Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnex

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena?

Polecane posty

Rolnex    1

Witam.Mam zamiar zakupić ze środków unijnych rozrzutnik ok.10-11 tonowy. Będę ciągał go Deutz-fahr'em 110KM.Myślałem nad Apollem 11, czy to dobry sprzęt? Może przedstawicie mi jakieś inne równie dobre firmy(zachodnie) które będą konkurować z nim.Proszę koniecznie jak ktoś wie podać ceny,bo inny dealer inna cena.Ja dostałem ofertę na Apollo 69 tys netto oczywiście na dwa pionowe wałki.Proszę o opinie i z góry pozdrawiam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8541    0

a myślałeś nad rozrzutnikiem firmy Metal-Fach ??

u mnie w okolicy niedawno został taki zakupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Jeśli chodzi o zachodnie firmy to takim rozrzutnikiem na wysokich kołach bedzie Joskin siroko, za wiele droższy od apollo nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zgadzam sie z przedmówcą. joskin bedzie zdecydowanie lepszy. :rolleyes:

a wiem z doświadczenia że duże koła to ogromny plus zwłaszcza na wiosne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Nooo Panowie mają racje, gość u którego ostatnio dach robiłem ciąga joskina JD 5080R i radzi sobie bez większych problemów z joskinem, na trudniejsze warunki landiniego zapina, moc ok 115KM, no i Joskin jest na pewno lepiej pomalowany :P


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

A mozecie powiedzieć coś o awaryjności Joskina i najbliższych dealerach.Jestem z okolic Wschowy(pogranicze województw wielkopolskiego i Dolnośląskiego)? Mam już jeden rozrzutnik Tytana 14 na jednej osi i na małych kołach i trochę buja na nierównościach jak jest pełny a właśnie Apollo ma te duże koła i to jest super sprawa, bardziej stabilny i ciężej jest się nim zakopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masseyy    0

Ja mam Apolla 14. Jestem w 100% z niego zadowonony. Sprawuje się świetnie. Bardzo dużo na niego wchodzi. Chociaż nie trzeba jeździć tak często na pole.


MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Joskina siroko 9 tonowego i sądze że byłby on dla ciebie idealny.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Też mam takiego i myślę ,że jest za mały .Oprocz jednej górki na pole ,to nie ma co ciągnać.Powinienem kupić 11-13 T do 101km. NIE nadaje się do kuku.-niebardzo jest go jak powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

A co sądzicie o rozrzutnikach Pichon a konkretnie o modelu M12? Zna może ktoś cenę rozrzutnika bo też mi się bardzo podoba jest cały w ocynku a co za tym idzie wieczny jeśli chodzi o blachę.Proszę o odpowiedź;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj