Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 944 postów
  • Zainteresowania:mechanika konstruowanie rolnictwo

Napisany 19 styczeń 2012 - 08:18

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju U mnie i trzydziestka na takim śmiga dzięki temu mogę tę samą przyczepę podpiąć :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju Dzisiaj, 07:43
  •  

#22 Share kaczus

kaczus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 07:07

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju Mam to samo. Tak samo sie dzieje. Jeden mechanik na ktorego czekam zreszta powiedział mi ze pod ta kontrolke sa podłaczone 3 czujniki i najczęsciej to czujnik temperatury wysiada. Przyczyną tez moze byc to ze sa 2 rodzaje filtrow. Jeden jest krótszy drugi dłuższy i ten dłuższy jest lepszy niby. Znajomy miał podobny problem zmienił tylko filtr na dłuższy i kontrolka juz nie świeciła tylko co jakiś czas mrugnie sobie.

#23 Share michalmat

michalmat

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 07 marzec 2012 - 18:53

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju Mam pytanie, jak dokładnie spuścić olej ze skrzyni i z chłodnicy? Wiem, że wystarczy odkręcić korek ale jak go przepłukać i czym? Czy to ma być świeży olej i potem jeszcze raz go spuścić? Czy macie może jakieś inne patenty? Czy może wystarczy zalać nowym olejem i założyć nowy filtr, niech trochę pochodzi a potem znowu go wymienić?

#24 Share sprite

sprite

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 26 listopad 2012 - 01:08

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju Poradzil sobie ktoś z Was z tym problemem, bo mam te same objawy tzn kontrolka sie zapala po jakims czasie jak sie ciagnik nagrzeje i hydraulika zaczyna jednoczensie niedomagac - wolniej podnosi, kierownica ciezko kreci i wolniej odwraca plug. Nie pomogla u mnie wymiana oleju(agrifarm 10w40) i filtrow. Bardzo prosze o pomoc.

#25 Share gajor01

gajor01

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 26 listopad 2012 - 13:13

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju pompa na wykonczeniu juz jest niestety.wymien simeringi i bedzie dobrze

#26 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 26 listopad 2012 - 20:14

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju jkaiuszczelniacz i co ma być ok
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#27 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 26 listopad 2012 - 20:45

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju w bizonie jak sie zmieni simeringi na koncu pompy to bedzie git ale to zupelnie inna pompa :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share sprite

sprite

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 00:21

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju napewno to pompa? moglby mi ktos wyjasnic jak to sprawdzic bez jej wyjmowania, np. cisnienia gdzie zmierzyc i jakie powinny byc? poza tym znalazlem wczoraj jeszcze jeden objaw a mianowicie kiedy ciagnik jest rozgrzany i co za tym idzie kiedy pali sie kontrolka, o ktorej mowa oraz podczas próby skręcenia kierownica (która na wolnych nie da sie juz krecic) ale podczas uzycia sily na kierownice kontrolka gasnie.

#29 Share nowy1234

nowy1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 09:46

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju Witam
Mam problem z mf 3120 wczoraj zapaliła się kontrolka filtru oleju przekładniowego i wtedy zauważyłem ze nie mam 3-ciego biegu to znaczy normalnie wchodzi ale nie jedzie na zadnym półbiegu a ni to tyłu wszystkie pozostałe biegi działąją bez zarzutu. Proszę o pomoć czy tak kontrolka mozę miec coś wspólnego z brakiem biegu trzeciego I czy można jeżdzic bez trzeciego biegu

Porszę o szybką odpowiedz

#30 Share Winio

Winio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 09:47

napewno to pompa? moglby mi ktos wyjasnic jak to sprawdzic bez jej wyjmowania, np. cisnienia gdzie zmierzyc i jakie powinny byc? poza tym znalazlem wczoraj jeszcze jeden objaw a mianowicie kiedy ciagnik jest rozgrzany i co za tym idzie kiedy pali sie kontrolka, o ktorej mowa oraz podczas próby skręcenia kierownica (która na wolnych nie da sie juz krecic) ale podczas uzycia sily na kierownice kontrolka gasnie.

Ja najpierw sprawdziłbym czy zawór rozdzielaczowy tzw. trójdrogowy nie przycina się

#31 Share Kashiroko

Kashiroko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 12:42

witam, ktoś poradził sobie z tym problemem? pilnie potrzebuje pomocy w moim 6170 jest to samo a wymiana filtrów nie pomogła

#32 Share PatrykKozieja

PatrykKozieja

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 10 sierpień 2015 - 12:46

mf 8120 kontrolka zapchanego filtra oleju Dolaczam sie do pytania ;) jak sprawdzic ta pompe bez jej wyciagania bo mam podobne objawy ze po nagrzaniu oleju ciezej chodzi wspomaganie jak odlacze czujnik od podluznego filtru to kontrolka gasnie. Olej i filtry wymienione. Ciagnik to mf 6160

#33 Share kamillo96

kamillo96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 11 sierpień 2015 - 20:32

mi też sie zaświeca ale tylko jak się ciągnik rozgrzeje to mrygnie jak podnocze tylny tuz lub podnoszę przedni tuz rozdzielaczem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share Sokol2

Sokol2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 08 październik 2016 - 08:31

witam mi sie ta kontrolka pali na zimnym oleju (fuchs) im sie bardziej rozgrzeje tym mniej sie zapala... normalne to ?? jak jest z tym u was?? mf 3080