Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360] Zalety i wady!

936 odpowiedzi na ten temat

#141 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:19

[Ursus C-360] Zalety i wady! chyba najgorsza wada to jest ta skrzyna bigów nigdy u wujka niemogłem opanowac tej skrzyni i chyba ciazko działajace sprzeglo:/:/:/
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360] Zalety i wady! Dzisiaj, 21:01
  •  

#142 Share spotex1993

spotex1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:22

[Ursus C-360] Zalety i wady! to jest te twoje to składak 50 a 60 jeździłem dużo razy jak wujek był w Holandii to pomagałem mu i nie gadaj mi takich głupot bo ty jesteś z miasta a ja ze wsi i jeszcze mało wiesz na te tematy

Edytowany przez andrzej2110, 21 styczeń 2008 - 20:39.
ort + int

#143 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:22

[Ursus C-360] Zalety i wady! 5 biegów i nie możesz opanować?Prostszych skrzyń chyba nie ma, do tego biegi ładnie wchodzą(przynajmniej u mnie).

#144 Share spotex1993

spotex1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:23

[Ursus C-360] Zalety i wady! djbomba12 masz racje popieram cię

#145 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:24

chyba najgorsza wada to jest ta skrzyna bigów nigdy u wujka niemogłem opanowac tej skrzyni i chyba ciazko działajace sprzeglo:/:/:/

eeee tam... skrzynia nie jest zla. wygodniejsza niz miedzy nogami. a jak bylem maly to tez mialem problemy ze sprzeglem ale chlopaki bez przesady czego wy wymagacie od takiego starego ciagnika

#146 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:29

chyba najgorsza wada to jest ta skrzyna bigów nigdy u wujka niemogłem opanowac tej skrzyni i chyba ciazko działajace sprzeglo:/:/:/

A co takiego trudnego w opanowaniu tej skrzyni? ;)

#147 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:29

to jest te twoje to składak 50 a 60 jeździłem uduzo razy jak wujek był w cholandi to pomagałem mu i nie gadaj mi takich głupot bo ty jesteś z miasta a ja ze wsi i jeszcze mało wiesz na te tematy

jak to do mnie to odpowiem

po pierwsze moja 55 nie jest składakiem tylko normalnym ciągnikiem tylko ze z kilkoma ulepszeniami
po 2 może i teraz przebywam w mieście ale urodziłem sie i na wsi i pracuje tam co wakacje.
a 60 jeździłem wieloma nie tylko swoimi

#148 Share Pablo16

Pablo16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:33

[Ursus C-360] Zalety i wady! 60 to spoko sprzęt bynajmiej moja nic nie wyje sprzęgło chodzi jako tako noga od niego nie boli jedyna wada to to że trochę głośno w niej.Ja do 60 zastrzeżeń nie mam.
Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

#149 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:35

[Ursus C-360] Zalety i wady! spotex no to doje*ales z tym ze jestem z miasta i jeszcze malo wiem ale zostawie to dla siebie bo brak slow... co Ty sie w ogole wypowiadasz na temat c360 jak nawet nie jezdziles a to ze ci ojciec powiedzial to mozesz mowic adasiowi (jego mlodszy brat ktory ma chyba 7lat) i nie pieprz mi ze mam 50 bo to jest 60 na miekkim przodzie (i kto tu malo wie ;) ) w najblizszym czasie wstawie fotki i specjalnie dla ciebie stworze temat czy to jest 50 czy 60 a z tym sprzeglem to sie nie wypowiadaj bo nie wciskales go w wieku 10 lat a ni majac chora noge lub proteze poczytaj temat o wypadkach i sie dowiesz ze ludzie ktorzy stracili noge byli zmuszani do zmiany traktora na taki gdzie sprzeglo sie wciska w dol

gazi to bylo do mnie (spotex to moj kuzyn)

a z tymi biegami to nie czaje was hehe nawet kumple z klasy sie dziwia ze znam na pamiec polozenie wajchy zmiany biegow i ze umiem to przelaczac ;)
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#150 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:37

to jest te twoje to składak 50 a 60 jeździłem uduzo razy jak wujek był w cholandi to pomagałem mu i nie gadaj mi takich głupot bo ty jesteś z miasta a ja ze wsi i jeszcze mało wiesz na te tematy

hahaha z kond ty to wytzasnołes ze jestem z miasta <hahaha>
dla mnie to ta skrzyna to porobana jak siadłem pierwszy raz to myslałem ze bedzie glanc jak zmieniałem biegi to wchodził albo wstecznny albo 5 albo 1 albo 3 ale jak bym pojeździł jakis z miesiac to bym opanował ta skrzynie ;) wiec prosze mi tego niekomentowac bo jestem jeszcze młody ;) i prosze mi tu niemówic ze jestem z miasta :)

Nie poprawiaj po moderatorze

Edytowany przez tommy66692, 21 styczeń 2008 - 20:44.
literowki

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:42

[Ursus C-360] Zalety i wady! zgadzam sie z pablo teraz noga nie boli ale jak sie mialo te 10lat? hyhy byly przeboje jak sie podjezdzalo pod przyczepe:P

a ty spotex znowu uogolniasz moja c360 nie wyje i sie nie psuje pabla tez wporzadku a w twojej okolicy wszystkie to zlowmy wytlumacz mi to jesli tu nie chodzi o operatora

#152 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:45

zgadzam sie z pablo teraz noga nie boli ale jak sie mialo te 10lat? hyhy byly przeboje jak sie podjezdzalo pod przyczepe:P

a ty spotex znowu uogolniasz moja c360 nie wyje i sie nie psuje pabla tez wporzadku a w twojej okolicy wszystkie to zlowmy wytlumacz mi to jesli tu nie chodzi o operatora

dołącze się moja 60 ( a raczej 55 i 3p ale je też można podpiąć pod 60 ) chodzą bez zarzutów

#153 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:49

[Ursus C-360] Zalety i wady! spotex 3:1 nie liczac tych c360 ktore znamy to u Ciebie chyba klątwa krąży czy co? wytlumacz mi to bo ja juz nie czaje hahaha ;)

#154 Share Cichy007

Cichy007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja Komputery

Napisany 21 styczeń 2008 - 21:27

[Ursus C-360] Zalety i wady! No u mnie też nie słychać aby ludzie cały czas je robili. Fakt trafi się jakaś awaria bo wkońcu nic nie jest idealne ale każdy w sumie potrafi to we własnym zakresie naprawić.

Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

#155 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 21:34

[Ursus C-360] Zalety i wady! ale on mi tu wypisuje ze c360 trezba caly czas remontowac hahaha no juz nie moge ze smiechu

#156 Share artur120

artur120

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:oczywiście rolnictwo, muzyka szczególnie hause..., a co się będę więcej rozpisywac i tak by miejsca nie starczyło ;o)

Napisany 21 styczeń 2008 - 21:50

[Ursus C-360] Zalety i wady! uczyłem się na 60 jeździć i pracuję nią do dnia dzisiejszego nie mam na co narzekać, to co ma zrobić to zrobi i o to przecież chodzi, wiadomo że zdarzają się jakieś naprawy większe nieraz mniejsze ale dostęp do części jest spory i nie są aż tak drogie wiec na co tu narzekać no może komfort nie jest za duży ale tez idzie się przyzwyczaić

pozdrawiam wszystkich użytkowników C-360
jakby nie było jest bardzo miło ;o)))

#157 Share damianTDD

damianTDD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:sprzęt rolniczy

Napisany 21 styczeń 2008 - 21:56

[Ursus C-360] Zalety i wady! wady duże spalanie i hałas

#158 Share spotex1993

spotex1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 22:58

[Ursus C-360] Zalety i wady! skoro wszystko wiesz to musisz wiedZIec tez to ze ursus c 360 nigdy nie miał miękkiego przodu tylko c 350 i C 4011 a koledzy twoi dziwią sie ze opanowałeś biegi bo tam jest to bardzo proste ale mi nie chodzi o opanowanie biegów tylko o awaryjność skrzyni biegów a adam ma 6 lat a w twojej okolicy to se pozyczają ciagniki bo nie maja swojich a jeszcze jeździłem c 360 u wujka i wiem o komforcie jazdy tego ciągnika nawet sie pytałem sąsiadów o c 360 i mówili ze sie psują a ty nie gadaj to co ci wujek powiedział ja sie przynajmniej pytam tych co miel sporo C 360 i wiem ze sie psują

#159 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 styczeń 2008 - 22:59

dla mnie to ta skrzyna to porobana jak siadłem pierwszy raz to myslałem ze bedzie glanc jak zmieniałem biegi to wchodził albo wstecznny albo 5 albo 1 albo 3 ale jak bym pojeździł jakis z miesiac to bym opanował ta skrzynie ;)

W samochodzie też Ci się biegi mylą? To taki sam układ jak w VW czy innych.Jak nie możesz tego zapamiętać to na skrzyni jest narysowany schemat...Co dopiero jakbyś miał MTZ jeździć albo Masseyem z Dynashiftem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share spotex1993

spotex1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 23:03

[Ursus C-360] Zalety i wady! dobra kuzyn nie kłóćmy sie przecież jesteśmy rodziną