Skocz do zawartości

Zdjęcie

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rolnex

Rolnex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 10 listopad 2011 - 14:04

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? Witam.Mam zamiar zakupić ze środków unijnych rozrzutnik ok.10-11 tonowy. Będę ciągał go Deutz-fahr'em 110KM.Myślałem nad Apollem 11, czy to dobry sprzęt? Może przedstawicie mi jakieś inne równie dobre firmy(zachodnie) które będą konkurować z nim.Proszę koniecznie jak ktoś wie podać ceny,bo inny dealer inna cena.Ja dostałem ofertę na Apollo 69 tys netto oczywiście na dwa pionowe wałki.Proszę o opinie i z góry pozdrawiam;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? Dzisiaj, 09:54
  •  

#2 Share 8541

8541

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 listopad 2011 - 15:00

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? a myślałeś nad rozrzutnikiem firmy Metal-Fach ??
u mnie w okolicy niedawno został taki zakupiony

#3 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 10 listopad 2011 - 15:39

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? Jeśli chodzi o zachodnie firmy to takim rozrzutnikiem na wysokich kołach bedzie Joskin siroko, za wiele droższy od apollo nie bedzie :D

#4 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 10 listopad 2011 - 17:00

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? zgadzam sie z przedmówcą. joskin bedzie zdecydowanie lepszy. :rolleyes:
a wiem z doświadczenia że duże koła to ogromny plus zwłaszcza na wiosne ;)

#5 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 10 listopad 2011 - 17:35

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? Nooo Panowie mają racje, gość u którego ostatnio dach robiłem ciąga joskina JD 5080R i radzi sobie bez większych problemów z joskinem, na trudniejsze warunki landiniego zapina, moc ok 115KM, no i Joskin jest na pewno lepiej pomalowany :P
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Rolnex

Rolnex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 10 listopad 2011 - 21:39

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? A mozecie powiedzieć coś o awaryjności Joskina i najbliższych dealerach.Jestem z okolic Wschowy(pogranicze województw wielkopolskiego i Dolnośląskiego)? Mam już jeden rozrzutnik Tytana 14 na jednej osi i na małych kołach i trochę buja na nierównościach jak jest pełny a właśnie Apollo ma te duże koła i to jest super sprawa, bardziej stabilny i ciężej jest się nim zakopać.

#7 Share Masseyy

Masseyy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 11 listopad 2011 - 19:35

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? Ja mam Apolla 14. Jestem w 100% z niego zadowonony. Sprawuje się świetnie. Bardzo dużo na niego wchodzi. Chociaż nie trzeba jeździć tak często na pole.
MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

#8 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 11 listopad 2011 - 22:51

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? Posiadam Joskina siroko 9 tonowego i sądze że byłby on dla ciebie idealny.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#9 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 12 listopad 2011 - 08:18

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? Też mam takiego i myślę ,że jest za mały .Oprocz jednej górki na pole ,to nie ma co ciągnać.Powinienem kupić 11-13 T do 101km. NIE nadaje się do kuku.-niebardzo jest go jak powiększyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Rolnex

Rolnex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 12:26

APOLLO 11 czy to dobry wybór? Cena? A co sądzicie o rozrzutnikach Pichon a konkretnie o modelu M12? Zna może ktoś cenę rozrzutnika bo też mi się bardzo podoba jest cały w ocynku a co za tym idzie wieczny jeśli chodzi o blachę.Proszę o odpowiedź;D