Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa Feraboli EXTREME 265 htc

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share danekk

danekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 16:37

Prasa Feraboli EXTREME 265 htc Mam zamiar kupić prasę tylko jeszcze nie wiem jaką. Zastanawiam się nad Feraboli EXTREME 265 htc. Co o niej myślicie? Jaka jest jej cena i czy jest ona warta zakupu? :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa Feraboli EXTREME 265 htc Dzisiaj, 18:27
  •  

#2 Share kamil1207

kamil1207

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 10 grudzień 2011 - 09:43

Prasa Feraboli EXTREME 265 htc Witam Również zainteresowany jestem zakupem tego Modelu prasy i waham się miedzy Kuhn VB 2160, Case RB454, i Feraboli Extreme 265 HTC. Jak myślicie która z tych pras była by najlepsza jakościowo. Proszę o opinie, Prasa ma szybko bardzo dobrze zwijać

#3 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 10 grudzień 2011 - 10:37

Prasa Feraboli EXTREME 265 htc Ja tez stoje przed wyborem prasy myslalem nad lely, mchale case lub feraboli, niby jakosciowo najlepiej welger ale feraboli duuzo tansza i lepsze wyposazenie bo ma w wyposazeniu to czego np welger nie ma nawet w full opcji. a cena feraboli to cos ok 100 tys netto , case rb ok 98 netto, welger 140 netto kuhn ok 120 netto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share danekk

danekk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 18 grudzień 2011 - 19:07

Prasa Feraboli EXTREME 265 htc Jednak wybrałem prasę Feraboli, ze względu na jej niską cenę dobrą jakość wykonania i i jej osiągnięcia na AgroShow w Kąkolewie można zobaczyć http://www.agroshow....11_-_wyniki.pdf :lol: Pozdrawiam i polecam prasy Feraboli :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share 1975franki

1975franki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 21:11

Prasa Feraboli EXTREME 265 htc Witam:Wczoraj dalem zadatek na ta prase,tylko nie wiem czy dobrze zrobilem i czy na niej sie zawiode.W naszej okolicy nie ma takich pras i nie wiem jak one sie sprawoja ,tylko widzialem na filmikach i kilka opinni przeczytalem.W gre wchodzila jeszcze NH zmiennokomorowa cena podobna.Mam nadzeje ,ze sie nie pomylilem