Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ?

32 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Dawid381010

Dawid381010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja :))

Napisany 20 listopad 2011 - 21:20

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Witam jaki ciągnik byłby lepszy na 20 hektarów chodzi mi głównie o,Deutz-Fahr agrofarm 85,Farmtrac 690 dt,Zetor proxima 85.Ciągnik miałby być wyposarzony w tur.cena max 160 tys .Miałby to być główny ciągnik ? ;)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Dzisiaj, 19:07
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 22:50

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? każdy dobry każdy inny ;) ceny troszkę zróżnicowane nic konkretnie nie pytasz to konkretnie się nie dowiesz :lol:

#3 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 listopad 2011 - 00:14

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Z twojego założenia wyszło ze porównujesz fiata do mercedesa;/ Ale najlepiej by wypadł deutz gdyż zwinny, solidny, mało pali, dobra hydraulika, brak wycieków. Zetor nie jest zły ale to nie to co kiedyś.

Edytowany przez MrValterka, 21 listopad 2011 - 00:14.

KPK Kumurun Team

#4 Share dorek13169

dorek13169

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Rolnicze i nowymi maszynami :)

Napisany 21 listopad 2011 - 07:32

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? zetor jest lepszy od DF konfort moze troche gorszy ale jest silniejszy i lepsza przyczepnoscDodany obrazek @Igor98 wie cos na ten temat do niego napiszDodany obrazek

#5 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 08:39

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? dla mnie to nic innego jak tylko deutz.. dzisiaj sprawdził bym ofertę kuboty.

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 09:40

zetor jest lepszy od DF konfort moze troche gorszy ale jest silniejszy i lepsza przyczepnoscDodany obrazek @Igor98 wie cos na ten temat do niego napiszDodany obrazek

Zapytaj też @Igor98 o porównanie spalania tych ciągników :o

#7 Share Theursus3p

Theursus3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja

Napisany 21 listopad 2011 - 09:54

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Po pierwsze to zetor nie nadaje się na główny ciągnik w gospodarstwie ! Deutz Fahr oczywiście, zwrotny, mało pali... a farmtrack Ci powiem nie miałem do czynienia z tym ciągnikiem ;] Ale są bardzo rzadko spotykane ! Ale z pewnością wystarczył by Ci MTZ za którego dałbyś około 70-90tyś, ale to jest taki sam przypadek jak z zetorem - nie nadaje sie na główny ciagnik w gospodarstwie, są troszkę za lekkie ! Posiadam Deutz Fahr więc wiem o czym mówię :)

#8 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 21 listopad 2011 - 10:15

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? @Theursus3p Czy ty w każdym temacie w którym występuje jakiś wątek o Zetorze musisz pisac to samo: "zetor nie nadaje się na główny ciągnik w gospodarstwie" to już staje się nudne <_< mógłbyś raz się zdobyc na odwagę i jakoś uargumentowac tą swoją wypowiedź :huh: bo takie sobie pisanie jest totalnie bezzensu :P
W czym taki Belarus lepszy od Zetora? :blink:
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 12:36

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Jeśli ten farmtrac jest nie gorszy oczywiście chodzi mi o wykonanie i awaryjność od 675dt a do tego ma szybką skrzynię to może to i fajny ciągnik, agrofarm klasa sama w sobie ale cena też najlepsza ;) i serwis części też słono kosztuje, dlatego przypuszczam że do farmtracka części powinny być na akceptowalnym poziomie ale mogę się mylić i silnik jest na poziomie, o zetorze jedno można powiedzieć że ma kopyto ale i lubi wypić co przy obecnych cenach ON nie jest najrozsądniejszym rozwiązaniem, belarus to wystarczy zobaczyć z bliska posłuchać jaką ten silnik ma kulturę pracy i od pierszego wejrzenia są zwolennicy i przeciwnicy tej maszyny hihi,

#10 Share Dawid381010

Dawid381010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 17:21

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Zetor byłby tańszy z farmtrakiem!Myśle na deutzem ale tak ciągnik za***isty.ale jak przyjedzie serwis to nie bedzie tak różowo i jak sie zacznie co psuć to części będą trohę droższe od zetora czy farmtraka.Zetor ciągnik mi sie ogl podoba tylko o to spalanie sie boje!?.Farmtrac silnik perkins to powinien mało palić>Tylko farmtrac nie nadaje sie troszke do prac polowych. ;) NIE PISZCIE MI O belarusie !

Zetor byłby tańszy z farmtrakiem!Myśle na deutzem ale tak ciągnik za***isty.ale jak przyjedzie serwis to nie bedzie tak różowo i jak sie zacznie co psuć to części będą trohę droższe od zetora czy farmtraka.Zetor ciągnik mi sie ogl podoba tylko o to spalanie sie boje!?.Farmtrac silnik perkins to powinien mało palić>Tylko farmtrac nie nadaje sie troszke do prac polowych. ;) NIE PISZCIE MI O belarusie !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 18:04

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? co do spalania tych ciągników to można wiele napisać ale najlepiej jest nie sugerować się powszechną opinią i "przesądami" tylko porozmawiać z użytkownikami najlepiej jakby jeszcze posiadali więcej jak jeden cignik tu omawiany

http://www.agrofoto....f-agrofarm-410/

#12 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 18:41

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? http://www.agrofoto....r-proxima-8441/
Igor to człowiek który może powiedzieć coś o tych ciągnikach ;)
red power

#13 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 18:53

Zetor byłby tańszy z farmtrakiem!Myśle na deutzem ale tak ciągnik za***isty.ale jak przyjedzie serwis to nie bedzie tak różowo i jak sie zacznie co psuć to części będą trohę droższe od zetora czy farmtraka.Zetor ciągnik mi sie ogl podoba tylko o to spalanie sie boje!?.Farmtrac silnik perkins to powinien mało palić>Tylko farmtrac nie nadaje sie troszke do prac polowych. ;) NIE PISZCIE MI O belarusie !

Mógłbyś coś więcej na ten temat napisać ? Dlaczego 690DT nie nadaje się do prac polowych ? :huh:

#14 Share Dawid381010

Dawid381010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:28

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Uważam że ten ciągnik jest zbyt delikatny do orki.Raczej sie nadaje do kosiarki,prasy,itp>Mogę sie mylić)ale ja tak myślę

#15 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 20:59

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? :blink:
Co w nim delikatnego jest ? http://www.agrofoto....armtrac-690-dt/

#16 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:07

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Farmtrac nie jest na pewno z lekki. Idealnie nadaje się na twój areał ja osobiście obrabiam nim dużo więcej.Po pierwsze to farmtrac ma największy rozstaw osi z podanych przez ciebie ciągników co czyni go stabilnym . Skrzynia dobrze ze stopniowana. Silnik perkins mało pali w zależności od pracy od 3 do 8 litrów na godzinę. Niskie koszty eksploatacji. Co do orki to ciągam nim pług unie kobuz 4s który do lekkich nie należy (opinie wielu posiadaczy tego pługa).

#17 Share Dawid381010

Dawid381010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 21 listopad 2011 - 21:43

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? 1Z7245).Jak ci sie sprawuje farmtrac nie z nim problemów,i jaką ma wysokość ?
bo nie wiem czy mi do obory wejdzie >

#18 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 17:17

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Jak dotąd bezawaryjnie. Wysokość coś koło 2,5 metra ale to zależy od opon można uzyskać nawet poniżej 2,5. Farmtrac jest niższy od zetora i to sporo.

#19 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 22 listopad 2011 - 17:25

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Najlepszy deutz ale Zetor powinien wystarczyć, jest też dobrym ciągnikiem. Będzie dużo tańszy. :)
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Case924

Case924

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 listopad 2011 - 17:28

Deutz -Fahr .Farmtrac czy Zetor ? Ja bym wybrał Zetora.Jak na twój areał wystarczy :rolleyes:

Dodaj odpowiedź