Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozsiewacz 2 talerzowy Promar

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share henes

henes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanizacja.

Napisany 11 listopad 2011 - 09:50

Rozsiewacz 2 talerzowy Promar Mój lejek po 25 latach pracy poprosił w tym roku o przejście na emeryturę[czyt.złom].Ponieważ jednak mam w gospodarstwie rozsiewacz RCW to na nowy rozsiewacz zawieszany 2 tarczowy,który ma zastąpić w/w lejka nie chcę wydawać dużo kasy.Ponieważ musi to być sprzęt nowy,mój zaprzyjażniony sprzedawca zaproponował mi kupno 600l Promar,z ocynkowaną skrzynią i hydraulicznym otwieraniem,za ponad 4000zł.Proszę,jeśli ktoś użytkuje taki rozsiewacz niech się odezwie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozsiewacz 2 talerzowy Promar Dzisiaj, 21:47
  •  

#2 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 11 listopad 2011 - 12:20

Rozsiewacz 2 talerzowy Promar za 4 koła to masz dobry używany rozsiewacz amazone lub podobny zachodni który na pewno przezyje promary czy sipme ;)

Edytowany przez Arturo, 11 listopad 2011 - 12:21.

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#3 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 11 listopad 2011 - 13:07

Rozsiewacz 2 talerzowy Promar Maszyna ze stali nierdzewnej, ocynku itp stoi ponad wszystkim ze zwykłej blachy...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share henes

henes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanizacja.

Napisany 22 listopad 2011 - 19:50

Rozsiewacz 2 talerzowy Promar Klamka zapadła,kupiłem tego PROMARA 600l.Posiada on ocynkowaną skrzynię,hydrauliczne otwieranie oraz wałek napędowy.Cena 4000zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Przemek15_03

Przemek15_03

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 17 kwiecień 2013 - 09:52

Rozsiewacz 2 talerzowy Promar Witam,

Piszę ponieważ ostatnio nabyłem rozsiewacz promar NO14 dwutalerzowy odkupiłem go ale niestety poprzedni właściciel zagubił gdzieś instrukcję obsługi ;/ i tutaj moja prosba do do was koledzy czy ktos mógłby mi napisac ile na skali mam ustawic żeby wysiać około 250 kg saletry na hektar ? i czy może ktoś z was siał takim rozsiewaczem siarczan pod rzepak i jak wtedy nalezy ustawic dawkę? dodam tylko że podobno mam ustawiony wysiew na 15 metrów. Z góry dzieki za wszystkie podpowiedzi pozdrawiam ;)

Dodaj odpowiedź