Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie

130 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateunia19

mateunia19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 19 październik 2007 - 15:25

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie Mam Ursusa C385 z 1976 r. Wszystkie opony są nowe, silnik bardzo dobry, pali na dotyk w zimę ma tylko trudności trochę z odpalaniem. wspomaganie bardzo dobrze działa fakt że jest serwo ale na razie nie narzekam bo na wiośnie zostało wymienione. Pompa od wspomagania także została niedawno wymieniona, podobnie pompka od podnośnika która jest w skrzyni pośredniej. mikropompka 1.5 lata temu była wymieniona i działa bez zażutu, przy okazji zostały wymieniona wszystkie pierścienie w koszyku na tylnim womie. nowa pompa wodna została założona w zimie. Pompki hamulcowe były wemienione 2 lata temu i wyrównywacz ale niestety hamulec jest tylko na lewe koło. Ciągnik ten niestety nie ma sprawnego żółwia i zająca tzw półbiegów, a podczas jazdy są trudności aby jechał prosto tylko lata po ulicy, wszystkie przeguby zostały wymione w tym roku.
wygląd wizualny bardzo dobry podobno jak instalacja elektryczna która działa bardzo dobrze. Podnośnik działa idealnie.
ile według was wart jest ten ciągnik na rynku??? proszę o opinie dziękuję z góry

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie Dzisiaj, 22:29
  •  

#2 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 19 październik 2007 - 16:07

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie choć miał remont kapitalny to lata mówią za siebie ale tak około 20 tyś

#3 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 19 październik 2007 - 16:44

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie myśle ze 20 tys to zza dużo ale ponad 15 powinieneś dostać

#4 Share mateunia19

mateunia19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 19 październik 2007 - 17:07

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie chciałbym sprzedać ten Ciągnik ale najpierw chciałbym coś odpowiedniego znaleźć o podobnej mocy i oczywiście jakiś nowsze modele:P przynajmniej 2000r , albo Belarusa nowego:P a czym starszy ten ciągnik tym z rokiem coraz niższa będzie cena. Powiem że cena 15 tyś zł gdybym wziął za niego to byłoby super. Ojciec Ciągnik kupił jakieś 14lat temu z SKR za 25 tyś zł i był w nie najlepszym stanie . Chciał go już kiedyś sprzedać a dokładnie z 4 lata temu za 8 tyś zł bo był dość zniszczony. a jak ja wziąłem się za niego to nabrał wyglądu. mówię działa idealnie prawie.

#5 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 19 październik 2007 - 17:12

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie Jak mówisz że ciągnik jest zadbany to cena tak od 15 tys. do 17 tys....zerknij sobie na allegro i się popatrz.... :)

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 19 październik 2007 - 17:30

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie

Jak mówisz że ciągnik jest zadbany to cena tak od 15 tys. do 17 tys....zerknij sobie na allegro i się popatrz.... :)

Potwierdzam,
A ja mam możliwość c385 z 78r za 8 - 9 tyś (podobno jakieś paiery już ma bo rok temu prawie wytargowąłem ją na 6,5 i mialem brać), silnik do roboty podobno panewki obruciło, robiła z turem przód rozbity że szok, skrzynia wom i tuz podobno ok czy warto? :) A opony bylejakie i obszelmiona troche

#7 Share mateunia19

mateunia19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 19 październik 2007 - 17:47

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie moim zdaniem wziąłbym na Twoim miejscu ten ciągnik jeśli lubisz przy nim póżniej dłubać. 8 tyś to nie dużo zawsze możesz go odpicować i sprzedać za dwukrotność ciągnika ale musiałbyś dołożyć jakieś 3 tyś( za najtańsze) na nowe opony wszystkie jeśli są kiepskie. ja przy swim mam radialki i dałem za jedną bo w lecie kupowałem to 1700 z dostawą bo u mnie w okolicy to nie były takich rozmiaru i sprowadzali ale diagonalne więc zamówiłem przez internet. pewnie jeszcze z jakieś drugie 2-3 tyś wydasz na inne remonty. ale jak byś go porządnie odpicował to może i 20 tyś byś wyciągnął.

#8 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 19 październik 2007 - 19:19

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie no ja miałem c385 ale ktoś go pożyczył wlał wode do chlodnicy a nie zamknoł kranika w bloku "kretyn" a cały ciągnik był jak zloto żół zając bez problemów blokada sprawna silnik po remącie 2 lata przed tym zdażeniem bła kapitalka palił na dotyk rozruch był na 24 a reszta instalacji na 12v blachy zdrowe po malowaniu pompa od hydrauliki jak po odpaleniu czasem nie łapała ale jak złapała to już było dobrze no silnik jeszcze jakoś tam zrobiliśmy tak tylko żeby chodził jako tako blok trzeba było kleić nowe pierścienie i poszła za 14tysi. jak by był przy tym przedni napęd to bym tego nie sprzedał za żadne pieniądze.

#9 Share DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo<br />Sport<br />Motoryzacja<br />Dziewczyny<br />...

Napisany 19 październik 2007 - 19:22

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie jak zadbany to gdzies od 17 do 20 tys powinienes za niego wziasc :)
Power by tradition

#10 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 20 październik 2007 - 17:32

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie kolega tez sprzedawał takiego samego ,kapitalny remont dwa lata wczesniej i decyzja ze bedzie nowy. dostał 14tys i to po jakim czasie,chyba z trzy mies. sprzedawał!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Grzesiek44

Grzesiek44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 20 październik 2007 - 17:33

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie kolega sprzedał za 11 tys ale wymagał remontu (blacharka i silnik )

#12 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 20 październik 2007 - 17:43

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie Nom te 16 to możesz cenic nawet 17 a i tak zawsze cos "opuścisz".

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#13 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:21

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie mam U-1224 z ładowaczem czołowy rok produkcji ciągnika 2003 jak myślicie za ile mogłbym go sprzedać?

#14 Share Pejus94

Pejus94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:24

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie ile ma mtg ale za 110 000zł mógłbyś sprzedać
W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

#15 Share bayer

bayer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 18:37

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie 1600 mtg

#16 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 19:18

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie to długo nie najeździłeś sie nim. Czemu chcesz sprzedać??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#17 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 27 listopad 2007 - 19:24

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie ze 100tyś jak nic powinieneś wziąść szczególnie że to nie taki zły rocznik i mało mtg z 130tys i jeszcze ładowacz jest ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#18 Share miko

miko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 19:28

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie Ogólnie będzie ci ciężko sprzedać, bo jak ktoś ma kupić ciągnik 4 letni to zapewne woli trochę dołożyći kupić nowy, a nowe ursusy nie są zbytnio chodliwym towarem ze względu na cenę i ogólną opinię o nich, więc myślę że za więcej niż 120 tys nikt nie da mimo że ma tura bo zetor nowy kosztuje 140 tys zł po zniżkach, i można skorzystać z dofinansowania a nie wiem czy w twoim przypadku będzie to możliwe. Ogólnie będzie ciężko sprzedać za cenę, którą jest wart, będziesz musiał sporo opuścić.

#19 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 21:19

Sprzedaż Ursusa- pomoc w wycenie To ja podłącze sie pod temat. Na ile wycenilibyście Ursusa 912 z Turem 6 (szufla, krokodyl, chwytak do bel) od pierwszego właściciela, rocznik 91/92, 2200mth, opony radialki 95%, tur czteroletni. Tak z czystej ciekawości...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 27 listopad 2007 - 21:26