Skocz do zawartości

Zdjęcie

KRADZIEŻE!

179 odpowiedzi na ten temat

#21 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 04 marzec 2007 - 11:36

KRADZIEŻE! W tamtą zimę się włamali do mojego garażu ale nic nie zginęło. Próbowali do garażu obok ale mam tam mocno kłódkę i został tylko ślady od próby zerwania.
Na jesieni u jednego zginęły kury (co ciekawe wybrali te najlepsze a te liche zostawili). Parę dni potem zginęły indyki i kaczki w sąsiedniej wiosce (i tak samo zostały najmniejsze).

Parę lat temu ktoś sobie podjechał pod pryzmę obornika i go trochę pożyczył (na wieczne oddanie)

A jeszcze jednemu dwa lata temu na jesieni zamiast ukraść słomę to podpalili cały stóg.

///
ortografia!!!

Piszesz posta??
Wybierz podgląd posta przed wysłaniem i sprawdź błędy!!

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KRADZIEŻE! Dzisiaj, 22:55
  •  

#22 Share sambao

sambao

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 04 marzec 2007 - 12:03

KRADZIEŻE! Niewiem jak wam ale u mnie w tamtym roku zgineło chyba łącznie gdzieś 300 metrów kabla. Były trzy podejścia. Całą linię zrobioną do suszarni mi zwineli kabel od suszarni, od ssawki, przedłużacze i inne kable.
GMO jest ok!!!

#23 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 04 marzec 2007 - 15:48

KRADZIEŻE! W wiosce obok kolo siedzi na dalekiej kolonii, do najbliższego sąsiada jakieś 1200metrów, pewnego ranka wstaje a tu światła brak, wychodzi,okazuje się że 1600*4 metrów kabli ze słupów ukradli jednej nocy :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share yogi

yogi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 04 marzec 2007 - 16:11

KRADZIEŻE! Ja mieszkam jakieś 300m w pole od pozostałych domów i jakieś 3 lata temu przez 5 dni co ranek nie miałem prądu :( energetyka po południu zakładała a złodzieje w nocy zwijali! :rolleyes: ale szóstej nocy już nie zdążyli odjechali w kajdanach :(

///
ortografia!!!

#25 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 06 marzec 2007 - 20:41

KRADZIEŻE! Ja jestem z powiatu tarnowskiego i do brzeskiego równiez nie mam daleko. Kumpel opowiadał mi, że gościu kupił nowego NH TVT 190 miał go około pół roku. Jego garaże były oddalone od domu o około 300m. W Boze Narodzenie zwineli mu NH i U1614. To było doppiero i niky nic nie widział i nikt nic nie wie?? A u mnie we wiosce to kable z sieci telefonicznych to co roku wymieniają :( Przynajmniej nie ma problemu z brakiem dostępu do internetu :rolleyes::(

P.S. Jakbyście robili obławe to dajcie znac chetnie pomogę:):(

Pozdrawiam!!

#26 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 25 marzec 2007 - 19:50

KRADZIEŻE! u mnie 1700 litry ropy ukradli ropa stała przy wejscu do domu bo była swierzo przywieziona . kiedyś dziedek wtsaje w nocy psy szcekają pod bizonikiem 4 gości lezy jak sie lampy zaswiciły i psy pod kombajn złapalismy supy nakopalismy i na policje. obok domu stały płyki 4 i 5 skibowe odkrecili mi z 4 skibowych ostatnia skibe słypica została a z 5 skibowych prubowali wsyzstkoe po kolei ale nie mogli bo zapieczone śruby były. opryskiwacz kiedys znalazłem w pół pola wyniesiony i dali spokuj bo było trochge wody i ciezki był cvhyba nie wiedzieli jak spuścić . u wujka całe 4 skibowe pługi ukradli. ja mam lipnie bo dwie gospodarki i na jednej sama babcia mieszka i duzo sprzetu tam stoi i tam własnie w okolicy kradną duzo . u mnie sie uspokoiło

#27 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 27 marzec 2007 - 18:26

KRADZIEŻE! w mojej okolicy rok temu popularne byly tloki od przyczep cyklopow rozdzielacze od cyklopow swinie paliwo, ukradli takze 2 60-tki z PGR nieliczac juz drobnych elektronarzedzi no i kable tez widze ze nie tylko u nas popularne

#28 Share marcin z małopolski

marcin z małopolski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 06 kwiecień 2007 - 19:08

KRADZIEŻE! U mnie dwa lata temu buraki pastewne były jakieś 10 metrów od drogi i w nocy między sobotą a niedzielą jakiś wóz buraków ukradli jak to zobaczyłem to chciało mi sie śmiać normalnie prze kolesie były żeby buraki kraść to juz przesada.
Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

#29 Share Massey

Massey

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 07 kwiecień 2007 - 19:24

KRADZIEŻE! Przyjechali buraki po buraki :rolleyes:

#30 Share marcin1919

marcin1919

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 kwiecień 2007 - 12:07

KRADZIEŻE! Mi rok temu przedziurawił (nożem) ktoś koła przy 2 przyczepach (HL). Na oponach znalałem od 4do 6 otworów.

To jest dopiero wkur.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share mateo12

mateo12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 15 kwiecień 2007 - 19:40

KRADZIEŻE! Mojemu znajomemu ukradli New Hollanda TM130, który stal w garażu na jego podwórku bylo to w nocy. Rankiem znajomu zadzwonil po policje która po dniu dochodzenia byla już na tropie zlodzieij ale oni domyslali sie ze policja depcze im po pietach więc zpalili ciągnik. Naszczęscie znajomy mial NH ubezpieczonego i jak dostal ubezpieczenie kupil nowego TM130.
Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

#32 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 16 kwiecień 2007 - 20:48

KRADZIEŻE! Sąsiadowi mojego wujka przez 1 noc wynieśli z chlewni 4 duże tuczniki, a gościu miał kilka rodwailerów na podwórku. Nikt nic nie słyszał bo jak sie okazało podjechali Tarpanem jakieś 20 metrów za chlewnie. Ciekawe jak prowadzili te świnie na ten samochód? Chyba na smyczy :wacko: .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#33 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 10 maj 2007 - 20:58

KRADZIEŻE! U nas ukradli kobyłę ze źrebakiem, pierwsza taka kradzież we wsi, policja jak przyjechała to tylko obejrzała którędy je wyprowadzili spisali protokół i pojechali,
nawet psa ze sobą nie przywieźli chociaż ojciec jak do nich dzwonił to mówił by go przywieźli ( a w Węgrowie policjant chodzi z psem i sprawdza czy są takie same opony w samochodach :angry: ) przez dwa tygodnie szukaliśmy sami i nic nie znaleźliśmy doszliśmy do tego że prowadzili ich polami i koło 9 km
Za miesiąc przyszło nam zawiadomienie że sprawa została oddalona . A co najgorsze mieliśmy je już sprzedawać ,

#34 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 04 czerwiec 2007 - 20:56

KRADZIEŻE! u mnie kiedyś trochę ropy ukradli
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#35 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 04 czerwiec 2007 - 21:02

KRADZIEŻE! Widziałem w TV jak pokazywali faceta co ukradł 26 ciągników. Wiecie jak wpadł?
Prawie codziennie innym traktorem w pole wyjeżdżał, nie sprzedawał ich.
Dobrze mu tak.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#36 Share FQ

FQ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 04 czerwiec 2007 - 22:19

KRADZIEŻE! U mnie w okolicy jakos sie to nie zdarza na szczescie,przynajmniej od jakiegos czasu.Pare lat temu zginela w pobliskiej wsi glebozgryzarka, u kogos rozrzutnik no i znajomemu zwineli 5211.

#37 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 19:25

KRADZIEŻE!

Widziałem w TV jak pokazywali faceta co ukradł 26 ciągników. Wiecie jak wpadł?
Dobrze mu tak.

Masz może jakieś nagranie z tego ? Albo na stronce jakiejś ? U mnie to tylko miedziany kabel stary telefoniczny kopali. Złapali ich, dostali kare i dalej kopią :D

KS Falubaz

#38 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 czerwiec 2007 - 20:22

KRADZIEŻE! Mi sie wkradali w nocy do kurnika i kury kradli jak psa na nich spóściłem to ani razu nie pokazali sie umnie
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#39 Share miodek22

miodek22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 20:27

KRADZIEŻE! mojemu przyjacielowi 2 miesiące temu opony w ursusie poprzebijali i potem deske na polu z gwożdziami zostawili
a wszystko za to ze sobie swoją wierzbe na miedzy ściął :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share elektrotech

elektrotech

technik elektronik -informatyk

• V.I.P.
  • rank
  • 1425 postów
  • Zainteresowania:Ursus C-325A, budowa nietypowych maszyn rolniczych

Napisany 05 czerwiec 2007 - 20:52

KRADZIEŻE!

Widziałem w TV jak pokazywali faceta co ukradł 26 ciągników. Wiecie jak wpadł?
Dobrze mu tak.

szkoda że do kościoła nie jeździł...na hu komu tyle ciągników??? miał prywatny las na garaż??? ,ciekawe czy zeszył też sam-a lub t-25 :D

Dodaj odpowiedź