Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil18fmr    89

Odświeżam temat.

 

Co sadzicie o kleckich sieczkarniach do Bizona?

Wiem, że mają 8 noży mniej niż te z Wągrowca. Handlarz, który sprzedaje sieczkarnie wągrowieckie twierdził, że te z Kielc się zapychają, a w rzepaku to już w ogóle tragedia.

Ktoś na forum ma sieczkarnie z Kielc> Jak to naprawdę pracuje"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabalex    19

W rzepaku (kielecka) potrafiła się zabić inna budowa sieczkarni niż wągrowiecka ze zbożem raczej nie było problemu trzeba było dorobić jeszcze dłuższe pióra żeby słoma leciała na całą szerokość hederu 

Edytowano przez zabalex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19seba    12

Witam, jakie noże do sieczkarni polecacie ? Sieczkarnia Wągrowiec , pasowało by już wymienić noże i w Agromie mają noże Balmet . Warto je zakładać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghost13    2

Odświeżę temat.

 

Poszukuję sieczkarni do rekorda, aczkolwiek wolał bym z napędem od koła odrzutnika a z tego co widziałem to Wągrowiec robi tylko z napędem od koła silnika. Ostatnio natrafiłem na kilka złych opinii o sieczkarniach od Pana Raczyńskiego. Czy ma ktoś może sieczkarnię od Zapały? A może polecacie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez kukum
      Witam , Czy jak pomieszam te dwa środki , to przypale roślinę ? albo z czym mogę pomieszać basagran żeby i tez jednoliścienne  zwalczyć ?
    • Przez Gospdorz
      Witam wszystkich pilnie poszukuje części do rotacyjnej bębnowej pz 185H. Są to części trzymające oraz napędzające talerz tnący. 
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj