Sadoś

[Ursus C-360] Zalety i wady!

Polecane posty

mtz_820    0

zgadzam sie z pablo teraz noga nie boli ale jak sie mialo te 10lat? hyhy byly przeboje jak sie podjezdzalo pod przyczepe:P

 

a ty spotex znowu uogolniasz moja c360 nie wyje i sie nie psuje pabla tez wporzadku a w twojej okolicy wszystkie to zlowmy wytlumacz mi to jesli tu nie chodzi o operatora


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
zgadzam sie z pablo teraz noga nie boli ale jak sie mialo te 10lat? hyhy byly przeboje jak sie podjezdzalo pod przyczepe:P

 

a ty spotex znowu uogolniasz moja c360 nie wyje i sie nie psuje pabla tez wporzadku a w twojej okolicy wszystkie to zlowmy wytlumacz mi to jesli tu nie chodzi o operatora

dołącze się moja 60 ( a raczej 55 i 3p ale je też można podpiąć pod 60 ) chodzą bez zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

spotex 3:1 nie liczac tych c360 ktore znamy to u Ciebie chyba klątwa krąży czy co? wytlumacz mi to bo ja juz nie czaje hahaha ;)


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No u mnie też nie słychać aby ludzie cały czas je robili. Fakt trafi się jakaś awaria bo wkońcu nic nie jest idealne ale każdy w sumie potrafi to we własnym zakresie naprawić.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ale on mi tu wypisuje ze c360 trezba caly czas remontowac hahaha no juz nie moge ze smiechu


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur120    0

uczyłem się na 60 jeździć i pracuję nią do dnia dzisiejszego nie mam na co narzekać, to co ma zrobić to zrobi i o to przecież chodzi, wiadomo że zdarzają się jakieś naprawy większe nieraz mniejsze ale dostęp do części jest spory i nie są aż tak drogie wiec na co tu narzekać no może komfort nie jest za duży ale tez idzie się przyzwyczaić

 

pozdrawiam wszystkich użytkowników C-360


jakby nie było jest bardzo miło ;o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotex1993    0

skoro wszystko wiesz to musisz wiedZIec tez to ze ursus c 360 nigdy nie miał miękkiego przodu tylko c 350 i C 4011 a koledzy twoi dziwią sie ze opanowałeś biegi bo tam jest to bardzo proste ale mi nie chodzi o opanowanie biegów tylko o awaryjność skrzyni biegów a adam ma 6 lat a w twojej okolicy to se pozyczają ciagniki bo nie maja swojich a jeszcze jeździłem c 360 u wujka i wiem o komforcie jazdy tego ciągnika nawet sie pytałem sąsiadów o c 360 i mówili ze sie psują a ty nie gadaj to co ci wujek powiedział ja sie przynajmniej pytam tych co miel sporo C 360 i wiem ze sie psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
dla mnie to ta skrzyna to porobana jak siadłem pierwszy raz to myslałem ze bedzie glanc jak zmieniałem biegi to wchodził albo wstecznny albo 5 albo 1 albo 3 ale jak bym pojeździł jakis z miesiac to bym opanował ta skrzynie ;)

W samochodzie też Ci się biegi mylą? To taki sam układ jak w VW czy innych.Jak nie możesz tego zapamiętać to na skrzyni jest narysowany schemat...Co dopiero jakbyś miał MTZ jeździć albo Masseyem z Dynashiftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Najbardziej jak mi przychodzi jechać 60-tką wkur... mnie brak wspomagania, a przede wszystkim nie zapomne jej wybitych palców na bruździe...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0
według mnie 360 nie ma zalet

A jakie ma wady ;)


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Nie ma zalet to se spójrz z tej strony że jak jest duży mróz to bardzo ładnie pali w porównaniu np. z C330 albo osiemdziesiątkami ;)


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Zalety jak iwady ma każdy ciągnik i niech nikt tu glupot nie wypisuje jak chce takie coś pisać to już lepiej niech nic nie pisze. A zalety to chociażby dostępność części i jednak jakieś zalety ma. ;);)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maximus099    2

fakt na mrozie ladnie pala. A jeśli chodzi o awaryjność to jedne psuć się będą cześciej a inne nie ja ma 360 z 1982 roku i do silniczka nie bylo zaglądane a chodzi jak żyleta notomiast mój sąsiad tez a 60-tke i jemu bardzo często się psuje ale jak ktos tak jak on 9h ora 1ha to się dziwidź robi to 2 i na małych obrotach silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

takie jest moje zdanie na temat tego ciagnika bo dostęp do części to według mnie zadna zaleta kupić można w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko jak tylko się chce i ma pieniądze poza tym że dobrze odpala to zależy która jadna dobrze w mróz odpala druga zle a z wad to bardzo duże spalanie,słaby uciąg jak na taką moc,nieustannie wyjący tylny most, brak wspomagania,zakleszczające się biegi i to częściej niż w innych ciągnikach,nieszczelna kabina no chyba że ktoś się nową zabuduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
takie jest moje zdanie na temat tego ciagnika bo dostęp do części to według mnie zadna zaleta kupić można w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko jak tylko się chce i ma pieniądze poza tym że dobrze odpala to zależy która jadna dobrze w mróz odpala druga zle a z wad to bardzo duże spalanie,słaby uciąg jak na taką moc,nieustannie wyjący tylny most, brak wspomagania,zakleszczające się biegi i to częściej niż w innych ciągnikach,nieszczelna kabina no chyba że ktoś się nową zabuduje

zapomniałeś jeszcze o EHR którego nie ma i przednim napędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

zalety: to dostępność części, można dostać w każdym sklepie z częściami i za niską cene więc to jest wielki +.

wady: wyjące zwolnice w tylnim moście, pozatym to ciągnik bardzo dobry jak na swoje lata i moc.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok20    0

ZALETY

malo awaryjny

uniwersanly i prawie do wszystkich maszyn

wsam raz na srednie gospodarstwa

male zuzycie paliwa

tanie czesci

WADY

wporuwnaniu do zachdnich marek to c-360 nie maja komfortu w przeciwienstwie do marek zagranicznych

no i druga szkoda ze nie produkowali c-360 z napedami przednimi

 

A TAK TO URSUSY C-360 Są NIE DO ZARZNIECIA MAM SAM TAKI SPRZET I DUZO PRZERZYL JUZ POZDRO :) :) ;):);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukano    0
takie jest moje zdanie na temat tego ciagnika bo dostęp do części to według mnie zadna zaleta kupić można w dzisiejszych czasach praktycznie wszystko jak tylko się chce i ma pieniądze poza tym że dobrze odpala to zależy która jadna dobrze w mróz odpala druga zle a z wad to bardzo duże spalanie,słaby uciąg jak na taką moc,nieustannie wyjący tylny most, brak wspomagania,zakleszczające się biegi i to częściej niż w innych ciągnikach,nieszczelna kabina no chyba że ktoś się nową zabuduje

A cenie C360 kupił bys cos lepszego chyba nie ;)


Trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Wierz mi, żałuje się tylko i wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1
A cenie C360 kupił bys cos lepszego chyba nie :P

nie popełniłbym drugi raz tego samego błędu,moze w tej cenie nie ale wolałbym dożucić jakiś grosz i kupić coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemianow    13

+prostota konstrukcji

+dostępność części

+uniwersalność-można nim orać,siać, uprawiać, prasować,transportować

+niezawodność

 

-komfort w kabinie- szczególnie w tych typu "blaszanka"

-hamulce

-wyjące zwolnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj