arielo

Problem z odpaleniem t25

Polecane posty

Mikua    119

Zawory do ustawienia,  a najlepiej wymień całą klawiature, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi16245    0

no ale co maja zawory do smarowania  i do temperatury ?skoro smaruje klawiatura,dodam jeszcze ze dziwnie chodzi na wolnych obrotach tak jak by byl leko  zapowietrzony ale nie jest,albo tak jak by deliakatnie cos stukalo na wolnych obrotach tak dziwnie chodzi na wolnych obrotach no i oczywiscie kopci na bialo ni to szaro i tn dym smierci jak by nie spalal dobrze co wy na to wszystko?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

jak na biało to chyba nie dopala ropy,nalezałoby też kąt wtrysku ustawic

Edytowano przez krzysiek131286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi16245    0

pany to jest swiezy klopot jak przyjde i go odpale to tylko sie odezwie za pierwszym razem i zaraz zgasnie i ponowne proby to tylko kreci i nie odpali i nie puszcza dyma a jak mu dam plaka to odpali ale musze mu chwile psikac po odpaleniu i po chwili chodzi sam to o co tu chodzi?co sie moglo teraz stac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem .  wymieniłem wtryski,  glowice , przeczyscilem wszystkie rurki  paliwowe i nie chce mi normalnie odpalić.  Jak plaka psiukam do filtra powietrza to pali , gdy przestanę to gaśnie.  Co może być nie tak ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quxfrix    1

Panowie niestety u mnie również pojawił się problem z odpaleniem t25. Po zimie ciągnik odpalił normalnie, wykonałem pierwsze prace, natomiast po tygodniu od ostatniego odpalenia nie mogłem go uruchomić. Pompowałem pompką i nic to nie dawało, więc poprosiłem sąsiada, aby mnie pociągnął. Niestety kompletnie nie chciał się uruchomić. Postawiliśmy go na jakąś godzinę i odpalił. Rozsiałem więc nawóz i po kolejnych kilku dniach już kompletnie nie chce odpalić. Wymieniłem filtry paliwa i pompując pompką słychać jak paliwo przelewem wraca do baku, natomiast nie dociera do wtrysków (odkręciłem przewody i jest sucho). Dziwna sytuacja, bo wcześniej wszystko chodziło tak jak powinno, a wcześniej nie dawał oznak, żeby było coś nie tak. Bardzo proszę o pomoc co to może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrzej2110
      Witam
       
      Mam problem z 3512. Gdy chce go odpalić z komina leci czarny dym a silnik nie chce załapać. na hol zapala. Co zrobić żeby palił z rozrusznika?? Dodam ze wtryski ma wymienione i zawory były regulowane.
    • Przez hanomag
      Mam problem z ciągnikiem CASE 956XL.
       
      Zimny silnik nie chce odpalić z rozrusznika, "na pych" odpala lekko. Gdy silnik jest rozgrzany, można go uruchomić rozrusznikiem, lecz kilka godzin później znowu nie można uruchomić z rozrusznika. Akumulator jest zdrowy.
       
      Proszę o wskazówki gdzie może leżeć problem.
    • Przez stefan312
      Witam
      Mam problem z john deere 2140, otóż gdy jest rozgrzany i go zgasze to on nie chcę zapalić. Jak przekręcam włącznik to słychać pyknięcie u góry w kabinie. Byłem już u dwóch mechaników i nic nie poradzili.
    • Przez bartas19
      Witam jak w temacie. Jechałem z prasą rolującą ciągnik zdechł i d*pa blada. elektryka ok. Pompa wtryskowa ok. Pompka zasilająca nowa a ten gnój nie chce odpalić. Jakieś pomysły????
    • Przez lordrolnik
      witam wszystkich mam problem z zetorem 5718. Problem jest taki wszystko było dobrze palił na dotyk po przywiezieniu go na lawecie zaczęły się problemy kiedy zjechałem to poszedł olej przez kolektor i teraz długo kręci i nie może odpalić proszę o pomoc .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj