Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z rewersem JD7700 Power Quad

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rafal3113

rafal3113

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 23:06

W takim razie muszę usunąć te luzy, bo jak spier... skrzynie to będzie nie ciekawie.
@rafal3113 możesz mi wytłumaczyć dokładnie jak te luzy się usuwa? Bo z tym mechanikiem, który mi to regulował nie chcę mieć więcej do czynienia. Trzeba coś wymieniać żeby ich się pozbyć? Czy od razu serwis brać żeby mi to zrobili?

należy zdjąć dźwignię przy samej skrzyni i sprawdzić czy niema luzu w środku jeśli tam przeskakuje i jest ok obejrzeć kołki zabezpieczające dźwigienki jeśli wyrobione to wymienić ostatnia sprawa to dźwignia od biegów pod nią są prowadnice (to jest w kabinie pod tapicerką) może tam być rozkręcone lub wyrobione rolki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z rewersem JD7700 Power Quad Dzisiaj, 21:44
  •  

#22 Share robotyziemne

robotyziemne

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 15:03

Problem z rewersem JD7700 Power Quad @rafal3113 tak jak pisałeś były trochę luzów tutaj w kabinie pod tapicerką. Luzy usunięte i jest wszystko w porządku.
Potrzebuję jeszcze parę pierdułek do Johna. Nie wiecie gdzie można dostać poszerzenia błotników tylnych, pokrywę akumulatorów i przełączniki EHR na tylnych błotnikach?
Poszerzenia błotników na tył potrzebne mi, bo mam ogumienie 710/70 R38 i wystają mi koła mocno poza obręb błotników.

Edytowany przez robotyziemne, 11 grudzień 2011 - 13:11.

#23 Share PaWeL07

PaWeL07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 luty 2012 - 12:34

Problem z rewersem JD7700 Power Quad Poszerzenia błotników na pewno dostaniesz u dealera JD, sam chcę kupić takie poszerzenia do swojego, tylko na razie mało kasy :P
KPK Kumurun Team

#24 Share robotyziemne

robotyziemne

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 27 luty 2012 - 14:22

Problem z rewersem JD7700 Power Quad Witam! Dzwoniłem do serwisu w Białymstoku. Więc sprawa poszerzeń ma się tak: 550 zł brutto na jedną stronę. Odpuszczam sobie :)
Grzałka do modelu 7700 580 zł brutto przy najbliższej okazji kupię.
Myślałem, że będę miał problemy z odpaleniem. Ciągnik stał ponad miesiąc nie używany. Przy -10 miałem problemy, ale psiknąłem delikatnie samostartu i od razu "zagadał". Mój model ma oryginalną instalację samostartu więc pomyślę nad tym żeby to uruchomić.

#25 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 29 luty 2012 - 22:59

Problem z rewersem JD7700 Power Quad co to znaczy oryginalna instalacja samostaru ? pierwsze słysze
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share robotyziemne

robotyziemne

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 21:19

Problem z rewersem JD7700 Power Quad http://jdpc.deere.co...ation,+Keylines

To jest instalacja samostartu w 7700. Numer 13 na liście to jest puszka z samostartem. U mnie to jest zamontowane przed chłodnicą.

Edytowany przez robotyziemne, 02 marzec 2012 - 21:20.

#27 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 23:12

Problem z rewersem JD7700 Power Quad aha a mozesz powiedzieć jak się tego używa w praktyce ? poza tym że ma zasadę działania jak plak czy samostart bo zawiera eter pierwszy raz się spotykam z taka instalacją .
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#28 Share robotyziemne

robotyziemne

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 06 marzec 2012 - 22:05

Problem z rewersem JD7700 Power Quad Pod kierownicą z prawej masz stacyjkę a z lewej jest przycisk uruchamiający dawkę samostartu. Przyciskasz przycisk i urządzenie podaje dawkę do filtra powietrza. Postaram się fotkę wrzucić w najbliższym czasie.

#29 Share Marszewo

Marszewo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 21 luty 2013 - 18:05

Problem z rewersem JD7700 Power Quad Koledzy,powiedzcie jak poradzic sobie z uszkodzonymi przełączmikami EHR na błotniku,oba mam zniszczone.Czy ..Robotyziemne " poradziłeś sobie z nimi,czy można je zastąpić innymi przełącznikami.?

Dodam, że nowe u dilera kosztują 480 zł,za jeden ,to zdecydowanie za drogo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share szmyra

szmyra

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 12 marzec 2015 - 08:19

Witam, też mam mały problem w jd 6600, dokładnie z rewersem. Mianowicie kiedy przełączam rewers do przodu to zaczyna ruszać z lekkim opóźnieniem mniej wiecej 6-8s, do tyłu rusza od razu i tak jest cały czas bez zmian, na zimnym i ciepłym silniku, co więcej ciągnik ciągnie normalnie i nie jest tez tak, że powoli rusza przez te 6s tylko ruszy w raz po upływie tego czasu jakbym dopiero załączył jazdę do przodu, dzieje sie tak tez niezależnie czy ruszam z luzu czy od razu z tyłu do przodu. Generalnie cignik sie dobrze sprawuje i nie odniosłem wrażenia żeby tarcze ślizgały pod dużym obciążeniem co więcej poprzednik mówił że wymieniał już tarcze i pokazywał mi stare. Więc moje pytanie brzmi czy jest możliwe żeby było coś przypchane lub czy zużyte filtry mogą tez powodowac taki objaw albo co by to mogło być? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.