Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto?

46 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 24 listopad 2011 - 17:46

Czy warto? Ja bym w życiu nie brał tego ciągnika bez tuza. To chyba jeden z nielicznych egzemplarzy w tak solidnym wykonaniu Na cięższych glebach 1000 kg z przodu przy orce i odpowiednim pługu daje poczucie ubywającej roboty.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto? Dzisiaj, 00:00
  •  

#22 Share scisly97

scisly97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport, Mechanika samochodowa i rolnicza, majsterkowanie w garażu, Muzyka.

Napisany 24 listopad 2011 - 18:09

Czy warto? Ja również tak uważam, ale nie do mnie wybór należy.

#23 Share MASSEYFERGUSSON255

MASSEYFERGUSSON255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 27 listopad 2011 - 16:22

Czy warto? A ktoś w ogóle go oglądał ??? na żywo
Co myślicie o nim

#24 Share scisly97

scisly97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Sport, Mechanika samochodowa i rolnicza, majsterkowanie w garażu, Muzyka.

Napisany 27 listopad 2011 - 19:44

Czy warto? Znajomy jeszcze nie był, bo wypatrzył sobie jakiegoś innego. Również w podobnym stanie, ale tańszy.

#25 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 grudzień 2011 - 20:59

Czy warto? O tym pierwszym to napisze co widze czyli: 1. Jest cały pomalowany
2.Ma zmienione opony na jakies szersze niż oryginalne i tu moze byc problem czy są zbieżne tryby w skrzyni.
3.Prawa tylna lampa tam gdzie sa przyciski od podnośnika jest wymieniona na lewą.
4.Nie ma wycieraczki tylnej szyby ( bardzo dużo MF nie ma)
5.Nie wiem na pewno ale chyba ma zmieniony fotel. (Ja ma w swoim 4,6 tys. mth i ma jeszcze oryginalne w dobrym stanie i opony mam pierwsze w połowie zdarte)
Ogólnie to na pewno jest malowany cały i zastanawiające jest to skąd wzięli te zółte naklejki bo nigdzie takich nie wiedziałem do kupienia. Moim zdaniem za drogi jak na jego stan.
Te są tez godne uwagi: http://otomoto.pl/ma...180-A91456.html Swojego mam z tej firmy
http://otomoto.pl/ma...180-A93601.html ten jest ładnie odpicowany
W tym z TUZem nie rozumiem jak on ma sterowane wyjścia hydrauliczne bo ma jakos dziwnie a jego przebieg wydaje się być wiarygodny.
A nie chcesz moze coś z Renault np. Aresa 630?
Mają te same skrzynie co MF i w ogóle sa bardzo podobne. My mieliśmy juz takiego brac ale sprzedali więc padło na MF 6170 jak dla nas jest idealny i wszystko wskazuje ze trafiliśmy na egzemplarz z tak małym przebiegiem. MF to dobry wybór a zwłaszcza seria 61XX.

#26 Share scisly97

scisly97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 19:51

Czy warto? Znajomy już kupił 6170. Od faceta który użytkował go tylko w przyczepie do transportu żwiru. Ma 6000 mtg. Jest bardzo zadbany, opony zużyte w 50%. Posiada oryginalny TUZ i WOM. Zapłacił 69000 zł.

#27 Share dralo5

dralo5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 09:11

Czy warto? Panowie co sądzicie o tym http://otomoto.pl/ma...0-A108528.html? Wiem że przebieg jest pod znakiem zapytania.

#28 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 12:16

Czy warto? tylko nie wiem czemu jeździ z niskim ciśnieniem oleju w silniku, albo jak stał to prędkość pokazywała mu 7km/h i nie ładował poza tym. Zresztą jest pomalowany odpicowany na sprzedaż. Przebieg jest wręcz śmieszny
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

#29 Share scisly97

scisly97

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 16:41

Czy warto? Moim zdaniem on jest zgaszony, przez co świeci się kontrolka od ładowania. Co do prędkość, to przyjrzyj się, że tam jest zero, tylko cień tak pada, że widać 7. Pokazuje niskie ciśnienie, ponieważ jest zgaszony. Jest możliwość, że ma cofnięty licznik, ale przebieg może być prawdą. Np. użytkownika Goncarek ursus 1634 jest z roku 1996, a ma niecałe 2000mtg. Niektóre maszyny bardzo mało pracują. Według mnie ciągnik jest bardzo dobry. Trzeba by mu się dobrze przyjrzeć od środka, i posłuchać silnika, ale wydaje się być w dobrym stanie.

#30 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 13 grudzień 2011 - 17:40

Czy warto? Nie jest odpalony, ma po prostu włączony zapłon. Jeśli chodzi o przebieg to nie wierz w cuda, gdyby tyle miał to cena była by 20 tys. wyższa. Jeśli nie masz daleko to jedz zobacz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share dralo5

dralo5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:04

Czy warto? Wiem że licznik na pewno cofnięty. Silnik przy -5 ładnie zapalił bez żadnych problemów i ładnie pracował. Panowie nigdy nie miałem ciągnika z półbiegami i moje pytanie brzmi czy przy zmianie zakresów A-B-C-D powinno być czuć szarpnięcie czy to powinno się odbywać płynnie bez szarpnięcia. A i co widziałem licznik pokazywał 30 km/h. Czy może tak pokazywać przy jeździe 40 km/h bo wydawało mi się że porusza się szybciej niż te 30 km/h

Edytowany przez dralo5, 13 grudzień 2011 - 19:12.

#32 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:21

Czy warto? Nie wiem jak to jest w tej skrzyni, ale w zetorze czuć lekkie szarpnięcie szczególnie gdy olej zimny. Skąd ten ciągnik jest sprowadzony? Jeśli z Francji to one podobno miały skrzynie 30 km/h.

#33 Share dralo5

dralo5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 19:40

Czy warto? Szczerze to już nie pamiętam skąd on jest.

#34 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:39

Czy warto? no ale na pewno malowany jest i tego nikt mi nie podważy. Blachy ma francuskie wiec pójdzie max 32 km/h potem zrzuci półbieg na niższy

Edytowany przez ariss, 13 grudzień 2011 - 20:39.

#35 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:46

Czy warto? Felgi ma na 100 % malowane, ale blachy raczej nie. Prawdopodobnie polerkę mu zrobili.

#36 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 20:58

Czy warto? widać że nie tylko felgi przecież schody, ramę tam gdzie są obciążniki. Blachy to, że tablice francuskie ma

#37 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 13 grudzień 2011 - 21:14

Czy warto? A ten ciągnik jest wart tych pieniędzy http://otomoto.pl/ma...70-A108528.html ?????

#38 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 21:24

Czy warto? @ ZETOREK135 a widziałeś 27 post może czy tylko umiesz skopiować link? ten temat ma 2 strony poczytaj najpierw

#39 Share dralo5

dralo5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 21:52

Czy warto? Ma coś już również w elektryce grzebane z tego co widziałem bo jakiś przełącznik był założony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share pkallegro

pkallegro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 21:55

Czy warto?

@ ZETOREK135

Ciągnik po blachach widać ze jest sprowadzony z Angli wiec sam wiesz jak tam dbają i ile się tam pracuje ciągnikiem ,niektóre 2 , 3 letnie maja po 10 tys mth a ten widać ze malowany, siedzenie drugie nie oryginalne, tlumnik u gory przepalony wiec pewnie ma tyle co na liczniku + 10000 mth ,ciągnik widać ze picowany, nie ma siedzenia pasażera, przyciski od tylnego tuz na błotnikach tez jakieś kombinowane i jest jeden przycisk a powinno byc 2, nie zmienia to faktu ze może będzie służył bezawaryjnie ale ja byłbym sceptyczny do tego egzemplarza najlepiej pojechać odpalić czy nie dymi odma lub miarka oleju, to jest 6 cylindrowy silnik bez turba(dla jednych to wada, dla drugich zaleta) z turbem jest trochę żwawszy silnik, bez turba niby trwalszy, ładniejsze są z rura na boku ale to w modelu 6180 i 6190 komplet nowych opon to koszt ok 18 tyś wiec warto też pomyśleć o tym aby w niedługim czasie nie czekała inwestycja, pozdrawiam i życzę udanego zakupu

Edytowany przez pkallegro, 13 grudzień 2011 - 22:12.