Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROBLEMY Z VALTRĄ T171 ADVANCE

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share T171

T171

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 13:23

PROBLEMY Z VALTRĄ T171 ADVANCE WITAM ,odnosnie mojej Valtry T171 ,czy słyszał może ktoś o takiej usterce jaką opisuje? co mogło być przyvzyną? wada fabryczna czy moze słaby materiał?sam jestm operatorem i dbam o nią jak o dziecko ma 1300mth i wszystkie przeglady robie w ASO i przepłacam oczywiscie..ale dlaczego mogło wyrwać obudowe łożyska z przedniego mostu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROBLEMY Z VALTRĄ T171 ADVANCE Dzisiaj, 01:02
  •  

#2 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 13 listopad 2011 - 14:40

PROBLEMY Z VALTRĄ T171 ADVANCE to naprawde psikus byc moze wada materialu wada fabryczna raczej nie przy tylu mtg powino wyjsc wczesniej

#3 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 15:35

PROBLEMY Z VALTRĄ T171 ADVANCE a jakieś zdjęcia, opis sytuacji w jakiej to sie stało???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 16:50

PROBLEMY Z VALTRĄ T171 ADVANCE Ile masz ją po gwarancji? Ja bym popytał w serwisie czy nie było takich przypadków niekoniecznie w Polsce i próbował się jakoś dogadać by zrobili na gwarancji. No jeśli nie to pozostanie Ci wymiana na nową za Twoją kasę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share T171

T171

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 20:05

PROBLEMY Z VALTRĄ T171 ADVANCE Mam ja po gwarancji niby od marca tego roku,ale po tym jak wczesniej wymienili turbo i komputer to dal mi niby z Paczkowa gwarancje na rok czasu,ale na silnik ,wiem ,ze obowiazuje rękojmia na 24 miesiące.na cały ciągnik, Stało się to wczoraj podczas orki pola po kukurydzy,warunki były wporządku jestem z małopolski więc ziemie mamy bardzo dobre do uprawy ,za to dużę rozdrobnienie i działki o nie regularnych kształtach ,więc hydraulika cierpi poniważ wystpują częste nawroty itp.poprostu dojechałem do uwrocia i cos zgrzytneło ...nie było dodatkowego przeciążenia czy coś,nie staluje maszyny ponieważ sam nią pracuje i staram się dbać. Teraz żałuje tego wyboru poniewąz miałem John Deera 7730 w nieco większych pieniądzach ,ale zapewne amerykaniec by się tak nie posypał...Ta moja Valtra to potężny ciągnik i nie spodziewałem się ,żę coś takiego może się stać.Ukręciło wał jak zapałki i poszła obudowa ,która na pierwszy rzut oka wydaje się solidna. Fotek nie mam jeszcze,bo wczoraj w nocy ledwo co ją zciągnelismy do domu .Jeżeli się nie dogadam z Dealerem to chyba sprawe opre o sąd chociaż bardzo bym nie chciał,a czy ktoś z Was nigdy wczesniej nie słyszał o takim przypadku?