Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie Pługa LEMKEN JUWEL 8

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kinggierada

kinggierada

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 19:15

Opinie Pługa LEMKEN JUWEL 8 Witam wszystkich.Chciałbym zapytać o wasze zdanie może i użytkowników takiego pługa o funkcjonalność takiej obrotnicy elektro-hydraulicznej i czy ona wytrzymuje bo wszystko jest spierane na siłowniku i nie ma żadnych śrub blokujących...??? to mnie trochę boli;/ ,że może być bardziej awaryjne chodzi o elektrozawory jak będą puszczać będzie się kąt zmieniał.....! I czym jeszcze się różni od popularnego EROPAL 8???

Z góry dzięki za poradę:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie Pługa LEMKEN JUWEL 8 Dzisiaj, 22:17
  •  

#2 Share bartek26

bartek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team
    sporty walki MMA

Napisany 23 listopad 2011 - 19:54

Opinie Pługa LEMKEN JUWEL 8 Niepotrzebnie zakładałeś nowy temat,mogłeś odrazu zgłosiś się do użytkownika tego pługa @marekgizio ;)
sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

#3 Share kinggierada

kinggierada

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 21:23

Opinie Pługa LEMKEN JUWEL 8 a skąd ja wiem kto ma taki pług!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share bartek26

bartek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team
    sporty walki MMA

Napisany 27 grudzień 2011 - 19:07

Opinie Pługa LEMKEN JUWEL 8 Wystarczy przejrzeć galerię :D
sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share DoggyDogg

DoggyDogg

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 marzec 2014 - 14:18

Opinie Pługa LEMKEN JUWEL 8 Podbijam temat

Wobec braku możliwości kontaktu z marekgizio (chyba ma zapchaną skrzynkę), chciałem zadać pytania na szerszym forum. Przymierzam się do nowego pługa. Do tej pory był KUHN MultiMaster 121. Miałem na testach 153 MM. W zasadzie to samo poza grubszą ramą i kosmetycznymi zmianami. Jeżeli chodzi o jakość orki z dużą ilością resztek po kukurydzy (uprawiam w zasadzie kukurydzę na ziarno w monokulturze) nie mam zastrzeżeń, KUHNy robią dobrą robotę. Ale człowiek jest ciekawy świata i korci mnie JUWEL 8.

Proszę o konkretne info na temat jakości orki tego pługa (przykrycie resztek, wyrównanie, kruszenie, opory) najlepiej od użytkowników, sorry ale nie interesują mnie wypowiedzi osób które widziały maszynę tylko w folderach reklamowych albo na wystawach. Gdybym widział pług w akcji (najlepiej po kukurydzy) nie zadawałbym pytań, ale od lemkena nie dostane tego pługa na testy, nawet dealer nic nie załatwi. Cóż, takie życie. Jednak wydając circa 100k PLN na pług, chciałbym wiedzieć co kupuję, a polityka lemkena jest jaka jest, jadą na prestiżu marki i renomie, bo w Niemczech się sprzedaje, Polskę jako szósty rynek w Europie olewają.

Jakby co, zapraszam do kontaktu na PW. Liczę,że marekgizio się odezwie.

Z góry dzięki za rzetelne odpowiedzi.

Pozdrawiam

DoggyDogg