Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór 6-cio tonowej przyczepy

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Samiec

Samiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:chirurgia stomatologiczna

Napisany 16 maj 2014 - 22:36

Wybór 6-cio tonowej przyczepy Jako, że post jest o przyczepach 6 tonowych. Chciałbym wszystkich przestrzec przed Metal Fach. Kupiłem 6 tonową styczniu, od Roltechu z Kielc. Sąsiad zauważył, że z prawej strony burta na dole nie domyka się do podłogi, jest jakieś 6 mm szczeliny, ta szczelina zamyka się dopiero w połowie przyczepy. Nic jeszcze na nią nie załadowałem. Czeka na żniwa. Serwisant z Roltechu kompletnie olewa sprawę, i mówi że przy dostawie takie coś trzeba zgłosić. Sam tego nie naprawię, ewentualnie jakaś uszczelka. Jeśli ktoś ma zamia kupić przyczepę z Metal Fachu, radzę najpierw zobaczyć.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybór 6-cio tonowej przyczepy Dzisiaj, 01:16
  •  

#22 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 16 maj 2014 - 22:49

Wybór 6-cio tonowej przyczepy Dzwoń do Metal Fachu, oni raczej nie olewają spraw, mi tura pół roku po gwarancji wymienili, ale do nich dzwoniłem, tak polecił mi serwisant.
Serwisanta opiernicz dobrze bo on ma ją naprawiać, ciebie to nic ni obchodzi on jest od tego. Jak nie do dalej do dyrektora serwisu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share grant899

grant899

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 maj 2014 - 22:29

Wybór 6-cio tonowej przyczepy Witam, mam podobny problem jak w temacie. Chcę kupić dwie przyczepy o ładowności 6t.Co byście mi polecili za max 45 000brutto za szt.
Wyposażenie : -podwójne burty-koło zapasowe-szyber z tyłu- rolowana plandeka-balkon

Jak narazie zastanawiam się nad przyczepami pronara w tym wyposażeniu: 653/2 oferta 37500brutto i pt606 (paletowa,podobno lepsze osie itp) oferta 44000brutto
Czy ktoś może coś powiedzieć o tych modelach i czy waro zapłacić różnice na korzyść 606?
Przyczepy mają woźić głównie zboże na terenie gospodarstwa i odcinek 17km z oddalonego pola po asfalcie.
Z góry dziękuje za podzielenie się opiniami na temat Pronara i ewentualnie proszę o wskazanie innych marek które waszym zdaniem są lepsze( i dlaczego) w tym przediale cenowym. :) Mam na decyzję jeszcze tylko kilka dni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 29 maj 2014 - 22:43

Wybór 6-cio tonowej przyczepy Przyczepa 653/2 ma prędkość konstrukcyjną 30 km/h. Czyli nie powinno się nią jechać ponad tą prędkość i przy nowym ciągniku to jest problem. W 606 nie ma takiego problemu. 606 jest cięższa i wytrzymalsza oraz ma większą pojemność ładunkową od 653/2. 606 jest też bardziej stabilna - rozstaw kół = 1900 mm, a 653/2 = 1600 mm. Jeszcze 606 ma lepszy wywrót do tyłu (50 st.) od 653/2 (42 st.). Jeśli nie masz zamiaru przeciążać tych przyczep, jeździć za szybko i nie masz za dużych wymagań, to weź 653/2. W innym wypadku bierz 606.