Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TD5

165 odpowiedzi na ten temat

#121 Share michalpn

michalpn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 08 luty 2015 - 14:16

New Holland TD5

Mówisz ze drogo to będę dzwonił i targował ....

Dzięki, Na razie czekam za ostateczna decyzja z unii jak będzie kasa będę dzwonił i targował...

Edytowany przez kris14, 10 luty 2015 - 10:53.
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TD5 Dzisiaj, 15:43
  •  

#122 Share lenixx

lenixx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 21 luty 2015 - 21:37

New Holland TD5 siema ! Mam pytanko czy można dorobić tuz do nh td5.115 ? Tzn że dokupić i zamontować czy ta opcja wypada z gry ? Ile takie coś kosztuje ?

#123 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1688 postów

Napisany 21 luty 2015 - 22:03

New Holland TD5

możesz dokupić polski, jest tego masę, popytaj 

#124 Share lenixx

lenixx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 22 luty 2015 - 00:21

New Holland TD5 mi chodzi konkretnie o oryginalny

#125 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 22 luty 2015 - 08:59

New Holland TD5

Wątpie że Holland produje tuzy.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#126 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1688 postów

Napisany 22 luty 2015 - 09:28

New Holland TD5

jak wszyscy zakłada zuidbergi 

#127 Share chang111

chang111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 kwiecień 2015 - 17:05

New Holland TD5 tak

#128 Share pawel33311

pawel33311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 11 wrzesień 2015 - 10:23

New Holland TD5

witam mam problem z rewersem od czasu mi wyskakuje w td5-65 mnial ktos z was taki problem 

#129 Share Piotrek26

Piotrek26

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 19:50

New Holland TD5 pawel33311, prawdopodobnie dźwignia rewersu niestety pada. Wiem że był taki przypadek. Na gwarancji?

#130 Share pawel33311

pawel33311

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 18 październik 2015 - 11:09

New Holland TD5 To nie dzwignia Bo jak mi wyskakuje to podciagam linke I na jakis czas mam to zglowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share krychu85

krychu85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 27 październik 2015 - 09:20

New Holland TD5

Chciałem w końcu napisać na tym forum co myślę o New Holland serii TD5.
Posiadam NH TD5.85 jeszcze w starym silniku Tier3 i to jest jakaś tragedia.

Jeszcze mam miesiąc do końca gwarancji a do tej pory:

1. 3 razy był w serwisie ponieważ kapie olej z zawleczki pod skrzynią biegów!! (ok 3-4 krople na dzień). Serwis zabiera ciągnik przed końcem gwarancji 4 raz by rozwiązać problem. Ale wątpię czy się uda.
  2. Miałem wymianę silnika!!! Po pierwszych 50 godzinach użytkowania, przy wymianie oleju w silniku zauważyliśmy opiłki w oleju!! Po udaniu się do serwisu, decyzja o jego wymianie. Ze swojej strony dodam tylko, że serwis zachował się w porządku, szybka decyzja o wymianie. Oczywiście robiłem zdjęcia.
  3. Cieknąca czujka od ciśnienia oleju w układzie kierowniczym. Naprawione przez serwis.
  4. WOM który kręcił się przy jeździe mimo drążka w pozycji wyłączonej. Problem zauważony przy wyjeździe z pola opryskiwaczem, dość uciążliwe. Naprawione przez serwis.
  5. Po zwolnieniu dźwigni hamulca ręcznego, świeciły się światła STOP. Naprawione przez serwis.
  6. 4 spalone bezpieczniki 15A od rozłączania przedniego napędu. Problem mam nadzieję, że na stałe naprawiony przez serwis.
  7. Korek na zbiorniku paliwa był tak szczelny, że powodował duże podciśnienie w zbiorniku. Zbiornik ostro "skurczał się". Wymiana korka przez serwis na taki z kluczykiem, także problem rozwiązany.
  8. Po 3 próbie uszczelnienia skrzyni biegów, ciągnik wrócił do gospodarstwa po czym od razu chciałem wjechać na pole rozrzucać obornik. Po podłączeniu "krokodyla" nie działał przycisk od 3 sekcji. Telefon do serwisu, powiedzieli że może bezpieczniki (sprawdziłem, to nie to) może kabel do sekcji źle podpięty (sprawdziłem dobrze). Powiedzieli że skonsultują i oddzwonią, olali mnie. Sam doszedłem do tego, że odłączony był kabel od stacyjki, kabel był tylko włożony w zacisk i nie dociśnięty. Naprawione 

To na razie tyle. Jak mnie ten ciągnik z serwisem jeszcze raz wk****i  i zostawią Mnie z problemem cieknącej skrzyni to wrzucę tu skanowaną dokumentację i zdjęcia.
 Ale będąc uczciwym napiszę tylko, że dobrze mi się nim pracuje. Serwis NH parę wpadek ale i przykłady dobrego zachowania, pytanie jak ta "przygoda" się skończy...
Pozdro 

EDIT:

Tak TD5.85. Z pośpiechu źle wpisałem, poprawiam.

Edytowany przez krychu85, 01 listopad 2015 - 11:35.

#132 Share reflex52

reflex52

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 27 październik 2015 - 12:27

New Holland TD5

A jaka cena td5.85 z pneumatyką , rewersem hydraulicznym, klimą, ładowaczem czołowym i obciązniki

#133 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 554 postów

Napisany 27 październik 2015 - 20:23

New Holland TD5

Chciałem w końcu napisać na tym forum co myślę o New Holland serii T5.
Posiadam NH T5.85 jeszcze w starym silniku Tier3 i to jest jakaś tragedia.
Jeszcze mam miesiąc do końca gwarancji a do tej pory:

• 3 razy był w serwisie ponieważ kapie olej z zawleczki pod skrzynią biegów!! (ok 3-4 krople na dzień). Serwis zabiera ciągnik przed końcem gwarancji 4 raz by rozwiązać problem. Ale wątpię czy się uda.
  • Miałem wymianę silnika!!! Po pierwszych 50 godzinach użytkowania, przy wymianie oleju w silniku zauważyliśmy opiłki w oleju!! Po udaniu się do serwisu, decyzja o jego wymianie. Ze swojej strony dodam tylko, że serwis zachował się w porządku, szybka decyzja o wymianie. Oczywiście robiłem zdjęcia.
  • Cieknąca czujka od ciśnienia oleju w układzie kierowniczym. Naprawione przez serwis.
  • WOM który kręcił się przy jeździe mimo drążka w pozycji wyłączonej. Problem zauważony przy wyjeździe z pola opryskiwaczem, dość uciążliwe. Naprawione przez serwis.
  • Po zwolnieniu dźwigni hamulca ręcznego, świeciły się światła STOP. Naprawione przez serwis.
  • 4 spalone bezpieczniki 15A od rozłączania przedniego napędu. Problem mam nadzieję, że na stałe naprawiony przez serwis.
  • Korek na zbiorniku paliwa był tak szczelny, że powodował duże podciśnienie w zbiorniku. Zbiornik ostro "skurczał się". Wymiana korka przez serwis na taki z kluczykiem, także problem rozwiązany.
  • Po 3 próbie uszczelnienia skrzyni biegów, ciągnik wrócił do gospodarstwa po czym od razu chciałem wjechać na pole rozrzucać obornik. Po podłączeniu "krokodyla" nie działał przycisk od 3 sekcji. Telefon do serwisu, powiedzieli że może bezpieczniki (sprawdziłem, to nie to) może kabel do sekcji źle podpięty (sprawdziłem dobrze). Powiedzieli że skonsultują i oddzwonią, olali mnie. Sam doszedłem do tego, że odłączony był kabel od stacyjki, kabel był tylko włożony w zacisk i nie dociśnięty. Naprawione
To na razie tyle. Jak mnie ten ciągnik z serwisem jeszcze raz wk****i i zostawią Mnie z problemem cieknącej skrzyni to wrzucę tu skanowaną dokumentację i zdjęcia.
Ale będąc uczciwym napiszę tylko, że dobrze mi się nim pracuje. Serwis NH parę wpadek ale i przykłady dobrego zachowania, pytanie jak ta "przygoda" się skończy...
Pozdro

Piszesz chyba o serii TD5 a nie T5 bo T5 nie ma wersji 85...

#134 Share Freeman10

Freeman10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 28 październik 2015 - 22:44

New Holland TD5

Witam. Czy to jest normalne, że kiedy podczas jazdy, rozpędzony, po wrzuceniu rewersu na luz czy wciśnięciu sprzęgła traktor wyhomowywuje jadąc z góry! aż do momentu całkowitego zatrzymania?

New Holland TD5 95?

#135 Share farmer_89

farmer_89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 16:13

New Holland TD5

jakie sa koszty serwisu przeglądu  new td5 85?

#136 Share Majesc328

Majesc328

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2015 - 23:04

New Holland TD5

Kolego Freeman10 w naszym TD5.95 nic takiego się nie dzieje.

#137 Share MG1991

MG1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 grudzień 2015 - 11:57

New Holland TD5

Witam. Czy to jest normalne, że kiedy podczas jazdy, rozpędzony, po wrzuceniu rewersu na luz czy wciśnięciu sprzęgła traktor wyhomowywuje jadąc z góry! aż do momentu całkowitego zatrzymania?

New Holland TD5 95?

W moim TD5.105 wychamowywał, ale nie zatrzymywał się kompletnie jadąc z góry.

Z mojej strony pytanie. Czy na początku używania TD5 mieliście problem z wrzuceniem jedynki zaraz po uruchomieniu? Czym to może być spowodowane? Wyjeździłem w swoim TD5.105 dopiero pierwsze 50 mth i ciągle jest ten sam problem. Ciągnik wczoraj pojechał na serwis. Ciekawe co powiedzą

#138 Share Elektro2015

Elektro2015

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 12:19

New Holland TD5 Może ktoś jeszcze coś napisać o Nh Td5.85 myślę nad zakupem takiego

#139 Share proxima95

proxima95

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 27 styczeń 2016 - 19:23

New Holland TD5

Przyłączam się do powyższej prośby. 

Dodatkowo mam pytania:

1. Po ilu mth wypada pierwszy przegląd i ile kosztuje?

2. Blokada przedniego mech, różnicowego o ograniczonym poślizgu. Może mi to ktoś rozwinąć (wyjaśnić)?

3. Opłaca się brać zwiększoną wydajność pompy ukł. kierowniczego?

4. Przygotowany do pracy z ładowaczem czołowym. Czyli ??  

Na razie tyle :) Z góry dziękuje za pomoc 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 27 styczeń 2016 - 19:30

New Holland TD5

1 po 50 drugi po 300 ,główny albo po 600 albo po 1200 zależy czy przy ładowaczu chodzi,
komplet filtrów od kabinowego po olejowe itp 720 zł, olej 20 l na 2 wymiany 420zł, za hydrauliczny na wymiane dałem chyba 1400 zł

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.