Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 415 [maszyny współpracujące]

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share qba

qba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 11 październik 2007 - 19:45

Fendt 415 [maszyny współpracujące] Czy fendt 415 poradzi sobie z obracaną 4 chodzi mi to to czy nie będzie podnosić mu przodu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 415 [maszyny współpracujące] Dzisiaj, 09:36
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 październik 2007 - 20:42

Fendt 415 [maszyny współpracujące] Jeżeli będzie podnosić mu przód to tylko dodatkowe obciążniki i jazda w pole, jak ciągnik ma przedni TUZ to sprawa jest jeszcze łatwiejsza...

#3 Share qba

qba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 11 październik 2007 - 20:48

Fendt 415 [maszyny współpracujące] Przedni tuz i obicążnik jest w standardzie

#4 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 październik 2007 - 20:52

Fendt 415 [maszyny współpracujące] To nie powinno być problemu (no może przy 5 z packomatem by poderwało przód :P )

#5 Share r10tomek

r10tomek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 16:50

Fendt 415 [maszyny współpracujące] Kolega ma 412 6 miesięcznego ciąga 4 Kvernelanda skiby chyba 45 no to ma z przodu obciążnik bo bez niego to mu podrywa :rolleyes:

#6 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 31 grudzień 2007 - 22:19

Fendt 415 [maszyny współpracujące] No jakbyś miał pług unii to miałbym obawy, ale ta kto możesz śmigać... Ten traktor ma robić :( pozdrawiam
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#7 Share sdcrisis

sdcrisis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 10:30

Fendt 415 [maszyny współpracujące] a jak jest z Fendtem 413 Vario? czy ktoś go ma? i jak sobie radzi w ciezkiej pracy? czy jest godny wydania tych pięniedzy?

#8 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 21 czerwiec 2008 - 10:42

Fendt 415 [maszyny współpracujące] Ewentualnie można standardowy obciążnik zamienić na cieższy.

#9 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 11:16

a jak jest z Fendtem 413 Vario? czy ktoś go ma? i jak sobie radzi w ciezkiej pracy? czy jest godny wydania tych pięniedzy?

wiecej precyzji!!!! napisz z jakim sprzetem ma pracowac na jakiej ziemi, dlaczego akurat 413?? itp. czym wiecej informacji wypiszesz tym wiecej konkretnych odpowiedzi mozesz uzyskac
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#10 Share sdcrisis

sdcrisis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 15:08

wiecej precyzji!!!! napisz z jakim sprzetem ma pracowac na jakiej ziemi, dlaczego akurat 413?? itp. czym wiecej informacji wypiszesz tym wiecej konkretnych odpowiedzi mozesz uzyskac

no wiec Fendt ten mialy pracowac na 60 ha z 4 keverlandem plugiem oraz z ciezkim agregatem uprawowo-siewnym - brona aktywna rabewerk a siewnik Amazone 7 special oraz mialyby miec odrazu zalozonego tura... a ten akurat model chcialbym bo widze ze ma maxymalna moc 135 km a 412 - 125km i nie jestem pewny czy ten 412 dalby sobie rade a 10km to jednak jest duzo... ziemie to u mnie w okolicy jest 3 i 4

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 20:07

Fendt 415 [maszyny współpracujące] mi od razu narzuca sie pytanie dlaczego nie 415?? chyba mialby to byc sprzet brany za pomoca srodkow unijnych to wtedy jest logiczne, bo jesli nie ma zadnych ograniczen to roznica w cenie jest tak smiesznie mala, ze krzywda byloby nie wziasc mocniejszego.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#12 Share sdcrisis

sdcrisis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 21 czerwiec 2008 - 22:49

mi od razu narzuca sie pytanie dlaczego nie 415?? chyba mialby to byc sprzet brany za pomoca srodkow unijnych to wtedy jest logiczne, bo jesli nie ma zadnych ograniczen to roznica w cenie jest tak smiesznie mala, ze krzywda byloby nie wziasc mocniejszego.

no wlasnie nie wiem o ile jest roznica ale wydaje mi sie ze nie tak malo;/

#13 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 01:53

Fendt 415 [maszyny współpracujące] mysle ze 5-7 tys. euro netto, wez pod uwage to ze taki ciagnik kupujesz na dlugie lata uzytkowania, a nie zabawke na jeden sezon. ja np. juz zaluje ze nie wzialem w dodatkowym wyposazeniu 5 wyjscia hydraliki zewnetrznej, albo ze w ogole ojca nie namowilem na MF 300 KM zamiast axiona ;) byla niewielka roznica cenowa

#14 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 09:01

Fendt 415 [maszyny współpracujące] a co jest brzozak class sie nie spisuje? ja wziołem 4 wyjście hydrauliki ale sam niewiem czy sie przyda...
różnica pomiedzy fendami jest jakieś 5-6tyś euro co model na 60 ha to myśle że 412 jest w sam raz a jak pola dojdzie to zawsze można przeczipować na 413 lub wiecej ... tylko 414 i 415 mają drobne różnice w budowie.. mocniejszy most przedni i cos jeszcze:/ pozatym polecałbym tms/ti fajna rzecz...

#15 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 10:45

Fendt 415 [maszyny współpracujące] tms jest w standarcie w kazdej 400setce, a u korbankow nawet wszystkie 300setki maja ten system ;)
ja tez myslalem ze nie wykorzystam hydrauliki - mylilem sie, chociaz wiadomo do mniejszego ciagnika az tyle nie potrzeba i 4 wystarcza.
claas sie dobrze spisuje, ale nie wiedzialem ze MF jest tak korzystny cenowo, co prawda wtedy mowilem ze zadnego MF wiecej :)

#16 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 21:10

Fendt 415 [maszyny współpracujące] Opis

411 Vario
System „TMS” i „TI”

opcja
412 Vario

413 Vario

414 Vario

415 Vario

Jednostka System „TMS” i „TI”

opcja!!!!!!!!!!!! To ze strony korbanka ,radze doczytać nim napiszesz aby ludzi w bład niewprowadzać.. lub zadzwoń do korbanka ze mają błąd na stronie... pozdr;)

#17 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 21:52

Fendt 415 [maszyny współpracujące] a co mnie obchodzi co ktos na stronie korbanka napisal. tobie za to radze wziac telefon i zapytac sie czy mozesz kupic 400 bez tms ;) nawet 300 ktore przychodza do nich sa juz tak wyposazone
myslac tak jak ty to klimatyzacja tez nie jest w standarcie - bo w konfiguratorze wystepuje jako wyposazenie dodatkowe

#18 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 22 czerwiec 2008 - 22:46

Fendt 415 [maszyny współpracujące] Obecnie u Korbanka można zamówić dowolną specyfikację sprzętu a nie to co na placu stoi, przynajmniej jak rozmawiałem z przedstawicielem na temat ciągnika tak było ;)

#19 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 czerwiec 2008 - 08:36

Fendt 415 [maszyny współpracujące] no dobra niech wam bedzie, ciekawe czy w praktyce sie znajdzie jakas osoba ktore wezmie fendta vario bez tms, bo gadac to mozna wiele

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Rolnex

Rolnex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 24 październik 2009 - 13:53

Fendt 415 [maszyny współpracujące] TMS ludzie to u Korbanka na miejscu pontują.Wiem bo gadalem z przedstawicielem