wojtas

Expose premiera...

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

w budapeszcie wczoraj byla demonstracja przeciwko orbanowi-100 tys ludzi, to tak jakby w warszawie 400 tys maszerowalo. weszla w zycie zmiana konstytucji i ludzie przekonali sie ze nie ma chleba a i wolnosc tez im zabieraja. dlug publiczny wegier to 82% pkb za rok wzrosl o 10%, forint spadl na historyczne dno-katastrofa nadciaga szybkim krokiem,czy to mial na mysli kaczynski mowiac o wegrzech.cos ostatnio wspominal o chinach,ich mi wcale nie zal[egipcjanie tez mieli pecha] B) .

o powstaniach to mozna pisac rozprawy naukowe- prawie wszystkie byly bledem i zbrodnia na wlasnym narodzie[nie liczac wielkopolskiego i czesciowo slaskich], o postawie chlopow to wystarczy przeczytac"rozdziobia nas kruki i wrony". w XIX w najwiekszym wrogiem chlopa byl jego dziedzic a nie jakis tam urzednik zaborczy,dopiero po uwlaszczeniu sytuacja sie zmienila, paradoksalnie dzieki powstaniom chlopi dostali ziemie na wlasnosc i dlugo pamietali komu to zawdzieczaja. do polowy XX wieku wiekszosc chlopow byla niepismienna wiec jaki mieli miec dostep do kultury,

Nie tak dawno, Brazylia opisywana jako bankrut, z sytuacją gospodarczo-finansową siejącą zgrozę na rynkach finansowych, przeżywała podobną nagonkę, której celem było bezwzględne poddanie się zaleceniom pejsatych mądrali(i nie tylko).

Na szczęście Brazylia nie poddała się, zawiesiła spłatę zadłużeń mając głęboko gdzieś opinie innych. Własna, waluta, państwowe banki, które w przeciwieństwie do prywatnych zarządzanych przez obcą finansjerę nie wycofały srodków , lecz pompowały ją we własną gospodarkę przyniosły oczekiwany efekt.

Dzisiaj to Brazylia rozdaje karty w swoim rejonie, a dochód gospodarczy zamyka się cyfrą nieosiągalną dla pseudoelit rządzących dzisiaj w naszym kraju.

Orban doskonale wie co się dzieje, niestety poprzednicy sprzedali wszystko łącznie z bankami, rozkradli kraj, a narzucony model gospodarczy nie koniecznie odpowiada Węgrom i ich interesom.

Jeśli uważasz że polski chłop pamięta iż ziemię nadał mu okupant, to te 100 tyś Węgrow, być może jest byłymi kapusiami, złodziejami, agentami , u-bekami pamiętającymi z jakiego kraju pochodziły gąsienice czołgów dające im kilkadziesiąt lat dobrobytu, lub z jakich żródel pochodzi kapitał, który pozwolił na wzbogacenie się byłej nomenklaturze kosztem pozostałej części społeczeństwa.

Najśmieszniejsze jest w tym ze kocioł przyganiający garnkowi, jest podobnie okopcony, ma równie dziurawe dno i strasząc Węgrami próbuje uzyskać przyzwolenie na własne nieudolne rządy.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buchaj007    3

Nie zgodzę się z tym że człowiek taki się rodzi i już tak jest... Wpływa ma na to otoczenie,rodzina w jakiej się wychowaliśmy. Jeśli by tak było to wielka propaganda czy to faszystowska czy komunistyczna nie miała by sensu ,ale jak wiemy osiągała swój cel. I to w takich sytuacjach szczególnie potrzebne były dzieła kulturowe które zawierały tematykę narodowowyzwoleńczą czym się zajmował min. wspomniany Mickiewicz. Naród bez odpowiednich źródeł i bodźców zatracił by swoją tożsamość, wielki wkład aby tak się nie stało mieli artyści oraz kościół. Jeden Mickiewicz więcej podczas powstania zbrojnego nie robiłby większej różnicy ,ale on robi coś więcej i trafia do tysięcy serc Polaków... A te tysiące które wiedzą za co walczą na polu bitwy to już coś wielkiego.

No dobra moze troszkę pojechałem....Ale zauważ że wieli po mimo otrzymania odpowiedniego wykształceni ma to wszystkow 4 literkach..

 

Zwróć uwagę że w powstaniach brali udział ludzie którzy mieli dostęp do dorobku kulturowego. Chłopi jako nie mających wyższych wartości patriotycznych których nie znali bo nie mieli skąd. Brali oni udział w powstaniach dopiero gdy coś im obiecano ale i tak nie wiedzieli za co walczyli. Nie było ważne kto obiecuje i co, to wykorzystała Austria co w skutkach przyniosło rabacje galicyjską. I właśnie tyle są warci ludzie bez wartości patriotycznych.

Widzisz tak sie stało bo chłopi byli ciemni...co za róznica czy wykożystywali ich austryjacy czy polscy panowie....

Sytuacja inaczej wygladała w 1939...wtenczas chłopi i inna biedota sam oddolnie pozbawiona przywódców na swój sposób uprzykrzała życie najeźzcy.

 

Taaa... W XIX wieku żołnierze podczas przerw w walce oddawali się czytaniu Konrada albo Dziadów zastanawiając się czy autor właściwie opisał ducha walk a w dzień ze słowami "Nasz naród jak lawa, z wierzchu twarda..." na ustach strzelali do ruskich. To już chyba wiem dlaczego powstania się nie udawały. Zamiast strzelać to po nocach czytali Mickiewicza, Słowackiego albo słuchali utworów Chopina.

cóż gdy Ci brak argómentów pozostaje tylko sarkazm....

 

W większości tak jest. Porozmawiaj ze starszymi osobami a szczególnie z rolnikami. Duża większość obecnie chwali poprzedni ustrój i chciałaby jego powrotu(no może nie w całości tamtego).

To już wiemy ze dla ciebie kazdy rolnik to złodziej menel i nic nie warty lump bez godnosci, który dla paru złotych sprzedałby własna matkę.

 

Przed chwilą Mickiewicza, który podczas powstania zabawiał się z kochanką nazwałeś patriotą ale Sikorskiemu albo Hallerowi tego odmawiasz? To zdecyduj się w końcu kto jest patriotą a kto nie.

Sorki lae już nie wiem czy ty taki głupi czy tylko prowokujesz...jakbys uwarznie czytał Mickewicz był tylko przykładem..ot pierwszym lepszym...

 

Ponadto nie mnie ustalać kto jest patriotą a kto nie.... moze ty czujesz sie na siłąch?

 

 

Zależą, bo patriotyzmu można się nauczyć a nie z nim urodzić.

Taaaa napewno można...nawet wyrecytowac i zatańczyc:D

Edytowano przez Buchaj007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

xemit masz sporo racji tylko nie laczysz skutku z przyczyna i nie wiesz ze brazylicyczy jednak sie poddali[a wyrazenie"pejsaci"to swiadczy o tobie a nie o nich], socjalizm na europejski sposob doprowadzil brazylie do bankructwa,zadluzenia na 130 mld dolarow, wiekszosc im umorzono i mogli zaczac z czystym kontem,wprowadzono liberalne zasady gospodarki,wolny rynek, a wilczy kapitalizm doprowadzil do gospodarczej prosperity, ale koszty spoleczne byly ogromne wiec do wladzy doszli z powrotem socjalisci,ale tylko z nazwy bo od liberalnej drogi nie odeszli, dzieki bankowi swiatowemu,chicagowskim ekonomistom ,wzrostowi cen soi,zboza miesa,kawy,drzewa, maja dzisiaj ogromny wzrost gospodarczy,ale wystarczy ze wytna ostatnie drzewa amazonii,wyjalowia glebe,spadna ceny zywnosci,i co wtedy bedzie.po za tym brazylia to 180 mln ludzi[z czego spora czesc zyje w niewyobrazalnej nedzy],nie wiem czy reszta ameryki poludniowej razem ma tyle.

a ciagle gadanie o wegrach to po prostu kpina z kaczynskiego i jego znajomosci realiow[podobne czesc z was ma] bo i tak ich los nic naszych politykow nie nauczy.sami podazamy ich droga[grecji,wloch .....] po prostu demokracja doprowadzila do degeneracji systemu gospodarczego i katastrofy,ktora nieuchronnie nadciaga.nikt nie ma pomyslu jak dalej ma wygladac europejska demokracja i gospodarka,trzeba bedzie chyba wrocic do XIX w systemy wyborow dla bogatych i wyksztalconych a lumpenproletariatowi odebrac prawo glosu. niecale sto lat demokracji doprowadzilo europe nad przepasc.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciężko doszukać się informacji skąd się wziął węgierski kryzys ,jaka opcja polityczna go wywołała i dlaczego Orban wygrał wybory.

Media zaś, moim zdaniem przekłamując sens słów J.Kaczyńskiego wskazują jako winowajcę Orbana , co nijak ma się z prawdą lecz doskonale służy jako straszak przed wszystkimi innymi niż PO.

To że nie każda pomoc jest faktyczną pomocą, pożyczka może być lichwą, a interes obcego kapitału nie koniecznie idzie w parze z interesem własnego narodu, pewno wie Orban, natomiast zapomnieli o tym węgierscy socjaliści, których to nieudolne rządy są przyczyną obecnej sytuacji.

Co do Brazylii , to jeśli jak piszesz jej dług wynosił 130 mld dol i był powodem bankructwa, to mniej Panie Boże w opiece Polskę, która o tak niskim zadłużeniu może jedynie pomarzyć , a wielkość wzrostu zadłużenia tylko przez ostatnie 4 lata rządow PO jest zbliżona do tej cyfry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

caly problem wzial sie z tego ze panstwo jest biedne a obywatele bogaci,a winna jest oczywiscie demokracja ,chyba jak korwin-mikke zostane wrogiem de..kracji, tyle ze jego pomysly sa z rzedu tych nie-realnych.

dzisiaj na pasku tvp-info przeczytalem ze wegrzy wyplacaja z bankow forinty a kupuja obca walute-chyba tacy biedni nie sa jak maja co.obligacje 4letnie 10%-to juz chyba lichwa.

czekam kiedy tusk -podobnie jak poprzedni premier wegier giurcsany[czy jakos tak]powie- klamalem rano i wieczor,codziennie i bez przerwy,a potem pis dostanie 60% glosow, 350 miejsc w sejmie,zmieni konstytucje,zaknebluje dziennikarzy,zamknie bezdomnych w wiezieniach[to nie zart,tak jest na wegrzech]zlikwiduje nbp,znacjonalizuje banki,zostawi tylko skok-i i bedziemy mieli drugi budapeszt. czy bedzie lepiej-obawiam sie ze to czas pokaze,niestety juz taki kryzys raz byl w latach 30 ubieglego wieku,10%wegrow skonczylo go niedaleko mnie w auschwitz-birkenau a polakow jeszcze wiecej.

 

licznik balcerowicza wskazuje cos ponad 820 mld pln-a my dalej mamy rating a-to chyba cud tuska.wegry bb czyli smieciowy.

 

wszystkie panstwa zadluzaly sie i nadal zadluzaja by zylo sie lepiej obywatelom i to od dziesiatkow lat,tyle ze teraz jak w pokerze pada coraz czesciej komenda sprawdzam a tu mina dobra , karta blotka,w kieszeni dno a ze stolu kase zgarniaja chinczycy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

"Francji wolno wprowadzić u siebie podatek od transakcji finansowych, ale Wielka Brytania zablokuje objęcie takim podatkiem całej Unii Europejskiej - oświadczył brytyjski premier David Cameron." zobaczcie co znaczy mieć premiera z jajami.. angole trzepią kase od operacji finansowych podobnie jak szwajcarzy jednak z nikim nie chcą sie dzielić szabrowali pół świata a jak dbają o siebie? no ale oni nie są tacy wspaniałomyślni jak my.. my pożyczymy kase którą też pożyczamy od niemnców i francuzów a oni za ratowanie swoich banków wykupią do reszty nasze banki i przejmą fabryki za naszą kasę.. już k. nawet jak sobie bimbru nie napędzisz to polskiej wódy nie kupisz...

Edytowano przez Ukasz52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
To już wiemy ze dla ciebie kazdy rolnik to złodziej menel i nic nie warty lump bez godnosci, który dla paru złotych sprzedałby własna matkę.

Gdzie to wyczytałeś bo jakoś nie mogę znaleźć?

 

Sorki lae już nie wiem czy ty taki głupi czy tylko prowokujesz...jakbys uwarznie czytał Mickewicz był tylko przykładem..ot pierwszym lepszym...

Tak, wiem że nasz wieszcz był przykładem ale większość artystów tamtego czasu ma podobne życiorysy więc dlatego uczepiłem się jego jako przykładu dla pewnej grupy ludzi którzy w Polsce uważani są za wielkich patriotów zapominając o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buchaj007    3
Gdzie to wyczytałeś bo jakoś nie mogę znaleźć?

To nie ja powiedziałem ze większość ludzi jest jak bydło, poczytaj swoje posty..proponuje tak od 213

Tak, wiem że nasz wieszcz był przykładem ale większość artystów tamtego czasu ma podobne życiorysy więc dlatego uczepiłem się jego jako przykładu dla pewnej grupy ludzi którzy w Polsce uważani są za wielkich patriotów zapominając o innych.

Widzisz nie masz argumentów na poparcie swojej tezy to przyczepiłeś sie Mickiewicza i na wszelki sposób próbujesz mnie ośmieszyć stosujac chwyty ad personam... Jeśli chcesz tak dokładnie analizować czy Mickiewicz godny jest miana patriotyzmu (bo o to ten spór idzie) to trzeba by jeszcze omówić kontekst historyczny epoki w którym ten człowiek żył... Bo wiesz to co nam dzisiaj się zdaje oczywiste niekoniecznie wtedy tak było...

Ponadto wspominasz o rozwiązłym życiu wieszcza... Prosiłbym o jakieś źródła bym mógł do nich się odnieść...(bo wiesz byle baba na targu jeżykiem może mlaskać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

w jednym z tematów stasiek nawoływał do banowania za wymienienie którejkolwiek z partii politycznej. o dziwo jeden z modów nawet go posłuchał. za takie tezy jak powyżej powinien być wykopany z tego forum w trybie natychmiastowym. założę się ze są jeszcze na tym portalu ludzie których krewni zginęli w obozach koncentracyjnych i ze względu na ich pamięć powinno się tak stać . nie wiem co chce osiągnąć i jaki ma cel stasieks . może ma niezły ubaw z tego co robi , może uważa się za superineligentnego gośćia który wszystkie argumenty w każdym temacie potrafi podważyć a być może to zwykły spamer robiący zamęt na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Prawdopodobnie tak było ale sami byli założycielami tych miejsc. Więźniowie to byli głownie jeńcy wojenni a takie postępowanie było od

zawsze, w każdej epoce schwytani żołnierze nie mieli lekkiego życia . Poza tym w tym czasie w Polsce i tak rządził Stalin ,który chciał się zemścić na Niemcach również Polacy chcieli się zemścić na oprawcach. I można to raczej nazwać Sowieckimi łagrami w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Dlaczego zaskakujące ?-ja o tym wiedziałem od lat-co więcej nie zdziwiłbym się gdyby to Polacy sami urządzili takie obozy (za to co Niemcy uczynili ponieśli niewspółmiernie małą karę-tak pisze "Niemcy" a nie mityczni naziści :D ).Tak się niestety składa że po wojnie u władzy nie znaleźli się rdzenni Polacy lub osoby czujące się Polakami-jezeli już byli to Polacy to tzw."swołocz".Ster władzy dzierżyli Rosjanie mający za pomocników w/w swołocz i masę ludzi wywodzących się z Bliskiego Wschodu a nie będących wyznawcami Proroka :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Dlaczego zaskakujące ?-ja o tym wiedziałem od lat-co więcej nie zdziwiłbym się gdyby to Polacy sami urządzili takie obozy (za to co Niemcy uczynili ponieśli niewspółmiernie małą karę-tak pisze "Niemcy" a nie mityczni naziści :D ).Tak się niestety składa że po wojnie u władzy nie znaleźli się rdzenni Polacy lub osoby czujące się Polakami-jezeli już byli to Polacy to tzw."swołocz".Ster władzy dzierżyli Rosjanie mający za pomocników w/w swołocz i masę ludzi wywodzących się z Bliskiego Wschodu a nie będących wyznawcami Proroka :D .

Tej swołoczy było całkiem sporo, wysko postawionej i z samego dołu. Mimo tego jestem skłonny rozgraniczyć działania wojenne od odwetu na ludności cywilnej. Moi dziadkowie byli jeńcami wojennymi i ten którego pamietam opowiadał jak zachowywali sie w obozch, w stosunku do tych zołnieży nie będących Polakami i katolikami, ci(dośc liczni) o statusie jeńców wojennych. Później pracowali u bauerów i złego słowa nie mogli powiedzieć o nich jako ludziach, za to młody narybek poddany indoktrynaji HJ pokazywał wyższość swojej rasy(za co bywał mocno przywoływany do porządku przez rodziciela). W tym linku jest dość ciekawa dyskusja na forum.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Mój dziadek był w Majdanu ale na szczęście mało pamięta miał 6 lat. Moja miejscowość została dosyć mocno spacyfikowana i od jednego starszego pana z opowieści wiem że wcale nie było tak różowo na przymusowych robotach w rzeszy mówił że musiał ciągnąć pług razem z krową a Niemiec miał bat spał w oborze i jadł z trzodą kartofle. Ale tak jak i wszędzie są różni niejeden polak przysłużył się Hitlerowi bardziej od jego żołnierzy. Nieludzkie zachowania do jakich się dopuścili okupanci co nie miało jeszcze miejsca na ziemi w takiej skali musiało przynieść chęć zemsty i myślę że mieli do tego prawo. Tylko szkoda że zemsta nie byłą w żaden sposób inicjowana przez Polaków tylko ruskich i nie zapominajmy o losach Polskich żołnierzy którzy po wojnie niejednokrotnie byli zabijani w Polskich więzieniach i przez Polaków. Dla mnie największą porażką dwudziestoletniej wolnej Polski jest to iż nigdy nie zostały rozliczone działania tamtych czasów a ludzie którzy dopuszczali się tego z namaszczeniem moskali mają dalej wielki wpływ na politykę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Więc tak:

1. Posty nie na miejscu zostały ukryte;

2. @StasiekS jeżeli się nie uspokoi i nie przestanie pisać bredni, dostanie bonusowego bana

3. Proszę wrócić do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Bredni? Przekaże babci która wychowała się przy jednym z obozów i jej ojciec tam pracował. Czy może lepiej ukryć prawdę, że cześć Polaków także chętnie pomagała w zamienianiu pewnej narodowości w mydło? Swoich sąsiadów często także. Tylko za bardzo nikt nie chce o tym przypominać a jak już to zrobi to oskarża się go o bluźnierstwo. Tylko pamiętajcie, że w książkach od historii nie wspomną o tym, że Heniek podkablował sąsiada Niemcom za to, że zabawiał się z jego żona(historia autentyczna) albo jak Polacy zarabiali na ukrywaniu Żydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój dziadek był w Majdanu ale na szczęście mało pamięta miał 6 lat. Moja miejscowość została dosyć mocno spacyfikowana i od jednego starszego pana z opowieści wiem że wcale nie było tak różowo na przymusowych robotach w rzeszy mówił że musiał ciągnąć pług razem z krową a Niemiec miał bat spał w oborze i jadł z trzodą kartofle. Ale tak jak i wszędzie są różni niejeden polak przysłużył się Hitlerowi bardziej od jego żołnierzy. Nieludzkie zachowania do jakich się dopuścili okupanci co nie miało jeszcze miejsca na ziemi w takiej skali musiało przynieść chęć zemsty i myślę że mieli do tego prawo. Tylko szkoda że zemsta nie byłą w żaden sposób inicjowana przez Polaków tylko ruskich i nie zapominajmy o losach Polskich żołnierzy którzy po wojnie niejednokrotnie byli zabijani w Polskich więzieniach i przez Polaków. Dla mnie największą porażką dwudziestoletniej wolnej Polski jest to iż nigdy nie zostały rozliczone działania tamtych czasów a ludzie którzy dopuszczali się tego z namaszczeniem moskali mają dalej wielki wpływ na politykę w Polsce.

Jakoś dziwnie dużo było tych namaszczonych, wnosząc oczywiście po liczbie legitymacji partyjnych dochodzącą w szczytowym okresie na ponad 3 mln dorosłych polaków. O wielokrotnie większej liczbie złodziei, pijaków, bydlaków i kur# różnej maści nie wspominając, o czym niestety dzisiejsze media mało mówią, a sądy traktują łagodniej jak rowerzystów po dwóch piwach.

Nie widzę wiec podstaw by StasiekS nie miał prawa podejrzewać, a jego babcie wiedzieć, ze w okresie wojny i tzw "bezhołowia" w narodzie polskim uwidaczniają się wszelkie dzikie instynkty zdolne do najpodlejszych czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

- Rzad chce w roku 2012 zmienić system płacenia składek za rolników. Za najbiedniejszych na gospodarstwach do 6 ha nadal to państwo będzie płacić państwo. Rolnicy posiadający gospodarstwa od 6 do 15 ha będą płacić 50% składki. Reszta rolników będzie płacić całość. Od kolejnego roku rolnicy będą płacić normalne podatki. Od 2015 roku zaczniemy wprowadzać rachunkowość. Podatki będą rozliczane na zasadach ogólnych. W następnych latach pozwoli to odejść od systemu KRUS. Taki system przyniesie rolnikom wiele korzyści, w tym ulgi podatkowe o których wspominałem - mówił Tusk.

co wy na to?

Co ma dyskusja o obozach, zachowaniach polaków po wojnie do pierwszego posta w temacie?

Ostatni raz proszę o powrót do tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trudno dyskutować o chęciach, skoro wiadomym jest czym jest piekło wybrukowane.

Zresztą "słonce wszystkich słońc" posiada tak dużo chęci że trudno je wszystkie ogarnąć, natomiast dyskusja o czynach w/w "słońca" nie ma sensu, gdyż słowa nie idą w parze z czynami, co tez być może jest powodem zejścia dyskusji na tzw. manowce.

P.s.

Pisząc o czynach mam na myśli oczywiście te, które czynią nasz kraj lepszym jutro niż był dzisiaj.

2. P.s.

Nie wydaje się wam Wielce Szanowni Moderatorzy, że kuriozalne jest otrzymanie ostrzeżenia, bana lub upomnienia w dziale Hyde Park.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buchaj007    3

Trudno dyskutować o chęciach, skoro wiadomym jest czym jest piekło wybrukowane.Zresztą "słonce wszystkich słońc" posiada tak dużo chęci że trudno je wszystkie ogarnąć, natomiast dyskusja o czynach w/w "słońca" nie ma sensu, gdyż słowa nie idą w parze z czynami, co tez być może jest powodem zejścia dyskusji na tzw. manowce. P.s.Pisząc o czynach mam na myśli oczywiście te, które czynią nasz kraj lepszym jutro niż był dzisiaj.2. P.s.Nie wydaje się wam Wielce Szanowni Moderatorzy, że kuriozalne jest otrzymanie ostrzeżenia, bana lub upomnienia w dziale Hyde Park.

Ban to jeszcze nic...ale usuwanie postów to już przegięcie...każdy ma prawo do własnego zdania a cenzura jaka nam tu wprowadzono odeszła z poprzednim systemem....może któryś z moderatorów tego nie zauważył... Owszem może i rozmowa nie na temat ale chyba nikt tu z obecnych nie miał nic przeciwko temu... przynajmniej nie protestował...Tak wiec drodzy cenzorzy idźcie naprawiać świat gdzie indziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Dobra wiec sobie róbcie tutaj gnój, jak będziecie się wyzywać to nie z żalem do nas( jak nie ma być kontroli to nawet tego zacytowanego posta wyżej nie edytuje)..


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Więc tak:

1. Posty nie na miejscu zostały ukryte;

2. @StasiekS jeżeli się nie uspokoi i nie przestanie pisać bredni, dostanie bonusowego bana

3. Proszę wrócić do tematu.

 

więc tak jesteś modem możesz założyć od razu temat w HP dać link i będzie po sprawie

user musi czekać na akceptację tematu przez moda (tak mi się o uszy obiło) więc dlaczego modzi nie założą tematu? :blink:

 

Temat napisałem czeka na akceptację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@xemit hyde park to hyde park, a off topic to off topic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj