Skocz do zawartości

Zdjęcie

POMOCY Sprzęgło w 3512

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Fabian777

Fabian777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 23:21

POMOCY Sprzęgło w 3512 Witam
Panowie i panie mam taki problem może ktoś mi pomoże jak go rozwiązać.
Podkusiło mnie na kupno nowego Ursusa 3512 ;[ a dodam że już wcześniej miąłem do czynienia z ursusami , 13 lat 255, 10 lat 2812 i 10 lat 4514 i w żadnym z nich nie miałem takiego problemu .A chodzi o to że kupiłem tego ursusa w 2010 r i po pól roku użytkowania siadło mi sprzęgło drugi stopień,
więc z małymi problemami ale zrobili mi to na gwarancji. I teraz w tym tygodniu znowu nawaliło sprzęgło a ciągnik ma przepracowane 350 mth i dodam że nigdy nie był jakoś nadzwyczajnie przeciążony. Tutaj moje pytanie może ktoś miął z tym styczność w czym tkwi problem że te tarcze tak ścina .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
POMOCY Sprzęgło w 3512 Dzisiaj, 17:45
  •  

#2 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 08:27

POMOCY Sprzęgło w 3512 jeśli awaria była usuwana na gwarancji i masz na to dokument to teraz też muszą to naprawić i jeszcze nawet jak się będzie psuł po gwarancji to obejmuje rękojmia.. a z czystej ciekawości zapytam -jaki diabeł skusił cię na ursusa???

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 16:56

POMOCY Sprzęgło w 3512 Dziwna sytuacja. Ja w tamtym roku miałem wymienione obie tarcze ale to po przepracowaniu około 5tys mth. Dodam jeszcze ze u mnie WOM jest często używany i czasami zdarzyło się ze ze WOM zadusił silnik (przy sieczkarni do QQ). Sprzęgło wymieniałem samodzielnie i do tej pory działa.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share volf

volf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:43

POMOCY Sprzęgło w 3512 Ale okładzina była zużyta przy pierwszej naprawie czy nity zerwało?
Trochę dziwne, bo u mnie jest jeszcze oryginalna tarcza drugiego stopnia (5tys mth), tarcza pierwszego stopnia była wymieniana gdzieś przy 3tys mth.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Fabian777

Fabian777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 22:36

POMOCY Sprzęgło w 3512 Co mnie podkusiło trochę cena a trochę tato który miał sentyment do ursusa i teraz tego obaj żałujemy .
Tarcze za każdym razem zrywa i to bez większego obciążenia , ostatnio przy trolu.

Dodaj odpowiedź