Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Case 585 XL

41 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lotnik

lotnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:pilka nozna ,starocie

Napisany 16 luty 2012 - 11:55

Problem z Case 585 XL witam tak wiem odpowietrzniki gdzie sa bo musialem czesto uzywac ,wiec je znalazlem,co do oleju to mam hytran ,jednak jeszcze mam problem mianowicie widze wyciek oleju z pod filtra hydrauliki pod lewym kolem i teraz nie wiem co tam idzie uszczelniacz? jesli tak to jaki jak rozbiore zobacze ale co z olejem...i musze go unieruchomic na dluzej...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z Case 585 XL Dzisiaj, 11:46
  •  

#22 Share greg73

greg73

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 16 luty 2012 - 15:53

Problem z Case 585 XL Witam,u mnie też ciekło z pod obudowy filtra oleju,przy zmianie oleju wymieniłem też filtr z uszczelką pod obudowe i jest narazie ok.Uszczelkę kupisz sama w serwisie jest dosc droga,ja kupilem komplet w Ostrowcu Św.wyszło przystępnie,napewno będziesz musial spuścic olej ze skrzyni.Zobacz czy śruba od obudowy fitra nie jest popuszczona? Jak u ciebie wspomaganie czy też cieżko chodzi na wolnych obrotach?

#23 Share lotnik

lotnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Zainteresowania:pilka nozna ,starocie

Napisany 17 luty 2012 - 14:40

Problem z Case 585 XL witam na razie wszystko omawiam ,jestem zajety hydraulika w domu ,zreszta pogoda nie ta,no wlasnie o spuszczanie oleju mi chodzilo bo mam czysciutki a tu cieknie...wspomaganie raczej nie ma znaczenia jest takie samo,jedynie zrobilem patent i przyspawalem blaszki celem ograniczenia skretu a tym samym ustal wyciek z silownika...

#24 Share casexl

casexl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja , Rolnictwo , Budownictwo , Technika!!!

Napisany 17 marzec 2012 - 19:48

Problem z Case 585 XL Witam ! O hamulcach w tychciągnikach trochę wiem bo się z nimi troche bawiłem, też miałem problemy bo mi się zapowietrzały, pomogła wymiana oringów przy tarczy olejowej kosztowały one 35 zł ale roboty przy tym było dwa dni ale jak trzeba to trzeba. Ja też mam zalane skrzynie i hydraulike agrolem i jakoś wszytko pyka już prawie 6 lat. Ja mam Case 685 ale tył mają te same co 585

#25 Share greg73

greg73

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 12:45

Problem z Case 585 XL Witam, jaki olej lejecie do silnika?

#26 Share casexl

casexl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja , Rolnictwo , Budownictwo , Technika!!!

Napisany 28 marzec 2012 - 21:30

Problem z Case 585 XL Ja do silnika leje TURDUS a wzmiane robie co 250-300 Mth

#27 Share mari12

mari12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 październik 2012 - 20:37

Problem z Case 585 XL witam 2 pytania czy ciągnik może przydymiać po wymianie oleju i czy w case 585z kabiną xl przy wymianie wody na płyn wystarczy nalać chłodnicą czy trzeba kombinować

#28 Share greg73

greg73

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 15 grudzień 2012 - 20:39

Problem z Case 585 XL Witam,mam Case 585xl 4x 4,mam problem ze wspomaganiem, ciezko chodzi na wolnych obrotach, czy to wina pompy, gdzie ja znajde,podnosnik tez ciezko podnosi gdy olej sie nagrzeje,skrzynia zalana hy train.Sprzeglo tez ciagnie,ciezko zmienia sie biegi, zwlaszcza przod tyl,przy przelaczaniu czesto jest delikatne szarpniecie,srzeglo bierze przy samej gorze.Skrzynia tez lekko mialczy gdy sie nagrzeje,prosze o porade i wlasne spostrzerzenia ,dzieki z gory pozdrawiam

#29 Share greg73

greg73

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 18:26

Problem z Case 585 XL Witam ,czy ktos wymienial tulejki i uszczelniacze na ramionach podnosnika?,czy mozna je zmienic bez specjalnych narzedzi,czy duzo jest klopotu z wyciagnieciem tych tulejek ,pozdrawiam

#30 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 18:43

Problem z Case 585 XL z uszczelniaczami tak z tulejkami nie poradzisz bez zdjęcia plecaka i rozebrania całości
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share greg73

greg73

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 21:17

Problem z Case 585 XL Dzieki za podpowiedz i urealnienie sposobu usuniecia problemu.

#32 Share jendreks

jendreks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 20:20

Problem z Case 585 XL Witam to moj pierwszy post na tym forum wiec witam wszystkich serdecznie
Posiadam CASE 785 XL wydaje mi sie, ze nie rozni sie az tak bardzo od 585, dlatego pisze tutaj.
Mam problem z podnosnikiem.Podnosi wszystko nawet na wolnych obrotach jednak powoli.Jak sie mu wdepnie to troche przyspiesza, ale to i tak wolno w porownaniu z np MF.
Prosze o jakies sugestie
Pozdrawiam
jendreks

#33 Share dammat

dammat

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 20:47

Problem z Case 585 XL to normalne w tych ciagnikach podnos wczesniej i jesli wspomaganie lekko chodzi to wszystko jest ok

#34 Share jendreks

jendreks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 08 kwiecień 2013 - 21:35

Problem z Case 585 XL Wspomaganie chodzi bez problemu na wolnych obrotach tez.
Dzieki za pomoc

#35 Share Felek123

Felek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 07:34

Problem z Case 585 XL Witam. Mam Case 585xl i mam taki mały problem, a mianowicie ile wlać oleju hydraulicznego przy wymianie? z góry dziękuję :)

#36 Share jendreks

jendreks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 17:21

Problem z Case 585 XL Do GREG73
Wlasnie wzialem sie za remont mojego case czy masz moze jakis namiar na sklep z czesciami w Ostrowcu Sw. bo wspominales, ze cos tam kupowales.
Dzwonilem o czesci do firmy K.isiel w Gornie pod Kielcami ale tam ceny sa kosmiczne.Koncowki drazkow na jedna strone 2500zl to troche sporawo.

#37 Share marian7k

marian7k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:37

Problem z Case 585 XL W Ostrowcu to jedynie chyba ROLMAX tel.698388014 ale ceny też są!! Jeżeli chodzi o końcówki to najlepiej dobrać od ursusa ,T25 ,Mtz,może być Zuk i wiele innych chodzi o rozmiar.

#38 Share jaco512

jaco512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza,mechanika itp.

Napisany 02 grudzień 2013 - 20:27

Problem z Case 585 XL @jendreks spróbuj poszukać na allegro lub przez google, wpisz numer części z katalogu, zawsze jakiś link do sklepu się znajdzie.

#39 Share jendreks

jendreks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 20:45

Problem z Case 585 XL Dzieki za podpowiedz i numer do ROLMAXA.
Zrobilem jak napisal jaco512.
Znalazlem koncowki w firmie GREGOR. Dziesiec razy tansze niz orginal.Niemoge zrozumiec o co chodzi z tymi czesciami u dilerow.
Z kad sie te kwoty biora????.
No to koncowki wymienione, ale to dopiero poczatek bo jeszcze skrzynia czeka na remont.

Edytowany przez jendreks, 04 grudzień 2013 - 20:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share greg73

greg73

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 16 luty 2014 - 14:52

Problem z Case 585 XL Sory że byłem nie obecny,mam pytanko case dymi mi na niebiesko, czy zmiana koncówek wtrysku na nowe poprawi to dymienie czy taniej je zregenerować?

Dodaj odpowiedź