Skocz do zawartości

Zdjęcie

FiatAgri

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 11 październik 2007 - 13:09

FiatAgri Witam wszystkich, chciał bym się dowiedzieć jak najwięcej o marce FiatAgri,a konkretnie o ciągnikach powyżej 100km,morze ktoś z agrofotowiczów ma w posiadaniu taki ciągnik,bądź ktoś ze znajomych i chciał by się podzielić wszelkimi spostrzeżeniami na ten temat,to zapraszam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FiatAgri Dzisiaj, 20:51
  •  

#2 Share Azazello

Azazello

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 11 październik 2007 - 17:39

FiatAgri znajomy ma ciągnik Fiata 70 88 seria koni ma około 70, 93 rok, sprowadzony z Angli, pracował na poczcie, 3700 mth, z wyglądu ciągniczek w miare za około 22 tysie, z rewersem, radiem, wspomaganie kierownicy, ciągniczek niczego sobie, gość sie cieszy z zakupu, przedtem miał c 360

#3 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 11 październik 2007 - 17:43

FiatAgri no to na pewno się cieszy,jak się przesiadł z 360 to różnica bajeczna,a jak jest do nich z częściami zamiennymi?

#4 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 11 październik 2007 - 18:54

FiatAgri Z tego co wiem firmę Fiatagri przejął nh
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#5 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 12 październik 2007 - 12:10

FiatAgri Z tego co widzę to jednak mało popularna marka wśród polskich rolników.

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 12 październik 2007 - 18:21

FiatAgri Mało popularna bo te ciągniki nie były oferowane jako nowe, no i niema głównego importera części...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share suzi26

suzi26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 16:18

FiatAgri Witam, znajomy ma Fiatagri o mocy 190km. Z tego co wiem to jest z niego zadowolony. Części to są jak u NH, więc nie ma problemów!! Zastąpił on zetora 16145 i w pługu obacanym Uni coągnie o skibe więcej 5. By pociągnoł bez problemów 6 skibowy ale można dokręcić tylko jedną, więc zmienia płóg!! Użytkuje go ponad rok i nie nażeka!!!!

#8 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 18:08

FiatAgri

Z tego co wiem firmę Fiatagri przejął nh

Wręcz na odwrót, bo FIAT jest większościowym akcjonariuszem NH

http://pl.wikipedia....nd_%...5gników)
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#9 Share fiatolot

fiatolot

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 17:23

FiatAgri ja mam fiata 680-H i jestem bardzo z niego zadowolony bo mało pali w porównaniu do c 360 i komfert dużżżżoo leprzy wspomaganie wyciszona kabinka i wogule ekstra bryka posiada 68 KM mam go prawie rok iniemam problemu z otpalaniem zimą niechce innego w porównywalnej mocy POZDRO 8) :P :P

#10 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 19:11

FiatAgri o ile wiem to fiatagrii był w ofercie nh przez jakis czas ostatnie nowe modele dostepne w sieci nh Brzoza koło Bydgoszczy to model chyba dt 180-90 i - 160-90 czy cos takiego (ok 160 i 180km ) te akurat modelle produkowane sa juz od poczatku lat 80 jak nie wczesniej, oczywiscie w ostatnich wersjach czyli ok 97-98 rok (moze były jeszcze nowsze modele) zmieniono skrzynie były jakies półbiegi pod obciazeniem i podobno ehr, klima napewno. w Holandii miałem okazje jezdzić modelem ok 98km rok chyba 97 i wrazenia na + nie był to jd ale prosty dosyć zwinny wielkość 914 ale zwrotniejszy szybszy lepsza skrzynia mimo braku ehr wmiare dobrze sie nim robiło, w kabinie troche ciemno bo mało szyb i duzo blach ale była klima i otwierana przednia szyba. napewno lepszy od ursusa i w porównywalnej cenie zarówno mniejsze jak i wieksze modele cenowo ciut drozsze jak odpowiedniki w ursusie, silniki nowszych iveco, ale widziałem kiedyś 80km z 90 roku i na silniku pisało made in yugoslawia :P osobiscie wolałbym dt 180 niz 1614

ps były tez nh identyczne do fiataagri (kanciaste) tylko niebieskie i były nh brazowe cos w stylu tl, takze pewnie kupujac fiata z 98 roku to tak jakbys kupił nh moze troche mniej wypasionego. pozdro

http://www.agriaffai...agri-f-100.html

http://www.agriaffai...gri-180-90.html

http://www.agriaffai...ri-f-130dt.html

http://www.agriaffai...holland-88.html

pare ofert
kujawy to jes to!!!!!

#11 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 12 marzec 2011 - 21:07

FiatAgri Wiatam
Chciałbym odkopac temat i zapytac was czy wiecie cos na temat jednego z ostatnich Fatagri. Chodzi dokładnie o serię 60-94 - 88-94 - ma ktos ciagnik z tej serii? Interesuje mnie wszystko, ponieważ mam na oku model 88-94 w super stanie z 94 roku za niewygórowaną kasę.

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 21:18

FiatAgri Jeśli chodzi o tą serię to jego następcą są kolejno NH L, TL, TL-A i T5000. Licencję tej serii sprzedano także chińczykom i jest sprzdawana także w Europie pod nazwami Zefir i YTO :)