Zaloguj się, aby obserwować  
jacek234

Firma "KOPI'' Dmosin

Polecane posty

jacek234    1

Czy miał ktoś styczność z tym pośrednikiem? Chciałbym zdać tam bydło tylko nie wiem czy to wypłacalny pośrednik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Ja jakiś miesiąc temu zdałem tam 4 byki to wypłacili z 2 dniowym opóźnieniem ale na to wpłynęło Święto zmarłych więc złego słowa nie powiem na nich - mam też znajomych w wiosce w której oni przyjeżdżają skupować (maja tam bazę z wagą itd.) i jak na razie to nie słychać żadnych sygnałów aby było coś nie tak A skupują tam od jakichś 2-3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

płatność ma być po 2 tygodniach a trzeba czekać tygodniami,

Edytowano przez BlomiSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ktoś mam może podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycza    1

wiadomo dla rolnika zapłata za bydlaki jest najważniejsza bo za to żyje jak jest solidny kupiec to rolnik będzie mu sprzedawał i znajomym poleci

Edytowano przez bycza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no właśnie w tym sęk, ze Mają być na rolnika koncie a są na lokacie w AmberGold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a

i co zapłacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycza    1

no zapłacili ale musiałam najpierw pousuwać swoje opinie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mojej siostrze już około pól roku nie zapłacili chyba z 9 tyś i nie odbierają telefonów, ale słyszałem ze tu w okolicy aż ludzie płaczą, i domnie też dzwonili żebym usuną bo do sądu mnie pozwą, mają tupet

 

a co ja nieprawdę piszę

 

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycza    1

no widzisz ; stracili dobrą opinię a pretensje mają do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

czy ktoś jeszcze może sie wypowiedzieć na temat tej firmy?Dzisiaj byli byki obejrzeli ,ceny ciekawe ale jak tak tu czytam to mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycza    1

poczytaj w temacie "ceny bydła żeżnego" tam też o nich jest , a niektórzy musieli pousuwać swje posty o nich bo wydzwaniali do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1980    0

Witam i nie rozumie tych negatywów .Ja sprzedałęm już ponad 60 byków do firmy Kopi na przełomie 2 lat i nie miałem żdnych problemów z tą firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycza    1

co nie rozumiesz : że tobie płacili a innym po pół roku nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

No tak najbardziej wiarygodne są wpisy użytkowników zarejestrowanych tydzień temu i mających na kącie ok 10 postów ha ha :)

W firmie kopi mają chyba szpeców do dbania o wizerunek firmy w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycza    1

masz rację podszywają się za rolników i piszą osobie dobrzę, ja nie miałam nigdy problemów z zapłatą za byki dopiero jak sprzedałam pierwszy raz tej firmie więc zaczęłam szukać o nich opini i znalazłam na agrofoto (ja mam już zapłacone ale też miałam stracha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

żal tylko tych rolników oszukanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litwin1988    1

po bydle tylko faktura została taaaka porządna firma 10tel dziennie donich i nawet nieodbierają.bydło w marcu sprzedane i pewnie moją i innych poszkodowanych kasą obracają na swoich terenach i stąd częściowa ich wypłacalność.a sądem mogą straszyć za złe opinie tylko czy jest paragraf za mówienie prawdy?nie szkaluje firmy tylko opisuje sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slepinio    0

witam. zaczelem tak szperac o firmie KOPI i patrze ze wiecej ludzi ma znimi problem. Moge o nich troche napisac w negatywnym swietle, bo to sa zlodzieje, nierzetelna i niewyplacalna firma. Od lutego 2013r zwlekaja wyplaty pieniedzy, sprzedalem 3szt bydla (wyszlo 14 tys z groszami), zaplacili kocowke naleznych pieniedzy (4 tys.), a 10 tys do dzis nie moge doczekac sie.

Wydzwanialem a raczej probowalem bo tel nie odbieraja, kombinowalem i dzwonilem z roznych nr. to wtedy odbierali bo moj nr tel to juz znali. Jak juz sie dodzwonilem to gatka ze prosze poczekac tydzie, i tak w kolko az zrobilo sie 6 i pół miesiaca jak nie wyplacaja. Teraz to zwrocilem sie o pomoc u radcy prawnego i powoli sprawa trafia do sadu bo to dlugo trwa. Niedlugo ta firma bedzie miala na sobie komornika jak nie zaplaca.

I chce ostrzec rolnikow zeby z nimi nie wspolpracowali, a jak juz sprzedadza bydlo firmie KOPI i nie placa po 2 tyg pieniedzy (bo tyle czasu maja na zaplate) to zeby nie zwlekali i szli na droge sadowa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25

Witam. Mam propozycję na zorganizowanie grupowej sprawy sądowej osób poszkodowanych przez firmę " KOPI " . Między innymi też jestem poszkodowany , gdyż ta firma jest mi winna pieniądze od Kwietnia teog roku.

 

Może zorganizujemy zbiórkę numerów tel. osób poszkodowanych w celu dalszy rozpatrywaniom tej sprawy..

np: Moj tel to 512-103-025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Witam, Ja również jestem poszkodowany, nie wypłacili mi za 2 byki. tel kontaktowy 794527209. Jak znajdę czas pójde do prawnika i się spytam, co można w tej sprawie zrobić.

Edytowano przez Kuba1212

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7    13

Teraz firma kopi chyba ma problemy z żywcem bo przez federacje hodowców bydła mlecznego rozsyłają różne pisma do nas przyszło pismo do odesłania z naszymi danymi to przyślą nam ofertę na bydło.Śmiech że też federacja zadaje się z taką firmą, ale cóż to jest biznes oni mają dużą bazę danych i dokładne informacje co i ile dany rolnik ma(chodzi mi o ilość bydła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez lukasz2623
      Szukam czegoś dobrego, nie drogiego do wypalania rogów. Polecicie coś?
      Plus dodatkowe pytanie.. w jakim wieku wypalacie?
    • Przez ukaszKruszyna
      Cześć! Ostatnio trafiłem na młóto browarniane w paszy dla bydła. Wiecie może jak wpływa na wartość odżywczą? Chciałbym spróbować wprowadzić to u moich krów, które niedługo będą się cielić i w szukam informacji oraz sprawdzonego dostawcy.
    • Przez raven18
      Hej, da się zmienić ilość obornika w programie internaw bo w rzeczywistości mam go dużo mniej. Program liczy około 17 ton na głębokiej ściółce na 1DJP, to jakiś kosmos bo mam max 10 ton (licząc ilość wywiezionych rozrzutników 3,5 tonowych). Teoretycznie nie przekraczam max dawki azotu na działkach ale bardzo mało brakuje.   
    • Przez Młodyoporowiec
      dzień dobry czy warto zaczynać hodowle mam 20 ha ornego i 2 łąk ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj