Polecane posty

marcin7795    0

Witam interesuje mnie ciągnik taki jak Deutz Fahr agrotron 80, 85, 90 to znaczy ich wady i zalety eksploatacja i zużycie paliwa na mth lub hektar :) I jeszcze jakiś inne nowe modele DF od 80km do 95km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scisly97    0

Jeśli chodzi o nowy, to kolega ma Agrofarma 410. Ma on 85 km. U niego pracuje z turem Polmot Warfama. Bardzo fajny ciągnik. Mówił, że mało pali, ale nie powiedział ile. Jest on bardzo prosty w obsłudze. Więcej nie powiem, bo nie wiem, ale kolega mówił, że go poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scisly97    0

O tych się nie wypowiem, ale znajomy ma Agrotrona 150 z 2000 roku, to bardzo sobie chwali. Pali mu na mtg w orce około 15L, a w transporcie poniżej 10. Przez 4 lata tylko łożysko w kole wymienił, a tak to zero awarii. Na prawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Moce w Agrotronie zaczynają się od 99KM w modelu K410. Jeżeli interesuje Cię moc w zakresie 80 - 95 to Agrofarm 410 (85km) lub Agrofarm 420 (99km).


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luasbrek    0

ja jestem posiadaczem agrotrona 4.95 97r głównie w turze chodzi, co chodzi o spalanie to w turze 5-6 l/h ale jak poczuje agregat podorywkowy 3m to 12-14 l/h a co chodzi o awaryjoość to od kiedy mam go 3 lata, nic nie robilem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
666666    0

agrotrony OK mało palą bezawaryjne, nowe z wersji 5090 4G  do d*p...dużo palą i serwis ma co robić ( mam obydwa tego drugiego żałuje zakupu nie polecam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj