PronarekP5

Jaki Pronar jest najładniejszy?

Polecane posty

Gago    0

Pronar P5 super mają wygląd <_<


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor    0

tez mam pronara 82SA i jestem z niego zadowoliny i mysle ze P5 to są jeszcze lepsze ciągniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Najładniejszy jest P5 nie tylko z zewnątrz ale i wewnątrz robi wrażenie ma bardzo ładną kabine :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

według mnie to Pronar P5 i jeszcze Pronar 82 sa


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek82    1

Mi podobają się wszystkie pronary bo są takie bydlaste,ale naj bardziej seria II i p5 oraz p7. Ładny jest też 8140 ale to nie moja liga. Nie podobają mi się żubronie bo są takie orginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Mi się podoba seria P10


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

Pronary to dobre ciągniki, ale o ich wyglądzie szkoda się wypowiadać. Mają dobre podzespoły i nie cackają się jak ursus czy zetor, żeby wstawić porządną skrzynię itd. Kabiny też bardzo fajne( w P9 te same co w Steyrach) ale maski to jest porażka i nie mogę tego pojąć jak taka duża firma z rozmachem nie jest w stanie zaprojektować sobie porządnych masek, przecież to jest najprostszy i najtańszy element modernizacji ciągników. Ja im mogę zaprojektować i nawet prototyp z żywicy zrobić. Za darmo.

 

A najładniejszy P10, bardzo podobny do MC Gmax, żeby tylko parę detali w masce zmienili ;[

Edytowano przez craft

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

@craft dobre tylkoo ze względu na cene bo awaryjność:) a nie będe się wypowiadał bo znowu mi ktoś powie że gadam źle na pronary ponieważ jestem zafascynowany john deerem a wcale tak nie jest,byłem u właścicieli i powiedzieli że nigdy nie kupią tego badziewia tylko jeden powiedział że jest dobry :blink:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

o awaryjności/nieawaryjności pronarów nic nie wiem więc się nie wypowiadam, ale napewno mają dobre , że tak powiem 'dane techniczne'

Edytowano przez craft

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

del

Edytowano przez craft

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

@craft ta twoja maska w P5 to mi za bardzo zalatuje Ursusem nowym i Same oraz MF-em :P

Edytowano przez Pronar82a

Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

@Pronar82a no akurat te marki najbardziej mi sie podobają jeśli chodzi o stylistykę masek, także mogło to jakoś wpływać podświadomie na to co rysuję, a napewno wpłynęło na kolor :lol: i może ten kolor Ci przypomina tak Ursusa, Same'a i MF.

 

@Uziu92 gdzie widzisz podobieństwo do DF? chyba takie że na moim awatarze mam tą maskę na Agrofarma założoną, albo może gabaryty, ale to naprawdę każdy ciągnik ma podobne.


Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj