Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotr14226

piotr14226

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 23:29

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski Szukam technikum rolniczego o dobrej renomie na terenie wielkopolski lub województwa Opolskiego proszę o pomoc. W tym roku kończę gimnazjum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski Dzisiaj, 15:27
  •  

#2 Share ArekDzej

ArekDzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 00:52

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie, coraz lepsza baza dydaktyczna ciekawe oferty praktyk zagranicznych wielu nauczycieli z pasją, to mogę polecić bo kończyłem te szkole kilka lat temu a zmienia się tylko na dobre.

Polecę Ci przede wszystkim Zespół Szkół który miałem możliwość odwiedzić podczas Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Trzciance. Niesamowita baza dydaktyczna, wielkie gospodarstwo hodowlane jest zapleczem tej szkoły. Hodowla bydła, koni, świetna architektura internatów z rysem historycznym w tle. Więcej mogliby powiedzieć uczniowie bo na pewno są takowi na AF.
Pozdrawiam

Edytowany przez ArekDzej, 17 listopad 2011 - 00:53.

#3 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 02:36

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski zależy od odległości ale polecam zsr Bojanowo albo zsr Grabonóg
PRezeS

#4 Share przemek11441

przemek11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 17 listopad 2011 - 15:36

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski Ja chodzę do szkoły rolniczej w Grabonogu, ogólnie polecam szkołę chodz mogło by być troche lepiej :)
Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

#5 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 19:24

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski ja tez do Grabonoga chodziłem polecam :D
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

#6 Share maverick1803

maverick1803

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Lokalizacja:Wielkopolska-->powiat Jarociński-->moja miejscowość wieś Kadziak

Napisany 17 listopad 2011 - 19:53

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski ja uczęszczałem do technikum rolniczego w Koźminie Wlkp szkoła z tradycją wykwalifikowana kadra nauczycielska,jest przyjazny internat w którym mieszkałem
ma swoją stronę internetową nie pamiętam ale myślę że w wyszukiwarkę wystarczy wpisać i znajdziesz,ta szkoła dla mnie to nie tylko zdobyte wykształcenie które mam ale też i piękne i miłe wspomnienia,dzięki niej mam maturę dyplom potwierdzające kwalifikacje rolnicze 2 specjalizacje ta szkoła otwiera okno na dalszą edukację ja teraz ze względów pracy za granicą nie studiuję ale polecam jeśli będziesz nią zainteresowany to pisz na pw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Zainteresowania:Hobbystycznie weterynaria i różne tematy związane i spokrewnione z trzodą chlewną

Napisany 17 listopad 2011 - 22:11

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski Co prawda nie uczęszczałem do żadnego technikum rolniczego, ale obserwując doświadczenia znajomych mogę ci doradzić tyle iż w zawodzie rolnik renoma technikum nie ma aż takiego znaczenia, bo najczęściej i tak pracujesz na swoim gospodarstwie, no chyba, że przez renomę rozumiesz zdolność szkoły do przygotowania do matury - bo na egzamin technika to raczej nie ma co patrzeć, bo trzeba być naprawdę zdolnym, aby go zdać(no, a na naukę czegoś praktycznego lub zdobycie ciekawych informacji mających zastosowanie w obecnych realiach ciężko jest w obecnym systemie kształcenia liczyć, najwięcej dowiesz się sam czytając prasę branżową, jeżdżąc na szkolenia, seminaria organizowane np. przez ODR).
Ze swojej strony polecić mogę TR w Szamotułach . Kumpel kończył 3 lata temu, maturę zdał, technika zresztą też, jeśli o to chodzi, dostał się na UP w Poznaniu.

Edytowany przez blacha, 18 listopad 2011 - 13:31.

Pomogę tyle co mogę - dalej się zobaczy

#8 Share piotrek0192

piotrek0192

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 20 listopad 2011 - 13:15

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski Ja jestem uczniem ZSRCKU w Trzciance. Naprawde polecam, szkola posiada gospodarstwo przyszkolne ponad 300 ha, nauczyciele ciekawie prowadzą lekcje, można się wiele nauczyć. Szkoła umożliwia wyjazd na praktyki do Niemiec. Najlepsza szkoła rolnicza w Polsce http://www.topagrar.pl/Aktualnosci/Najlepsza-szkola-rolnicza-w-Polsce.html Strona szkoły http://zsrcku.com/ Jak będziecie mieli jakieś pytania to proszę pytać ;)

Edytowany przez piotrek0192, 20 listopad 2011 - 13:16.

#9 Share urban92

urban92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 20:48

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski ZSRCKU Kościelec chodź a nie pożałujesz.

#10 Share przemo161

przemo161

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 23:46

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski Jeszcze możesz sprawdzi technikum w Czarnkowie. Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie- za zajęcia się nie płaci i szkoła ma bezpłatny internat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share PatKaz95

PatKaz95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Szynszyle Maszyny Rolnicze Wędkarstwo

Napisany 02 luty 2012 - 23:31

Szukam dobrego technikum rolniczego na obszarze wielkopolski Szczerze polecam ZST Poznań-Golęcin. Jestem w pierwszej klasie na profilu TMR i po prostu ta szkoła jest zarąbista. Miła atmosfera, nauczyciele bardzo w porządku. Sam osobiście nie mam gospodarstwa ale zawód Technika Mechanizacji Rolnictwa daje bardzo duży zakres wyboru zawodu. Jak mawia mój wychowawca "Mechanizator Musi Umieć Wszystko". Szkoła co roku również wyjeżdża za granice do Francji (KUHN) i Włoch (DEUTZ-FAHR). Mamy również internat z którego korzystają moi koledzy. Zapraszam do odwiedzenia nas na targach Edukacyjnych w Poznaniu (ja będę w sobotę 4.02 od 16-18) więc serdecznie zapraszam do mojej szkoły www.zstpoznan.pl
www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!! www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc