PronarekP5

Jaki Pronar jest najładniejszy?

Polecane posty

PronarekP5    67

Jaki pronar jest najładniejszy i najlepszy?

Np.

Najlepszy 5135

Najładniejszy ogólnie Seria P5.


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

nie wiem czy są najlepsze, bo w mojej okolicy widziałerm tylko jednego takiego pronara, ale napewno bardzo ładne są pronary z serii P5.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
nie wiem czy są najlepsze, bo w mojej okolicy widziałerm tylko jednego takiego pronara, ale napewno bardzo ładne są pronary z serii P5.

pozdrawiam

a mi podoba sie zefir i seria 82SA (czerwone) :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

mi też podoba się zefir ale seria p5 też niczego sobie i myśle że z pronarów to faktycznie najbardziej niezawodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No zobaczymy jak to będzie bo to nowość ale Pronar p5 napewno jest najładniejszy.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Najładniejszy jak dla mnie jest p5


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najładniejszy P5 najlepszy P5 ?( dokładnie 5135)

Postawiłem znak zapytania bo przez wiele lat pronar robił kiepskie ciągniki i trudno było mówić o najlepszym. Jednak te P5 to podzespoły mają rewelacyjne iveco lub perkins carraro bosch zf (mogłem porobić błędy w pisaniu nazw, z góry przepraszam ) nazwy mówią same za siebie. Jeżeli dobrze do kupy to złożyli to bez wątpienia żaden ze starszych modeli się z nim nie równa. Oczywiście podobnie ma się sytuacja z P7 ale postawiłem na p5 bo wśród p7 nie ma modelu 100 KM. Jeżeli będą tak pracować jak się prezentują na wystawach i jak na ulotkach reklamowych to są skazane na sukces. Nie są tak tanie jak poprzednie serie ale cena około 150 000 z takie podzespoły i za 100 KM jest całkiem rozsądna a zważywszy na zbliżający się PROW to wydaje mi się że na stałe mogą zagościć w polskim krajobrazie.

 

Sam zastanawiam się nad zakupem 5135.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Mi się najbardziej podoba Pronar 8140,a sąsiad z wioski obok ma PRONAR'a 1523A.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dla mnie najładniejsze Pronar'y to:

Wszystkie z serii P5 1025A i 1523A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Dla mnie uroczy jest maluteńki 320AM lub AMK. :) A tak to podobają mi się P5 no i oczywiście te 2 nowe smoki. ;) Nie wiem dla czego, ale jak nieraz mi się śni, że jadę ciągnikiem to zawsze jest to Pronar 82SA :) niebieski i takie też mi się podobają. :) Szkoda, że jeszcze nie wpadli na pomysł żeby sprzedać licencję jakiejś firmie produkującej modele. Chętnie kupiłabym do swojej kolekcji Pronarka takiego 70-85KM. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Nie wiem dla czego, ale jak nieraz mi się śni, że jadę ciągnikiem to zawsze jest to Pronar 82SA ;) niebieski

Może to moj? :o;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
Może to moj? ;):D

 

 

A czemu nie. Ale podejrzewam, że ten we śnie to takiego gospodarza z sąsiedniej wsi. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oczywiście, że pronar 82sa ma to cos w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj