Zaloguj się, aby obserwować  
janusz20

Która firma robi ,,najtwardsze" ładowacze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janusz20    106

Ostatnio pracowałem takim zestawem CASE MAXIUM 110 + ładowacz CASE LRZ 120 przy załadunku piachu, łyżka jakie wymiary miała to nie pamiętam ale brała dealnie na szerokość ciągnika po nabraniu pełnej czasem podrywało tył (bez dociążenia) a sam ładowacz przy takim ciężarze się dziwnie przeginał wystarczyła minimalna różnica żę z którejś strony łyżki było więcej towary to zaraz ramie z tej strony ładowacza siadało do dołu.

 

I tak się zastanawiam czy wszystkie tak mają a jesli nie to który producent robi najbardziej wytrzymałe, czy po prostu miałem za mały ładowacz no i jak długo może ładowacz wytrzymywać takie skrętne ruchy.

Słyszałem o ładowaczu

stolla PROFI LINE HD podobno bardzo mocny miał ktoś z nim do czynienia, i z jaką inna marką można go porównać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Niedaleko pracuje NH T4050 z ładowaczem Stolla. W rok ciągnik tylko w ładowaczem zrobił 3500 mth. Mocowania 2 razy wymienione na gwarancji teraz są pospawane i wzmocnione. Na razie wszystko się trzyma zobaczymy później ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

w rok 3,5 tys mth ?? :blink: moze 350


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

no ale pewnie mocowania by nie poszły w 350 mth ... przy takich przebiegach chyba opłaca się wziąć ładowarkę.

Ja mam hydrameta 16 w td5030 i nie wiem jak jest z trwałością tulei bo mam go 2 lata ale jeżeli chodzi o ramę to jest naprawdę mocna i solidna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

No wyraźnie napisane ze 3500 mth ;) pozdrawiam


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Koledzy ja mam \robusta f51 stolla przy fendt 820 tur 4 lata po 3 tysiace snopkow z pola na przyczepe z przyczepy do stogu i w zimie ze stogu na ciezarowki rocznie 9000 razy sredni przezucil 36000snopkowpodzielic na 2 bo nabijam przewaznie 2 na raz uzywalem go takze do rownania terenu w parkach na glebokosc metra i zaladunku na tiry okolo 100ciezarowek i rownania tereny pod wiaty gruzy murki fundamenty wszystko stawalo na drodze lyzce ktora jest cala pogieta i popekana bo niekupilem stollowskiej tylko polska wiedz to swiadczy o obciazeniach na tuze dotego nabilem moze z 200kilometrow wozac piach na lyzce max moze z tone wchodzilo bo nieszlo robic zaladunku to wywozilem traktorem na lyzce i co tur nadal swietnie chodzi 2 swoznie wymienione na dole przy mocowaniu lychy przy kopaniu sie zaglembialy w piachu i ziemi i zadkie smarowanie i czyszczenie doprowadzilo do ich zniszczenia ( oczywiscie juz tam czuc leciutkie luzy na innych ale jescze wytrzymaja) wiedz robust f 51 to dlamnie bardzo mocny tur.Oczywiscie niechwale Wszystkich turow stolla bo mam w 312 stolla robusta f31 i jak nabiore cala lyche ziemi to jak stoje pochyly to wygina sie tak bardzo na glownych wysiegnikach ze chaczy o ograniczniki na przednich lampach i masce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

No i u mnie ten case się wyginał na wiele sposobów zawsze wracał do właściwego kształtu ale tak nie pewnie się nim robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

case ma tura stolla mam FZ30 przechodzi katorgi umnie i nic sie z nim nie dzieje a co do wiginania to on tak ma to jes stal drobno ziarnista i ma takie właściwości potrafi tur zukosowac się 5 cm. i wraca do swojego miałem polskiego to nigdy wiencej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj