Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unia Cut XL

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share konopek115

konopek115

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 18:42

Unia Cut XL Witam.Mam zamiar kupic unie cut xl 3,2m wersje zawieszana i mam kilka pytan.
1.czy ta taleerzówka (3.2M) pujdzie z pronarem 1025a na ziemiach srednio 3 klasy z malymi górakami ?
2.Czy talerze talerze składają sie do transportu - pola mam blisko ale msuze przejechac przez główne drogi i 3,2 bedzie za szeroko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Unia Cut XL Dzisiaj, 01:30
  •  

#2 Share hendryk21

hendryk21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 18:55

Unia Cut XL powinien dać sobie radę, ja swoim belaruskiem 1025 śmigam z akpilem 3,4 ;na drodze jest trochę ciężko ale da się jechać
KPK Kumurun Team

#3 Share przemek1025a

przemek1025a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 19:18

Unia Cut XL

Witam.Mam zamiar kupic unie cut xl 3,2m wersje zawieszana i mam kilka pytan.
1.czy ta taleerzówka (3.2M) pujdzie z pronarem 1025a na ziemiach srednio 3 klasy z malymi górakami ?
2.Czy talerze talerze składają sie do transportu - pola mam blisko ale msuze przejechac przez główne drogi i 3,2 bedzie za szeroko

kolego ja z taką samą śmigam 105 i na dobrych górkach daje rade bez problemu tylko kup z pazurem między tależami bo ona jest w kształcie X i zostawia calizne a tylne talerze robią bruzde na środku i wałek do niej by się zprzydał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share konopek115

konopek115

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 20:07

Unia Cut XL ale nie można jej złożyć do transportu?

#5 Share Przemek0podlaskie

Przemek0podlaskie

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 20:16

Unia Cut XL ja mam bomet 3,15 i ciągam u-1224 i jak wkręce cięgło to ma co ciągnąć. Wałki są też w kształcie X 4 wałki i zostawiają bruzde na środku ale mam wałek i jest równiutko ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 20:45

Unia Cut XL Ja mam taką z wałem strunowym i powiem że ta franca to waży i buja 12tką aż nie miło. składać to raczej cięzko bo pracuje się na max zsunięciu, a jak się rozsuwa to sekcje coraz bardziej są poza obręb maszyny. Nigdy w żadnych warunkach mnie nie zawiodła- skuteczność zagłebiania, ale te talerze 660- trzeba uważać bo łatwo w polu narobić sobie bruzd i nierówności, zwłaszcza jak szybko się jeździ.
To moja opinia