Skocz do zawartości

Zdjęcie

siłownik c 360

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Osalek

Osalek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 19:12

siłownik c 360 Witam
Mam pytanie robię pług przedni do c 360. Mam siłownik z Białorusi dwustronnego działania i pytanie moje jest takie czy ten podnośnik podejdzie do mojego ursusa c 360. Chciałbym żeby dociskał pług i podnosił. Mam dwa wyjścia z tyłu na węże . Słyszałem ze podnośnik z białorusi nie bedzie chodził z ursusem bo jakoś nie podchodzi . Tu na tej stronce znalazłem taka siłownik .
http://allegro.pl/si...1940864919.html

prosze o porady

Edytowany przez Osalek, 17 listopad 2011 - 19:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
siłownik c 360 Dzisiaj, 16:29
  •  

#2 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 19:27

siłownik c 360 A dla czego ma nie chodzić? Siłownik musi. Może 60 ma wyjścia hydrauliczne jedno sekcyjne, ale wątpię w to. Podłącz go sobie do wyjść i zobaczysz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 19:44

siłownik c 360 60 ma jeden dwusekcyjny wiec powinno hulać-jeśli oczywiście masz zamiar wykorzystac tylko siłownik a nie kombinować coś jeszcze z rozdzielaczami dodatkowymi od białorusi. i nie zapomnij dać jakiegoś luzu konstrukcji, np sprężyny która pozwoli temu spychowi unieśc sie na kamieniach etc. lubb... jedna sekcja, podnosząca-wtedy zaoszczedzisz sporo na przewodach, bometr kosztuje ok 70 zł, chyba ze masz stare niepotrzebne, a docisk wyłącznie ze sprężyny dajmy na to od dzwigania zaczepu przyczepy. jeśli jeszcze zastanowisz sie nad geometrią takiego układu ramię-sprężyna, a dokłądniej jej punktów zaczepienia do ramienia spychu i ciągnika uyzyskasz fajną (nieliniową) charakterystykę pracy(docisku) w zależności od wysokości podniesienia, ....nom:)
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Dodaj odpowiedź