie.
Wydzwanialem a raczej probowalem bo tel nie odbieraja, kombinowalem i dzwonilem z roznych nr. to wtedy odbierali bo moj nr tel to juz znali. Jak juz sie dodzwonilem to gatka ze prosze poczekac tydzie, i tak w kolko az zrobilo sie 6 i pół miesiaca jak nie wyplacaja. Teraz to zwrocilem sie o pomoc u radcy prawnego i powoli sprawa trafia do sadu bo to dlugo trwa. Niedlugo ta firma bedzie miala na sobie komornika jak nie zaplaca.
I chce ostrzec rolnikow zeby z nimi nie wspolpracowali, a jak juz sprzedadza bydlo firmie KOPI i nie placa po 2 tyg pieniedzy (bo tyle czasu maja na zaplate) to zeby nie zwlekali i szli na droge sadowa. pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Firma "KOPI'' Dmosin Dzisiaj, 03:19
  •  

#22 Share kamil5421

kamil5421

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 15:57

Firma "KOPI'' Dmosin Witam. Mam propozycję na zorganizowanie grupowej sprawy sądowej osób poszkodowanych przez firmę " KOPI " . Między innymi też jestem poszkodowany , gdyż ta firma jest mi winna pieniądze od Kwietnia teog roku.

Może zorganizujemy zbiórkę numerów tel. osób poszkodowanych w celu dalszy rozpatrywaniom tej sprawy..
np: Moj tel to 512-103-025

#23 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 12 wrzesień 2013 - 18:18

Firma "KOPI'' Dmosin Witam, Ja również jestem poszkodowany, nie wypłacili mi za 2 byki. tel kontaktowy 794527209. Jak znajdę czas pójde do prawnika i się spytam, co można w tej sprawie zrobić.

Edytowany przez Kuba1212, 10 październik 2013 - 23:20.

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Litwin1988

Litwin1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 04 październik 2013 - 07:49

Firma "KOPI'' Dmosin na policje.wydział przestępczości gospodarczej.kase zaraz po przesłuchaniu ich na komendzie przesłali.

#25 Share jarecki7

jarecki7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 12 październik 2013 - 17:36

Firma "KOPI'' Dmosin Teraz firma kopi chyba ma problemy z żywcem bo przez federacje hodowców bydła mlecznego rozsyłają różne pisma do nas przyszło pismo do odesłania z naszymi danymi to przyślą nam ofertę na bydło.Śmiech że też federacja zadaje się z taką firmą, ale cóż to jest biznes oni mają dużą bazę danych i dokładne informacje co i ile dany rolnik ma(chodzi mi o ilość bydła)

#26 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 13 październik 2013 - 15:47

Firma "KOPI'' Dmosin Szukają bydła.Stanowczo odradzam kontaktów z tą firmą.. jeżeli chcecie spokojnie sobie przeżyć.

Edytowany przez Kuba1212, 13 październik 2013 - 15:53.

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

#27 Share Grzegorz77777

Grzegorz77777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 19:34

Firma "KOPI'' Dmosin Witam ! Chciałem napisać coś o tej firmie '' KOPI '' Dmosin woj. Łódzkie . Chcę ostrzec rolników żeby nie sprzedawali tej firmie bydła , ponieważ są to oszuści oraz nierzetelna i niewypłacalna firma . Sprzedałem 8 sztuk bydła w grudniu 2012 r. wypłacili połowę przez pól roku , a reszty nie doczekałem sie do dzisiaj , gdyż będzie to już prawie rok . Gdy dzwonimy do nich to oni nie odbierają telefonów , a gdy dzwonimy do nich z innego numeru to tylko obiecują , podają terminy i nie realizują ich . Po upływie terminów dzwonimy ponownie to znów nie odbierają telefonów , aż zmienimy karte z innej sieci , odbiorą i dalej obiecują że nam wypłacą zaległe pieniądze i tak cały czas aż do dziś . Mam dość czekania i wnoszę sprawę do sądu , bo takich oszustów trzeba nauczyć szacunku do innych osób . Oszukali ludzi z woj. podlaskiego , przenieśli się na woj. wielkopolskie , świętokrzyskie i mazowieckie by dalej oszukiwać . Stanowczo odradzam korzystania z usług tej firmy i proponuję inne które są zdecydowanie lepsze , które płacą zaraz na drugi dzień od sprzedaży bydła .

Edytowany przez Grzegorz77777, 18 listopad 2013 - 19:36.

#28 Share KOVU

KOVU

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 13:08

Firma "KOPI'' Dmosin jak oszukuja to sprawa do sadu i nie czekac za dlugo termin mija wysyla sie pismo z informacja ze kierujesz sprawe do sadu tylko ze pismo wysylasz poleconym za potwierdzeniem odbioru abys mial podkladke ze ich poinformowales i po tym ostatecznym terminie sprawa do sadu jesli jest faktura to masz wygrane ini pokrywaja odsetki i koszty procesu lacznie z twoim adwokatem

#29 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 30 listopad 2013 - 13:15

Firma "KOPI'' Dmosin ja bym się z nimi umówił na sprzedaż bydła zeby podjechali we wskazane miejsce a następnie czekałoby na nich kilku bysiorów...

#30 Share Adam224360

Adam224360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 13:29

Firma "KOPI'' Dmosin Wątpie żeby przyjechał Ci po bydło osobiście prezes tej całej firmy, i nie ma się co wyżywać na bogu ducha winnym kierowcy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share gryli319

gryli319

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 14:26

Firma "KOPI'' Dmosin ...

Edytowany przez gryli319, 30 listopad 2013 - 18:27.

Kupię byczki w wadze 150-250kg , PISAĆ!!!

#32 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 30 listopad 2013 - 15:10

Firma "KOPI'' Dmosin Chyba pokręciłeś coś z cenami. W tej opcji to byłoby bardzo dobrze.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#33 Share Litwin1988

Litwin1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 18:39

Firma "KOPI'' Dmosin tak mają Michale jak się nie zgodzisz na cene to się poprawią a co im zależy i tak nie zapłacą.obietnica nic niekosztuje.a co do prezesa to albo dopadniecie jego albo piotrusia- brat albo waldka -ojca.wisieli mi kiedyś kase telefonów nie odbierali ale jak wysłałem smsa z innego nr z pytaniem czy kupią 5 byków to momentalnie odzwonili powiedziałem ze podobno nie wypłacają to powiedzieli ze to pomówienia i że konkurencja takie plotki roznosi.dopiero na koniec rozmowy się przedstawiłem to prezesa zatkało

#34 Share pazdzioch

pazdzioch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:moja banderoza (gospodarstwo)

Napisany 06 grudzień 2013 - 00:20

Firma "KOPI'' Dmosin ja juz czekam od 3 tygodni na pieniadze i oddałem im dwa byki i tylko faktura została i ani grosza na koncie

#35 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 06 grudzień 2013 - 08:16

Firma "KOPI'' Dmosin A robiłeś coś w tej sprawie czy tylko na założeniu tematu na AF się skończyło?

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

#36 Share bycza

bycza

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 06:39

Firma "KOPI'' Dmosin nie sprzedawajcie tej firmie nie odzyskacie pieniędzy nie skuście się dobrą ceną bo tak jak pisano wcześniej to obietnica nie kosztuje a jak nawet wybłagacie połowę kasy to policzcie po ile wyszły was te byki szkoda czasu i nerwów nie możemy pozwolić żeby na naszej ciężkiej pracy wzbogacała się banda oszustów ZACHĘCAM WSZYSTKICH :OSTRZEGAJMY SIĘ PRZED TAKIMI FIRMAMI I POŚREDNIKAMI DZIĘKI TEMU BĘDZIE ICH MNIEJ

#37 Share slepinio

slepinio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 12:19

Firma "KOPI'' Dmosin u mnie to juz powoli idzie do przodu z ta firma z odzyskiwaniem pieniedzy,( oby tylko sie udalo). Komornik juz do mego radcy prawnego sie odezwal , za bardzo nie znam sie na tych sprawach prawnych ale juz zajmuje konto bankowe KOPI.
Z miesiac temu Kopi pisala do mnie ze chca mnie splacic ale wratach. Ale tylko chcial splacic to co mi jest winien, mysli ze ja bede pozniej placil ze swoich za radce prawnego, koszta sadowe itd. Nie zgodzilem sie bo mieli juz wystarczajaco czasu, a teraz juz komornika maja na glowie. Jak nie maja pieniedzy to niech ida do providenta czy do chwilowki po pozyczke :)

#38 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 22:22

Firma "KOPI'' Dmosin Ja już też przestałem sprzedawać tym co drożej płacą. Sprzedaję pewnemu sprzedawcy co wiem na 100% że dobrze waży, płaci minimalnie mniej ale nie oszukuje na kg. Ostatnio pieniądze za krowę i byka miałem na drugi dzień, a tak normalnie to max tydzień.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82

#39 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 18:34

Firma "KOPI'' Dmosin Ja mieszkam blisko i różne rzeczy słyszałem a sprzedawać nie sprzedawałem do nich i na pewno nie sprzedam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Litwin1988

Litwin1988

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 20:18

Firma "KOPI'' Dmosin dziwi mnie trefność naszego systemu.jak takie męty mogą prowadzić dalej legalnie biznes po tylu sprawach i dochodzeniach