Skocz do zawartości

Zdjęcie

Park Maszynowy

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 15:27

Park Maszynowy Ludzie jak człowiek chce o takiej mocy to znaczy że coś go do tego skłoniło. Przy warzywach zrobi sobie szybko na czas zdąży zawsze. Fakt może to trochę za dużo i lepiej było by coś koło 90 km do tego pług 3 z wałem, talerzówka jakaś ciągana i jeszcze zostanie Ci na dobry agregat.

A ciągnik ma być używka ?
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Park Maszynowy Dzisiaj, 17:07
  •  

#22 Share krzysiu232245

krzysiu232245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 17:32

Park Maszynowy A może farmera ??? jakiegoś a może jakiegos pomota http://allegro.pl/fa...1883461957.html
albo nowego ursus http://allegro.pl/ur...1928609106.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Rolnikld

Rolnikld

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 21:09

Park Maszynowy Ciągnik ma być nowy a jakie wymiary maszyn do ciągnika 90-110km.I nie chce jakiegoś nie wiem naszpikowanego elektroniką poprostu,żeby mi się dobrze pracowało i był mało awaryjny
,
funkmaster1993 mój wujek na 8ha ma zetora 80km i masseya 130km.Fergusona kupił używke byście pomyśleli,że to jakiś głupiec ale on ma 7ha kapusty wszelakiego rodzaju oraz na 1 ha folie oraz koper...Ma większy z tego zysk jak wy z bydła i 60ha.A wracając fakt ze zetor stoi prawie cały rok ale jak popada deszcz to pierwszy w pole wjeżdza i się nie martwi i to czy wyjedzie.

Dodaj odpowiedź