Skocz do zawartości

Zdjęcie

KRADZIEŻE!

179 odpowiedzi na ten temat

#121 Share pawel101210

pawel101210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport,Muzyka

Napisany 27 lipiec 2011 - 22:13

KRADZIEŻE! Co za skur****** :( nie mają już co robić :( współczuję i bd się rozglądać
28.07.2009 - 28.07.2012r. Już trzy lata na AF :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KRADZIEŻE! Dzisiaj, 11:48
  •  

#122 Share C330MM

C330MM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 22:46

KRADZIEŻE! Współczuję Ci bo wiem co teraz przeżywasz,kiedyś mojemu ojcu ukradli nowiuteńkiego poloneza spod kościoła (był jego właścicielem 1 tydzień!). Jak się okazało złodziejem był nasz sąsiad i dobry kolega mojego ojca, oczywiście wszyscy na wsi wiedzieli o tym ale nie było dowodów. Krew mnie zalewa,że takie mendy święta ziemia nosi.Wiem,że on ma dobre kontakty z policją bo radiowóz często u niego stoi. A jak ojciec poszedł składać zeznania w sprawie tego poloneza na komendę to policjant od razu do niego:,, Czy dobrze pan żyje z sąsiadami?,,:( Czujecie fazę.
Moja rada nie szukaj daleko, mógł Cie wystawić ktoś od Ciebie z miejscowości albo nawet z rodziny(znam taki przypadek). Może miałeś z kimś zatargi albo ktoś Ci zazdrościł że się dorobiłeś. Ja bym szedł w tą stronę.
P.S. Wcześniej czy później ten sk...syn zapłaci za swoje czyny.

Edytowany przez C330MM, 27 lipiec 2011 - 22:54.

#123 Share Dykon

Dykon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 23:01

KRADZIEŻE! sąsiadowi pokradli 2 cięgła , przekaźnik od rozrzutnika zaczepy polowe , próbowali się dobrać do przekaźnika od prasy ale był klucz potrzebny , za kilka dni przyszli po niego ale już była prasa schowana to poodkręcali światła od przyczepy itp ..... kiedyś mu do bizona nasypali czegoś w silnik i się zatarł ;/ takie są uroki życia . powodzenia w poszukiwaniu :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share Froniu

Froniu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 28 lipiec 2011 - 16:02

KRADZIEŻE! Kolego współczuje 12 lipca skradziono c- 360 mojemu ojcu w okolicy Strzelec do Mławy nie jest daleko pewnie to ta sama grupa ciągnik też załadowano na auto.

#125 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 28 lipiec 2011 - 19:02

KRADZIEŻE!

po co od razu zabijać, jak się dowiesz kto kradł bierzesz kilku wkurzonych gości (sąsiadów lub kumpli), ubieracie się tak żeby nikt was nie poznał (kominiarka obowiązkowa), pożyczacie samochód od jakiegoś wujaszka (żeby nikt go nie poznał) zakrywasz tablice i jedziesz gościowi wytłumaczyć że nie można kraść, a żeby zrozumiał łamiesz mu powiedzmy ręce i kolano (dlaczego kolano?, bo ręce się zrosną i dalej będzie mógł kraść, a po kolanie będzie kulał i nie zachce mu się iść na szaber)

Jest to ciekawe rozwiązanie szczególnie że za kominiarkę płaciłem chyba niecałe 5 czy 10 PLN.
Co do kolana - strzał z boku, boli jak )#$%@%_#$

Problem jest gdzie indziej - nie byłoby tyle złodziejstwa gdyby nie było popytu na sprzęt. Popatrzcie czy czasem nie zjawiają się goście co ma spawarkę do przedania, agregat, cięgna, zapieczętowany nowy superol CC. Dodatkowo popatrzcie co leży na złomach a raczej co jest oddawane na złom - znajomy ostatnio wyciągnął dwa silniki do MTZ'ta ze złomu (zalał olejem i odpalił - stan bardzo dobry). Znajomemu gdy zginęły obciążniki od ciągnika to tego samego dnia stał z policją na punkcie skupu złomu i skupujący podawał dane osoby która mu te obciążniki przyniosła. Był to gostek z tej samej wsi.

Poza tym czy wierzycie że te wszystkie ciągniki które rzekomo przyjechały z zachodu i zostały rozebrane na cześci są legalne?
Numerów silnika już nie ma w dowodach rejestracyjnych jedynie numer ramy (czyli albo skrzyni albo tylnego mostu które pewnie i tak pójdą na złom).
Dodatkowo sporo jeździ ciągników bez papierów ale papiery ktoś ma i chętnie przygarnie nawet lewy ciągnik który zalegalizuje.

Stryjek ostatnio gonił z podwórka typków którzy chcieli "pozbierać wiśnie", najlepsze było to że wiśnie zjadły szpaki 10 dni wcześniej a u stryjka samego złomu jest z 10 ton ;).
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#126 Share rolnik6920

rolnik6920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:Przede wszystkim rolnictwo i fotografia :)

Napisany 02 sierpień 2011 - 15:35

KRADZIEŻE! Ja pi****le co za kraj..
Tsy.. szans brak, tera to najlepiej ogrodzić całe gosp. z każdej strony, druty kolczaste i psy do tego dla hałasu, a sam ciągnik do jakiegoś pancernego garażu... i brama na kłódki..
Jakiś ciągnik zapasowy macie ? Bo tera sezon się zaczął..

#127 Share bartekvet

bartekvet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 05 sierpień 2011 - 21:47

KRADZIEŻE! Mówicie ciągniki kradną?

Mojego kuzyna dziadek raz zajechał na łakę ją kosić a tam już siano zbelowane :lol: no to po tura do domu i po sianokosach ;) Tak, tak historia prawdziwa :huh:

#128 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 05 sierpień 2011 - 23:03

KRADZIEŻE! W mojej okolicy też kradną, mnie nigdy nie okradli, mojemu koledze zajumali 3p wypchneli z podwórka, odpalili ujechali jakieś 2 km i zonk paliwa brakło bo kolega spuścił do samochodu :lol: , szczęście w nieszczęściu :lol: , ale na poważnie na zachodzie europy , czy w stanach też kradną maszyny, skąd niby są okazyjne oferty(nie oszustwa wyślij zadatek)czy części używane do kilkuletnich maszyn?
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#129 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , mechanika

Napisany 15 sierpień 2011 - 17:17

KRADZIEŻE! dla mnie kradzież to CHORA rzecz , naszczęście w mojej okolicy nie było takie zdarzeń na maszynach rolniczych ale na innych rzeczach niestety tak <_<
Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

#130 Share ziuta535

ziuta535

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 25 sierpień 2011 - 21:30

KRADZIEŻE! U mnie w okolicy skradziono zetora w zeszłym roku a w tym na wiose policja rozbiła szajką i go odzyskali
Kupię 2 jałówki mięsne pisac na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 03 wrzesień 2011 - 20:16

KRADZIEŻE! @bartekvet to się nazywa samoobsługa niedokończona. :lol: :)

Wracając do tematu, jeśli dalej będą kraść maszyny to trzeba będzie montować kamery w gospodarstwach z kamerą termowizyjną. ;[ ;[ U mojego kolegi parę lat temu w nocy ktoś podjechał samochodem z przyczepką i zwinął brony z pola. A co śmieszniej co roku zostawiał je na polu i wszystko było ok. To były jedyne jakie on posiadał. Do dziś nie wiadomo kto to zrobił. ;[ ;[ ;[

Edytowany przez patryk546, 03 wrzesień 2011 - 20:27.

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

#132 Share wojcik1996

wojcik1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Hodowla opasów, rolnictwo
    http://www.youtube.com/user/wacik12341?feature=mhee

Napisany 04 wrzesień 2011 - 10:54

KRADZIEŻE! u nas w tamtym roku ukradli 60l ON i roczna piłe husqwarny ;[ albo którejś nocy psy zaczeły szczekac i moment umilkły i tata wstaje patrzy a tu przez podwórko idzie sobie trzech napakowanych karków.. No i co zrobić stać i sie patrzeć tylko.. Albo parę lat temu tata zostawił jałówkę na za stawem ok 30m za domem i rano poszedł a z niej tylko wnętrzności i kości zostały :lol:
Zetor Team

#133 Share 90Krzysiek90

90Krzysiek90

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 11:16

KRADZIEŻE! o Kurcze Wiśniewo to zaledwie pare km ode mnie.

Edytowany przez 90Krzysiek90, 04 wrzesień 2011 - 11:17.

Będę brał Cię! -Gdzie? -W oborze na traktorze ;P

#134 Share Froniu

Froniu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 21:35

KRADZIEŻE! Sprawa umorzona nasi dzielni Policjanci nie wykryli sprawcy..:(

Edytowany przez Froniu, 04 wrzesień 2011 - 21:36.

#135 Share Buchaj007

Buchaj007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 20:32

KRADZIEŻE!

@bartekvet to się nazywa samoobsługa niedokończona. :lol: :)

Wracając do tematu, jeśli dalej będą kraść maszyny to trzeba będzie montować kamery w gospodarstwach z kamerą termowizyjną. ;[ ;[ U mojego kolegi parę lat temu w nocy ktoś podjechał samochodem z przyczepką i zwinął brony z pola. A co śmieszniej co roku zostawiał je na polu i wszystko było ok. To były jedyne jakie on posiadał. Do dziś nie wiadomo kto to zrobił. ;[ ;[ ;[

na pewno ktoś miejscowy...bo nie ma co sie oszukiwać ze złodziej z drugiej strony Polski przyjedzie zajumać jakieś brony...

#136 Share Dare0x

Dare0x

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:W moim życiu
    Najważniejsze
    Są 3 żeczy
    1) Prawo jazdy kat b.
    2) Władimirec t25
    3) R•o•d•z•i•n•a

(0-_-0)

Napisany 06 październik 2011 - 20:03

KRADZIEŻE! co mają nie kraść ciągnik ukraść łatwo :) jeszcze wypatrzą moment kiedy jest mało osób w domu i pozamiatane :) a dobry sen zdarza się często ,^^
---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

#137 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1005 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 12 październik 2011 - 11:57

KRADZIEŻE! Ja ma taką radę do was jak garażujecie pod chmurą. Kupcie na szrocie włącznik światełka to coś co włącza światło jak otworzysz drzwi zamontujcie to w jakimś dyskretnym miejscu tak że jak drzwi się otworzą to klakson zacznie trąbić złodziej się zlęknie i ucieknie tylko to musi być niewidoczne tak zamontowane że nie zobaczy o co chodzi. Podłączcie to przez przełącznik ukryty bo np w czasie pracy przy otwartych drzwiach będzie wam trąbić ciągnik. To jest dobry sposób na odstraszenie na zaalarmowanie domowników o kradzieży postawić ciągnik pod domem pod oknami i na pewno pomoże.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#138 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 30 październik 2011 - 21:47

KRADZIEŻE! a co ma do powiedzenia gospodarz u mnie we wsi,któremu ukradli zetora 5511 z prasą sipma 224/1 szok!!!! :(

#139 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 30 październik 2011 - 22:00

KRADZIEŻE! Ja nierozumien jednego rolnik i tak ma ciężko musi zapier@@@c ponad norme a tki jeden albo kilku się trafi którzy chcą mu jeszcze dokczyć szok :huh: a to z garazu mu ukradli czy z podwórka?
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 14 listopad 2011 - 20:35

KRADZIEŻE! UWAGA!!!!!!!!!!! ROLNICY z woj mazowieckiego ,podlaskiego uważajcie ostatnio w na granicy woj mazowieckiego i podlaskiego (okolice czyżewa-osady) skradziono dwa prawie nowe ciągniki (podejrzewam że NH) .Skradziono też 3 konie , i wiele innych rzeczy .. więc drodzy koledzy zaparkujcie swoje maszyny w stodołach ,oborach ,szopach , nie wpuszczajcie nikogo nieznajomego do domów obór itp. , zamykajcie swoje obory, garaże ,szopy ,piwnice na kłódki

Prosze moderatora o nie usuwanie tematu , jeśli nie ten dział to prosze o przeniesienie tematu do innego działu

Edytowany przez Matey, 16 listopad 2011 - 10:48.

Dodaj odpowiedź